Euro Track Simulator 2

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Euro Track Simulator 2

Post autor: Razor 688 »

Cześć.

Chciałbym Wam przedstawić całkiem przyjemny symulator ciężarówki. Euro Track Simulator 2. Wcześniejsza wersja Euro Track Simulator. Gra całkiem ciekawa do wyboru mamy różnej maści ciężarówki takie jak:
Scania, DAF, Volvo, Iveco (inaczej zwane w grze jako Ivedo), Renault oraz pozostałe. Zakładając własną firmę możemy nią sterować i pracować na własne zarobki sami bez osób trzecich. Jest możliwość zatrudnienia większej ilości kierowców i posiadania większej ilości ciężarówek.
Moja firma nazywa się TRANS-BETA. Jest to firma jedno osobowa w chwili obecnej jeżdżę takim sprzętem DAF XF 105.460 SC z napędem 6x2 po małych modyfikacjach. Tutaj zamieszę parę screenów z gry:
Tutaj mój DAF przed zmianą napędu z małym tuningiem:
Obrazek
Tutaj na trasie do Pragi:
Obrazek
A tak prezentuje się mój DAF po zmianie napędu z standardowego na 6x2 oraz z pełnym oświetleniem halogenowym i ostrzegawczym.
Obrazek
Kabina w moim DAFie to standardowa kabina Space Cab jest również możliwość rozbudowania jej do Super Space Cab czyli największej kabiny.
I ostatni zdjęcie z trasy po za bramkami na autostradzie A2 w kierunku Poznania.
Obrazek

Zapraszam do dyskusji i wymienienie doświadczeń na temat tego symulatora.
P.S. Nie znalazłem takiego tematu to też tworzę nowy. ;)
Ostatnio zmieniony 2015-05-15, 19:05 przez Razor 688, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Euro Track Simulator 2

Post autor: J-31 »

Ciekawy jestem czemu "Ivedo" i "Renaud". Czyżby oba koncerny nie wyraziły zgody na wykorzystanie ich marek ? ;)

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Euro Track Simulator 2

Post autor: Razor 688 »

J-31 pisze:Ciekawy jestem czemu "Ivedo" i "Renaud". Czyżby oba koncerny nie wyraziły zgody na wykorzystanie ich marek ? ;)
Renault małe nie dopatrzenie a Ivedo najprawdopodobniej nie wydało zgody na wykorzystanie w grze stad właśnie taka nazwa.

wojtek1611
Posty: 457
Rejestracja: 2011-06-02, 08:01
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Euro Track Simulator 2

Post autor: wojtek1611 »

Gra warta uwagi, tym bardziej że jest oficjalny dodatek "Going East", w którym zostaje rozbudowana m. in. Polska ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Euro Track Simulator 2

Post autor: J-31 »

Nie znam tego symulatora, ale ciekawi mnie jedna rzecz. Jeśli Chcesz przejechać z pkt. A do pkt B. To wiadomo, że można dojechać różnymi drogami. Jak to producent symulki rozwiązał tą kwestię ? ;)

Awatar użytkownika
Formuła1
Posty: 178
Rejestracja: 2008-03-09, 13:29
Lokalizacja: "A moje miasto to Białystok, a moje życie to Białystok..."

Re: Euro Track Simulator 2

Post autor: Formuła1 »

Razor 688 pisze:... Ivedo najprawdopodobniej nie wydało zgody na wykorzystanie w grze stad właśnie taka nazwa.
No przecież jest:
http://prntscr.com/75lyui

wojtek1611
Posty: 457
Rejestracja: 2011-06-02, 08:01
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Euro Track Simulator 2

Post autor: wojtek1611 »

J-31 pisze:Nie znam tego symulatora, ale ciekawi mnie jedna rzecz. Jeśli Chcesz przejechać z pkt. A do pkt B. To wiadomo, że można dojechać różnymi drogami. Jak to producent symulki rozwiązał tą kwestię ? ;)
Pomiędzy danymi miastami masz kilka dróg. To od Ciebie zależy którą wybierzesz. Tutaj możesz zobaczyć mapę Polski z dodatku. Producentem jest czeska firma produkująca symulatory tirów od prawie 20 lat (m. in. seria 18 Wheels of Steel). Jak twierdzą sami twórcy tworząc dodatek "Going East" największy nacisk położyli na Polskę, bo to właśnie tu mają ogromną rzeszę fanów. Ostatnio do sprzedaży trafił dodatek przenoszący nas do Skandynawii. To tak w skrócie ;)

kubex
Posty: 143
Rejestracja: 2014-07-10, 19:29
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Euro Track Simulator 2

Post autor: kubex »

Jedynym producentem bez licencji jest Mercedes (Majestic). Gra się fajnie, mam edycję roku. Gram na MP pod nickiem... [PL] kubex :P .
*Multiplayer to modyfikacja od polskich moderów, mod roku 2014r.

Awatar użytkownika
oolek15
Posty: 747
Rejestracja: 2008-03-13, 13:02
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: Euro Track Simulator 2

Post autor: oolek15 »

Też lubię sobie czasami pograć: profil na WorldOfTrucks ;-)

Awatar użytkownika
oolek15
Posty: 747
Rejestracja: 2008-03-13, 13:02
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: Euro Track Simulator 2

Post autor: oolek15 »

Dobra wiadomość: Jest już stabilna wersja z licencją Mercedesa i Actrosem: BLOG SCS.
Zła wiadomość: Najnowsza wersja ProMods (darmowe DLC z mapą Skandynawii) wymaga oficjalnego DLC Scandinavia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”