[SIMT MHD] Czeski symulator komunikacji miejskiej

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
BB1993
Posty: 59
Rejestracja: 2009-07-11, 20:13
Lokalizacja: Zgierz

[SIMT MHD] Czeski symulator komunikacji miejskiej

Post autor: BB1993 »

Wydaje mi się, że nie ma tematu na temat tego symulatora ;)

Jeśli ktoś ma ochotę pojeździć zarówno autobusem, jak i tramwajem i trolejbusem to gorąco polecam. Wersja demo jest bezpłatna natomiast za wersję złotą trzeba zapłacić - 3 miesiące to koszt 140 koron czeskich, rok - 350, 2 lata - 550, 4 lata - 950. Według mnie, gra posiada wszystkie zalety symulatora tego typu. Dodatkowo, chyba jako jedna z niewielu daje wybór pomiędzy trzema środkami transportu spotykanymi w komunikacji miejskiej. Oprócz tego, mamy pasażerów, ruch samochodowy, barierki i latarnie, w które wjechanie powoduje, że musimy odwiedzić warsztat lakiernika, myjnię, sygnalizację świetlną, przejazdy kolejowe, przez które przejeżdżają pociągi i wiele innych. Spotkamy zarówno linie przez pola i lasy jak i takie, do których w godzinach szczytu pasażerowie nie mieszczą się do przeguba.

Jeśli jeszcze ktoś nie został zachęcony to zapraszam tutaj: http://simt-mhd.net/

Strona jest po angielsku, czesku i słowacku, więc podstawowa znajomość któregoś z tych języków nieco ułatwia sprawę ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [SIMT MHD] Czeski symulator komunikacji miejskiej

Post autor: J-31 »

Dosyć ciekawy symulator, dosyć rozsądna grafika - nie powala ona na kolana, ale źle nie jest. Nawet ciekawe realia, mamy korki na ulicach i pasażerów, których wieziemy (jest wymiana pasażerska). Są też i inne tramwaje, ale nie wiem czy jeśli np. stanę wagonem na torowisku, to czy zatrzymam tamte wagony za sobą

Natomiast te samochody - ciekawostką jest, że one nie najeżdżają na siebie, ale niestety na skrzyżowaniach samochody nie tylko przejeżdżają się na wzajem, ale nawet potrafią przejechać przez tramwaj ;)

No, ale nie jest tak źle, jak ktoś lubi sobie pojeździć, to mu to nie będzie przeszkadzało ;)

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 1518
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: [SIMT MHD] Czeski symulator komunikacji miejskiej

Post autor: Auper »

A ja ciągle szukam godnego następcy Cities in motion (ale tej pierwszej części, druga trąci beznadziejnością) na długie niedzielne wieczory

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”