Poszukiwane zdjęcia

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
Ogryzek
Posty: 69
Rejestracja: 2010-03-03, 15:47
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Ogryzek »

Ma ktoś może fote "Husarza" jak ciągnął brutto?? (nie filmiki-widziałem)

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

Ma ktoś zdjęcia starych MIG-ów z Jeleniej Góry :?: Chodzi mi szczególnie o jednego #657, ale na TWB nie ma zdjęć z tym autobusem jak jeździł w Jeleniej Górze. Będę wdzięczny za pomoc ;)

Awatar użytkownika
Ogryzek
Posty: 69
Rejestracja: 2010-03-03, 15:47
Lokalizacja: Gniezno

Wagon InterCity

Post autor: Ogryzek »

Koledzy i koleżanki proszę o pomoc. Szukam zdjęć wagonów które na burtach miały takie logo:

Obrazek

Wagony te na pewno jeździły jeszcze w 1995roku. Nie interesują mnie foty samego typu wagonów a konkretnie z TAKIM logiem na burtach. Pamiętam tylko ze miały drzwi przesuwano- od skokowe i chowany stopień.

Będę wdzięczny tak ze za zdjęcia z początków kursowania pociągu EC Berolina czyli od 31.05.1992

Bardzo proszę o Pomoc- jakoś się odwdzięczę.

Misha-TEM2

Post autor: Misha-TEM2 »

a ja mam problem potrzebuje szczegółowych zdjęć skrzynki z mechanizmem od semafora kształtowego niestety nie mam dostępu do tych cudek jaki górnego mechanizmu przeciwwagi. niestety Google oblatałem w te i i wewte i nic z tego byłbym Wdzięczny mni zaprezentuje na zdjęciu o co mi chodzi



Obrazek

Koti821

PESA Swing

Post autor: Koti821 »

Panowie oraz panie... Potrzebuję konkretnych informacji o dachu Pesy Swing. Chodzi mi o to że nie wiem:
-jakie są zaokrąglenia, o ile są takie
-"głębokość" dachu
-konkretne foty
Ponieważ bawię się z model papierowy, no i nie wiem jak ten jego dach wygląda. Z góry dzięki za pomoc. :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Koti821 pisze:Ponieważ bawię się z model papierowy, no i nie wiem jak ten jego dach wygląda. Z góry dzięki za pomoc
Koti821, daruj sobie na razie ten model. Ponieważ ja mam również w planach model PESY 120Na "Swing". Tak więc proszę o cierpliwość. ;)

Koti821

Post autor: Koti821 »

J-31 pisze:
Koti821 pisze:Ponieważ bawię się z model papierowy, no i nie wiem jak ten jego dach wygląda. Z góry dzięki za pomoc
Koti821, daruj sobie na razie ten model. Ponieważ ja mam również w planach model PESY 120Na "Swing". Tak więc proszę o cierpliwość. ;)
Tylko że jestem z tych co chcą mieć coś własnego, a nie czekać aż ktoś to zrobi. Nie ukryje że mnie interesują te modele, a zwaszcza jeżeli sam je zrobię. Wiec jak możesz to pomóż mi w znalezieniu tych fotek!

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Koti821 pisze:Tylko że jestem z tych co chcą mieć coś własnego, a nie czekać aż ktoś to zrobi. Nie ukryje że mnie interesują te modele, a zwaszcza jeżeli sam je zrobię. Wiec jak możesz to pomóż mi w znalezieniu tych fotek!
Przecież fotka z widokiem na dach, jest już od dawna na forum. Sam ją zrobiłem. Przejrzyj sobie temat "PESA 120N/121N/122N" ;)

Shadi
Posty: 71
Rejestracja: 2010-08-24, 17:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shadi »

Poszukuję szczegółowych zdjęć wnętrza gniota z dostaw z lat 1997-1999 dla MZA w Warszawie przed modernizacją(sufit,podesty,kabina kierowcy,fotele,oparcie dla wózków,ogrzewanie) itd.

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Delikatny odkop. Poszukuję szczegółowych zdjęć Neoplana N4020, najbardziej zależy mi na wnętrzu (głównie kabina od zewnątrz). Z góry podziękował.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

mrozard pisze:Delikatny odkop. Poszukuję szczegółowych zdjęć Neoplana N4020, najbardziej zależy mi na wnętrzu (głównie kabina od zewnątrz). Z góry podziękował.
Mam chyba coś. Skontatkuj się z Shadi na PW. Shadi niedawno obfocił szczegółowo wnętrze Neoplana N4020 (MZA Warszawa), z tego co pamiętam #6746 (rocznik 1997, silnik pod podłogą) ;)

Jeśli nasz forumowy kolega - Shadi - nie miałby nic przeciwko, to Mógłbym Ci podrzucić linki do Jego zdjęć. Myślę, że mogą Ci one nieco pomóc ;)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Z pewnością pomogą. Zaraz napiszę do Shadiego.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Jeśli Shadi by przypadkiem gdzieś zagubił te fotki. To Daj mi cynk. Ja mam linki ;)

maciejka250

Post autor: maciejka250 »

Poszukuję wszelakich zdjęć wnętrza i tego co na zewnątrz tego pojazdu:
http://www.phototrans.eu/14,516864,0,Vo ... LE_24.html

Cel: model papierowy z jak największą ilością detali.

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Poszukuję jak najdokładniejszych zdjęć Jelczów 120M z MZA Warszawa (tych po NG).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

mrozard pisze:Poszukuję jak najdokładniejszych zdjęć Jelczów 120M z MZA Warszawa (tych po NG).
Chodzi ci o odbudowę w ZS Jelcz, czy NG przeprowadzane samodzielnie przez "Włościańską" ? ;)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

To pierwsze. #4348 i te sprawy. ;)


maciejka250

Post autor: maciejka250 »

maciejka250 pisze:Poszukuję wszelakich zdjęć wnętrza i tego co na zewnątrz tego pojazdu:
http://www.phototrans.eu/14,516864,0,Vo ... LE_24.html

Cel: model papierowy z jak największą ilością detali.
Hmmm...
Naprawdę proszę o pomoc, bo za cholerę go dopaść nie mogę, a jak dopadam, to z reguły nie mam przy sobie aparatu.

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

J-31, nie ukrywam, że mało, ale dzięki za starania. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”