[BAHN] Pytania i odpowiedzi

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
Bartej10

Post autor: Bartej10 »

Najnowszą. :retard:

http://inlog.pl/bahn/download/install/b384b4en.php
(Program działa do października 2006)

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Dziękuje. ;) Teraz tylko sprawdzić jak się gra... :mruga:

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Bartej10 pisze:ajnowszą. :retard:

http://inlog.pl/bahn/download/install/b384b4en.php
(Program działa do października 2006)
Jeden problem.
Paćdziernika' 06 jeszcze nie było :/...

[ Komentarz dodany przez: u2w: 2006-08-06, 22:42 ]
Dlatego jeszcze działa

chudy5d

Post autor: chudy5d »

rupak9 pisze:Paćdziernika' 06 jeszcze nie było :/ ...
No, dopiero będzie, więc nie ma problemu. Jedynie, ze przez pomyłkę przeczytałem "od, a nie "do". ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Bartej10 pisze:A J-31 ile już znasz ten symulator?
Ja bawię się w ten symulator też od jakiś trzech - czterech lat ;)

[ Dodano: 2006-08-07, 15:43 ]
maciek1024 pisze:O kurczę, to pierwsze miasto jest SUPER!
Dzięki. Wszystkie screeny przedstawiają... jedno miasto. Ma ono po prostu wiele elementów i ciekawych miejsc :P

Kol. Neo uzyskał ode mnie całość, więc jeżeli już to uruchomił, to może coś napisać. :mruga:

Bartej10

Post autor: Bartej10 »

J-31: A może dasz tą mapkę do ściągnięcia? :mruga:

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 502
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

J-31 pisze: Kol. Neo uzyskał ode mnie całość, więc jeżeli już to uruchomił, to może coś napisać. :mruga:
Na razie nie uruchomię bo nie mam BAHN-a na tym komputerze,a tamten czeka na nowy dysk twardy.więc przykro mi ale jak najszybciej postaram sie go uruchomić :)

Bartej10

Post autor: Bartej10 »

Kurcze nie mogę uruchomic żadnej wersji bo pokazuje mi się że skończył się okres próbny shareware. :cry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Bartej10 pisze:A może dasz tą mapkę do ściągnięcia?
Poczekaj trochę. Ja ostro robudowuję tą symulację. Tak więc prześlę Ci ją za kilka tygodni. :P

Bartej10

Post autor: Bartej10 »

Ale chyba sobie twojej symulacji nie zobaczę, więcej w moim poprzednim poście... :cry:

autobusiarz6

Post autor: autobusiarz6 »

Mam problem!! 1.Nie mogę rozstawić zwrotnic
2.Nie mogę rozstawiać przystanków :cry:
Za udzieloną pomoc z góry dziękuję
Od wczoraj mam Bahn i nie wszystko wiem
Ostatnio zmieniony 2006-08-08, 17:42 przez autobusiarz6, łącznie zmieniany 1 raz.

Dziwny

Post autor: Dziwny »

Nie możesz, to znaczy co ? Wybierasz z górnego okna zwrotnicę lub przystanek i gdy wstawiasz na mapę to się nie pojawia, czy też nie możesz ich w ogóle znaleźć w gąszczu przeróżnych dostępnych elementów ?

Przystanki do zbudowania pojawiają się w oknie statusu po naciśnięciu klawisza H a zwrotnice W albo Z. Potem już tylko wystarczy wybrać odpowiedni element i postawić na mapce. W przypadku przystanku wyskoczy menu, w którym określasz jakie typy pojazdów mają się na nim zatrzymywać, które linie mają stanąć lub ominąć przystanek ewentualnie jak długo ma stać zatrzymany pojazd. Można też wybrać rodzaj przystanku, czyli czy ma być z peronem czy bez i jakiego koloru ma być znak i słupek przystankowy.

Ze zwrotnicami jest podobnie. Wyskakujące menu daje nam możliwość wyboru typu zwrotnicy i jej rodzaju (z peronem lub bez). Najczęściej przydatna jest zwr. z wyborem wg trasy. Wybierasz główny kierunek a trasy wpisujesz dla linii, które mają jechać w innym niż główny kierunku.

autobusiarz6

Post autor: autobusiarz6 »

Tak wybieram z górnego okna zwrotnicę lub przystanek i jak wstawiam to na mapie niepojawiają się

Dziwny

Post autor: Dziwny »

Hmm, to przyznam się, że się z czymś takim nie spotkałem i nie wiem jak Ci pomóc :(

autobusiarz6

Post autor: autobusiarz6 »

Teraz sprubowałem i zwrotnice mogłem umieścić ale zaraz wyskoczyła informacja WYST¡PIŁ BŁ¡D (...) ZAKOńCZENIE PRACY SYSTEMU :!:
Ostatnio zmieniony 2006-08-08, 22:08 przez autobusiarz6, łącznie zmieniany 1 raz.

Milenium

Post autor: Milenium »

autobusiarz6 pisze:Teraz sprubowałem i zwrotnice mogłem umieścić ale zaraz wyskoczyła informacja WYST¡PIŁ BŁ¡D (...) ZAKOńCZENIE PRACY SYSTEMU :!:
Może zainstaluj od nowa grę, lub pobierz ją od nowa ;). Może pomoże.

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Jak zakupić pojazd :?: I jak zbudować zajezdnię :?: Proszę o pomoc.

autobusiarz6

Post autor: autobusiarz6 »

Sprubuje
Ostatnio zmieniony 2006-08-08, 22:09 przez autobusiarz6, łącznie zmieniany 1 raz.

Dziwny

Post autor: Dziwny »

chudy5d pisze:Jak zakupić pojazd :?: I jak zbudować zajezdnię :?: Proszę o pomoc.
Przeczytanie początkowych postów tego tematu (właściwie całej pierwszej strony) powinno Ci pomóc :) Kol. J-31 całkiem przystępnie to wyjaśnił.

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Przeczytanie początkowych postów tego tematu (właściwie całej pierwszej strony) powinno Ci pomóc :) Kol. J-31 całkiem przystępnie to wyjaśnił.
Ale on ma inną wersje chyba, bo ja mam 3.84.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”