Kamery internetowe w Waszych miastach z widokiem na KM

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Peter

Kamery internetowe w Waszych miastach z widokiem na KM

Post autor: Peter »

Ostatnio zmieniony 2007-02-02, 22:29 przez Peter, łącznie zmieniany 88 razy.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

No fajne te kamerki :)

[ Dodano: 2005-12-01, 21:54 ]
Widziałem Karlika :D

Peter

Post autor: Peter »

No właśnie m. in. przez te Karliki stworzyłem ten temat. W dzień będzie dużo ciekawiej. :)

Tylko nie siedźcie za długo przy tych kamerach. ;)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Teraz za wiele to tam nie widać, w dzień będzie ciekawiej :strzałka: http://www.wroclaw.pl/m3267/ Pomysł bardzo ciekawy, żeby temat nie zaginął pozwolę sobie dać go jako przyklejony :idea: Chyba Peter nie będziesz miał nic przeciwko temu? ;)

Jessi

Post autor: Jessi »

Nie wiedziałem że Wrocław ma taką kamerę. Wie ktoś czy jest ich więcej? Jak ktoś chce zobaczyć komunikację miejską w USA, to może to zrobić za pomocą programu googleEarch. Nawet fajnie widać. Niestety polskich kamer nie ma tam pokazanych

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Swego czasu to w Warszawie było coś takiego - "korkonet". Nie wiem czy to jeszcze działa. Postaram się znaleźć link, ponieważ kiedyś często tam zaglądałem. Obraz był odświeżany co kilkanaście sekund ;)

Jessi

Post autor: Jessi »

Tu jest dużo kamer. Mi się coś nie_chcą włączać, ale może komuś się uda

http://www.lkgm.kedra.org/linki/webcam/webcam_pl_2.html

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Mi też niechesz. A chciałem sobie popatrzeć na Zakopane i przypomnieć sobie lato :cool:.
Ostatnio zmieniony 2006-05-11, 19:20 przez rupak9, łącznie zmieniany 1 raz.

Robson

Post autor: Robson »

na stronie www.gorzow.pl jest link do kamer i przy szczęściu można podziwiać tramwaje ale niestety z pewnej odległości.

Krzysiek

Post autor: Krzysiek »

J-31 pisze:Swego czasu to w Warszawie było coś takiego - "korkonet". Nie wiem czy to jeszcze działa. Postaram się znaleźć link, ponieważ kiedyś często tam zaglądałem. Obraz był odświeżany co kilkanaście sekund
A o to i link do niego:
www.korkonet.pl

Grzesiek

Post autor: Grzesiek »

Może to was zaciekawi...

Słyszeliście kiedyś o GoogleEarth ( http://earth.google.com )? To taki programik, który umożliwa oglądanie Ziemi z kosmosu, można wyśledzić dosłownie wszystko - zajezdnie, stadiony piłkarskie...

Ja znalazłem w Wawie tym programem wszystkie zajezdnie oprócz R-4 ¯oliborz, bo tam jakość zdjęcia z nieba nie pozwoliła na odróżnienie zajezdni od reszty. jednak program ciągle się rozwija i mam nadzieję, że kiedyś będzie można zobaczyć R-4 z lotu ptaka...

A-ha: zdjęcia satelitarne są z przed 3 - 4 lat, dlatego znalazłem dwie fajne zajezdnie, których już nie ma: Piaseczno i Inflancką (Pożarowej jeszcze nie szukałem)

Daję prawie wszystkie zajezdnie Warszawy

http://rapidshare.de/files/8598101/Zajezdnie.rar.html

voy

Post autor: voy »

Ja mam tem program, ale nie ma co liczyć na mniejsze miasta. Jest tak naprawdę parę większych miast (Warszawa, Gdańsk, Kraków, kawałek Wrocławia) gdzie powiększenie jest dobre.

Jessi

Post autor: Jessi »

Dokładnie kawałek Wrocławia. A jeszcze dokładniej jego wschodnia część. Nie ma Popowic, Nowego Dworu, Gądowa, nie mówiąc o takich już o mniejszych osiedlach.

To jest program dla człowieka z USA. Miasta typu Nowy Jork, mają nawet pokazane gdzie jest jaki bar. Są też w 3d.

Ponoć NASA ma na swojej stronie www program podobny do Google Eartch, ale poważniejszy. Nie korzystałem z niego więc nie daje gwarancji. Czytałem tylko o nim w Focusie.

Robson

Post autor: Robson »

NASA też ma też widziałem lecz według mojego zdania gorszy bo w Polsce jest mało powiększeń i chodzi bardzo powoli.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Ja w Gdyni to praktycznie nic nie widziałem, a jak patrzyłem na Liverpool, to jakiś samoochód dostawczy widziałem :rotfl:.

Robson

Post autor: Robson »

Jak patrzyłem na jakieś miasto w USA to widziałem ludzi i ich cienie :shocked:

Peter

Post autor: Peter »

Puk, puk. I co tam ? Nie ma nowych propozycji ciekawych linków ? :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Peter pisze:Puk, puk. I co tam ? Nie ma nowych propozycji ciekawych linków ? :)
Zima, śnieg zasypał kamery... :devil:

[ Dodano: 2005-12-21, 12:01 ]
A propo. Swego czasu w rejonie budowy stacji metra Pl. Wilsona postawiono kamery i można był oglądać na żywo, wszystko to co się działo na powierzchni budowy. ;)

Podi

Post autor: Podi »

kurcze ja to mam fuksa wszedłem na kamere z Łodzi i od razu jechał podmiejski tramwaj :D

Peter

Post autor: Peter »

Mnie to się nawet udało trafić na tramwaj przejeżdżający późnym wieczorem w gorzowskiej kamerce. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”