[ATS] Advanced Tramwaj Symulator (v0.45 i 0.53b)

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Zdecydowanie dzwonek zewnętrzny wymiata :D Ludzie, jak mi dacie prawdziwy tramwaj to pamiętajcie żeby dzwonek wymontować :rotfl:

A, i mam takie pytanko odnośnie szyn... no ja wiem, że to tylko gra... ale nie dałoby się czegoś uczynić żeby było widać jak są te zwrotnice ustawione? Bo to się wszystko zlewa :confused: (wiem, wiem, wybredna jestem :P )

Edward

Post autor: Edward »

>A, i mam takie pytanko odnośnie szyn... no ja wiem, że to tylko gra... ale nie dałoby się czegoś uczynić żeby było widać jak są te zwrotnice ustawione? Bo to się wszystko zlewa (wiem, wiem, wybredna jestem :P )

Na przestrzeni wersji rozjazdy ewoluowały (w poprzednich wersjach migały i nie trzymały geometrii). Teraz czekają na nowy system torowiska które powstaje, i w tym systemie całkiem możliwe, że będą widoczne iglice.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Wczoraj pojawiła się nowa wersja ATS 0.56b [nareszcie ;) ] Oto zmiany:
-Dodano możliwość przechylania kamery w trybie motorniczego - ruch myszy w prawo/lewo z wciśniętym klawiszem shift - pozwala zwiększyć pole widzenia
-Dodano zimową teksturę toru
-Na dzwonek wewnętrzny wsiadający idą do najbliższych im drzwi
-Usunięto problem z ruszaniem z przystanków tramwajów sterowanych przez komputer.

Najbardziej mnie cieszą te dwa ostatnie punkty. ;) Czasami pasażerowie wsiadali do tramwaju około 1 minutę - nareszcie problem zażegnano. :D

Anton
Posty: 1
Rejestracja: 2009-09-03, 16:04
Lokalizacja: Rosja, m. Moskwa, dzielnica Kuncewo, Zachodowy Okręd Administrac

Post autor: Anton »

Witam.
Od razu przepraszam, jeśli ja piszę z błędami, jestem z Rosji.
Mam takie pytanie: czy są u kogoś z was jakieś stare wersje ATS? Mnie interesują wersję 0.46b, 0.47b, a także wszystko, co jest poniżej wersji 0.44 (wersję 0.33 nie proponować, bo już mam). Nikt z użytkowników forum ATS ich już nie ma, a mnie ciekawie zobaczyć te wersje... :-(

Z góry dziękuje.
Czasow Anton Aleksandrowicz.

dj_rychu

Post autor: dj_rychu »

Jest też 0.57b
zmiany:

* Zwiększono limit odcinków torów z 150 do 3000, rozjazdów z 100 do 2000 i dróg z 150 do 3000
* Dodano rosyjską czcionkę
* Indywidualne Otwieranie Drzwi (IOD) działa w trybie pasażera (F7)
* Dodano rozdzielczości HD-1920x1080 i 2048x1536
* Wymieniono obiekty pasażerów na nowe

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Jest nowa wersja 0.58b. Nowa trasa: GOP w wersji beta i dorobiony Gdańsk Fikcyjny. I jeszcze wiele innym szczegółów.

wlocek369
Posty: 278
Rejestracja: 2009-05-10, 19:37
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: wlocek369 »

Mam takie pytania:
1. W jaki sposób można otworzyć w N-ce drzwi po lewej stronie ?
bo nie wiem jak to zrobić, podczas gdy na filmie z wersji 0.49b można.
http://www.youtube.com/watch?v=axA2X2c45fw czas ok 2:07
Na białym blacie wiem że są 3 przełączniki. Od lewej odpowiednio:
- Oświetlenie przedziału pasażerskiego
- Zamykanie Drzwi
- Otwieranie Drzwi
tyle że każdorazowa próba otwarcia drzwi kończy się otwarciem WYŁ¡CZNIE drzwi po prawej stronie, nigdy po lewej/obu stronach.

2. Czy w N-ce można będzie zmieniać kabinę (N-ka jest przecież tramwajem z 2 kabinami, więc powinna być taka możliwość)

3. Jak (Czy) można otwierać "połówkę" (skrzydło do kabiny motorniczego) ? (wiadomo że pytanie nie dotyczy N-ki)

Maciszyn

Post autor: Maciszyn »

Poszukaj na forum ATS-a. Z tego co pamiętam, trzeba było coś pozmieniać w plikach tego wagonu, żeby otworzyć drzwi po lewej stronie, oraz żeby móc zmieniać kabiny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”