Kamery internetowe w Waszych miastach z widokiem na KM

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Grzesiek

Post autor: Grzesiek »

Wejdźcie na Bronowice (kamerę Astera) w tej chwili widok jest na pętlę tramajową :)
Czekam na NGT6 na 8-ce

Bartek

Post autor: Bartek »

Widok na al. Niepodległości i droge dojazdową do dw PKS.

:strzałka: Link


Poprawione. Nad polem edycyjnym są przyciski, wśród nich taki z napisem URL. Skorzystaj z niego następnym razem. u2w

Peter

Post autor: Peter »

Upominając naszego kolegę pr110 podsunąłeś mi @u2w pomysł na zmianę wyglądu linków pierwszego postu niniejszego tematu. ;)
Poza tym znalazłem nową kamerkę z widokiem na ul. Wolności w Chorzowie. :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Peter pisze:(...)
Poza tym znalazłem nową kamerkę z widokiem na ul. Wolności w Chorzowie. :mruga:
Peter czy te dwa ślady tam po środku deptaka, to są szyny tramwajowe ? :-P

Peter

Post autor: Peter »

J-31 pisze:Peter czy te dwa ślady tam po środku deptaka, to są szyny tramwajowe ? :-P
Aha, zgadza się. Przejeżdżają tam linie 9, 13, 17, 36, 37. To jest tor tylko w jednym kierunku, więc przeważnie będziesz widział zadki solówek lub składów 105N/Na i stodwójek. :cool:
Nie wiem jak jest z jej odświeżaniem. Chyba trzeba wyjść i wejść z powrotem do linka, żeby się odświeżyło.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Peter pisze:Aha, zgadza się. Przejeżdżają tam linie 9, 13, 17, 36, 37. To jest tor tylko w jednym kierunku, więc przeważnie będziesz widział zadki solówek lub składów 105N/Na i stodwójek. :cool:
Nie wiem jak jest z jej odświeżaniem. Chyba trzeba wyjść i wejść z powrotem do linka, żeby się odświeżyło.
Wielkie dzięki. Wpadłem na lepszy pomysł - odświeżam F5 :-P

Peter

Post autor: Peter »

Dzięki Ci za to. Ja jeszcze na to nie wpadłem. :nuts:

Damhan

Post autor: Damhan »

Oto kamera z Lublina. Widać z niej autobusy miejskie i PKS.
:strzałka: Link

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Peter pisze:Upominając naszego kolegę pr110 podsunąłeś mi @u2w pomysł na zmianę wyglądu linków pierwszego postu niniejszego tematu.
Zaraz "upomniałeś" - zwróciłem uwagę ;) Takie linki-solitery psują jednak ogólny widok a ten kol. pr110 to mocno "popsuł" rozmiar okna. A Twój pomysł jest świetny. Patrzcie i podziwiajcie (naśladujcie). Ładnie i schludnie :)

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

Peter pisze:Upominając naszego kolegę pr110 podsunąłeś mi @u2w pomysł na zmianę wyglądu linków pierwszego postu niniejszego tematu.
A przy okazji zmieniania linków popełniłeś błąd :mruga: W Łodzi nie ma ulicy Inwalidów, tylko jest rondo Inwalidów :)

Podi

Post autor: Podi »

Damhan pisze:Oto kamera z Lublina. Widać z niej autobusy miejskie i PKS.
:strzałka: Link
Szkoda,że nie trolejbusy,ale też ujdzie :)

Peter

Post autor: Peter »

Thomas78 pisze:A przy okazji zmieniania linków popełniłeś błąd :mruga: W Łodzi nie ma ulicy Inwalidów, tylko jest rondo Inwalidów :)
Dzięki za zwrócenie uwagi, widocznie znowu czegoś nie doczytałem. ;)
Damhan pisze:Oto kamera z Lublina. Widać z niej autobusy miejskie i PKS.

Mnie ta kamerka nie działa. Coś tam trzeba zainstalować, ale oczywiście dodaję. :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A propo, pod tym adresem są również linki do innych kamer w Polsce i na świecie. Tyle, że jak już Peter napisał powyżej, trzeba mieć zainstalowany jakiś program... ;)

Damhan

Post autor: Damhan »

Mi tam wszystko działa. A co do tego:
J-31 pisze:A propo, pod tym adresem są również linki do innych kamer w Polsce i na świecie.
Masz rację. Przejrzałem większość z nich. Ciekawe były z Poznania m.in. ze Św. Marcina tylko, że wszystkie nieczynne do odwołania. Szkoda. :| ,... ale mozecie próbować. :D

Hannibal

Post autor: Hannibal »

http://www.dhm.de/webcams/VID1.html

Berlin - Schlossplatz :) Co chwilkę można upolować jakią autobus - od Citar po piętrusy...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Super :shocked: Przed chwilą widziałem piętrowego Lion's-a :-P

[ Dodano: 2006-02-09, 15:04 ]
Zaraz - ale tym ktoś steruje :chytry:

[ Dodano: 2006-02-09, 15:17 ]
Patrzcie co udało mi się sfocić w Berlinie o godz. 14-stej :mruga:

Piętrowe Lionsy
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Peter

Post autor: Peter »

Te kamerki są zacne, ale czy ktoś z naszych Użytkowników mieszka na stałe w Berlinie ? :chytry:
Szukajcie dalej przede wszystkim polskich miast. Szczególnie w tej chwili liczę na Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

http://www.bemowo.waw.pl/kamery/kamera_0.html Widok na skrzyżowanie Górczewskiej i Powstańców Śląskich.

Peter

Post autor: Peter »

Cieszę się w sumie Piotrek, że ktoś tu napisał po dość długiej przerwie. Myślałem, że wszyscy o tym temacie już zapomnieli. :)
Kamerka jest świetna. Tak trzymać. :mruga:
Za dobre chęci przyznam Ci punkt "pomógł" zważywszy na to, że jest to w zasadzie pierwsza kamerka pokazująca KM w Warszawie bardziej z bliska. ;)

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

Heh dzięki nie wiedziałem ze tak bardzo się spodoba :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”