Własnoręcznie wykonane filmy z udziałem KM oraz kolei

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
voy

Post autor: voy »

Ja kiedyś muszę nagrać vectozłoma jak wyje na pół osiedla.

Hubert

Post autor: Hubert »

to macie tak głośne vecta?

P.S. 100 post! :D

Damhan

Post autor: Damhan »

Mi wreszcie działają te filmy. Niezłe. Tylko te w środku Combina takie kiepskie, bo trochę mało widać.

Podi

Post autor: Podi »

Mi wreszcie działają te filmy. Niezłe. Tylko te w środku Combina takie kiepskie, bo trochę mało widać.
Jak już napisałem,ten filmik był po to,żeby usłyszeć dźwięki,a nie oglądać skarpę która jest na PST :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Co prawda nie oglądałem tych filmów, ale PST widziałem na własne oczy podobnie jak Combino. Rzeczywiście wygląda to super. ;)

Tak więc, polecam filmy kol. Podiego... :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Podi pisze:Jak już napisałem,ten filmik był po to,żeby usłyszeć dźwięki,a nie oglądać skarpę która jest na PST :P
Chodziło o to, że mógłbyś ponagrywać troche wnętrze tj. siedzenia, kabina, lampy, sufit, podłoga itp., a nie tylko widok na te jedne drzwi. ;)

Podi

Post autor: Podi »

Damhan pisze:Chodziło o to, że mógłbyś ponagrywać troche wnętrze tj. siedzenia, kabina, lampy, sufit, podłoga itp., a nie tylko widok na te jedne drzwi. :wink:
Nie ma sprawy ,ale najpierw musze się wyleczyć(bo chory jestem :( ) ,to na pewno coś pokręcę :)

PTG
Nie ma sprawy, ale najpierw musze się wyleczyć,to na pewno coś pokręcę :)


5 h) Obowiązkiem każdego użytkownika jest trzymanie się zasad poprawnej pisowni. Dotyczy to zarówno ortografii jak i gramatyki oraz interpunkcji (w tym również właściwego użycia spacji).
5 j)Nie pisz slangiem, stosowanym w internecie np.: tesh, jush itp.;
Inspektor.

Ok...
Ostatnio zmieniony 2005-11-17, 13:22 przez Podi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Słusznie Podi. Warto kręcić... filmy... :)

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

A czy ktoś mółby mi powiedzieć jak te filmiki ściągnąć :?: Bo tam jest ta stronka po angielsku i mimo, że uczę się tego języka już siódmy rok to nic nie rozumiem! I nie umiem stamtąd nic ściągnąć! Pomocy :!:

Jessi

Post autor: Jessi »

Najlepiej jest ściągnąć za darmo.

Najpierw naciskasz na free. Tam na dole są takie dw przyciski.
Później przepisujesz taki kod który pojawia się na ekranie w takie małe okienko.
Następnie pojawia ci sie okno zapisu.

Myślę że wszystko jest jasne.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Po kliknięciu linku w poście pojawia Ci się najpierw strona, na której pod bannerekiem z uśmiechniętą panią pisze:
Download-session invalid. Please click here.
Musisz na to kliknąć. Dalej jak napisał Jessi. Ściągasz plik z rozszerzeniem *.rar. Tak więc trzeba oczywiście go później rozpakować.

Podi

Post autor: Podi »

Ożesz... złamałem obietnice,filmiki miały być co tydzień-obiecuje że jutro coś dam, po prostu ostatnio nie miałem nastoroju do latania za km z apratem...

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Aha. Dziękuję. Do szczęścia brakowało mi tylko tego gdzie mam kliknąć na początku, bo podobne okno pojawiło mi się podczas ściągania Solarisa Urbino 18 do VBusa. Swoją drogą też posiadam filmiki z km, tylko że nagrywane za pomocą komórki, więc są beznadziejne. A ich wielkość na ekranie monitora, nie przekracza wielkości pudełka od zapałek...

Podi

Post autor: Podi »

Dodałęm nowy film-link w pierwszym poście

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

No a ja jak zwykle mam problem. Nie mogę tego na razie ściągnąć. Doczytałam się: "Szczęśliwego Nowego Roku" a dalej: "spróbuj później" Całe moje umiejętności... :D

Podi

Post autor: Podi »

Kolejny filmik-jazda poznańskim rodzynkiem-Ikarusem 435.22
Linia 72,dojazd do pętli Piątkowska :)
Film

lukluk

Post autor: lukluk »

Szkoda że te linki z pierwszej strony nie działają :(

Podi

Post autor: Podi »

Tez ubolewam,w późniejszym czasie załaduję ponownie, niestety,większość serwerów po tygodniu usuwa pliki...

Dziwny

Post autor: Dziwny »

Fajny ten Ikarus :) A jaki zatłoczony ;)

Damhan

Post autor: Damhan »

A czy ja też mógłbym tu dodać jakiś film? :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”