Poszukiwane zdjęcia

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Poszukaj tutaj, ja tam przynajmniej jedno zdjęcie z Orunii widzę, może coś więcej jest.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Możesz też spróbować tu:
:strzałka: Strassenbahn;
:strzałka: Tramwaje w Polsce Wczoraj i Dziś;
:strzałka: Kosycarz Foto Press (kryterium: "tramwaj" pow. str. 42)

pesa120n

Post autor: pesa120n »

Czy któryś z poznańskich MKM-ów, mógłby zobaczyć do Sadów w celu zrobienia zdjęcia toruńskim lwom ? Do 15 września powinny być w Toruniu, więc na pewno są w już gotowe.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Skoda 16T pisze:Czy ma ktoś zdjęcie starych foteli #400 z MPK Poznań ( nie chodzi mi o te plastikowe, czerwone ) :?:
Sprawdzę w swoich zbiorach, ponieważ swego czasu dosyć dokładnie obfociłem poznańską #400-stkę w czasie jednej z "Katarzynek" ;)
pesa120n pisze:Czy któryś z poznańskich MKM-ów, mógłby zobaczyć do Sadów w celu zrobienia zdjęcia toruńskim lwom ? Do 15 września powinny być w Toruniu, więc na pewno są w już gotowe.
A propo - w Wolicy ich nie ma. Sprawdzałem. Piszę o tym, bo prosiłeś o to ;)

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Wie ktoś, gdzie mogę znaleźć zdjęcia wnętrza Volvo B10L-SN12, w czasie, gdy TWB jest niesprawne :?: :|

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 502
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

Taka oto fote mi sie udało znaleźsć:
http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2005/1135286478.jpg

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Ok, wielkie dzięki, ale przydałoby się jeszcze z lepszym widokiem na tył. :]

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Pozor!
Poszukuję chętnego mieszkańca Krakowa, który zechce wybrać się na most Kotlarski i wykonać zdjęcia rezerwy pod torowisko tramwajowe zgodnie z moimi szczegółowymi wytycznymi. Zainteresowanych zapraszam na priv w celu wyjaśnienia o co właściwie chodzi. Dla pełnoletnich - w razie spotkania - obiecuję nagrody :D

kamilek

Post autor: kamilek »

Szukam fotek Ikarusa 260.73 chodzi mi o wnętrze;)

Kamil

Post autor: Kamil »

A wystarczyło zajrzeć na TWB.
:strzałka: http://www.phototrans.eu/14,119163,0.html

kamilek

Post autor: kamilek »

Kamil pisze:A wystarczyło zajrzeć na TWB.
:strzałka: http://www.phototrans.eu/14,119163,0.html
Thx a masz moze w drógą stronę??

Kamil

Post autor: Kamil »

Poszukaj na TWB.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

kamilek pisze:Szukam fotek Ikarusa 260.73 chodzi mi o wnętrze;)
kamilek pisze:Thx a masz moze w drógą stronę??
Oo, widzę, że Kamilek ma już zakaz pisania, ale mimo to może jeszcze przeglądać forum. Zatem może ja pomogę. Nie wiem czy będzie to, to czego chciał, ale prześlę. Być może to zdjęcie pomoże jeszcze komuś. To są moje własne zdjęcia Ikarusa 260.73 z DTP w Warszawie ;)

Obrazek Obrazek

Bartek

Post autor: Bartek »

Poszukuję zdjęć okien ze starcyh PR110M/U. Chodzi mi dokładnie o okna z wyjściem bezpieczeństwa, z takimi klamkami którymi się szybę wyciągało. Jeśli ktoś gdzieś widział albo posiada taką fotę to byłbym wdzięczny.

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Poszukuję dobrego zdjęcia przedniego lewego koła od Jelcza 120M (najlepiej z MZA; no, w ostateczności może być prawe przednie koło) - zdjęcia idealnie z boku (potrzebne do retuszu zdjęcia; piszę tutaj, aby, w przypadku, jeśli ktoś ma takie, uzyskać zgodę na wykorzystanie).

Awatar użytkownika
Ogryzek
Posty: 69
Rejestracja: 2010-03-03, 15:47
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Ogryzek »

Ma ktoś może fote "Husarza" jak ciągnął brutto?? (nie filmiki-widziałem)

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

Ma ktoś zdjęcia starych MIG-ów z Jeleniej Góry :?: Chodzi mi szczególnie o jednego #657, ale na TWB nie ma zdjęć z tym autobusem jak jeździł w Jeleniej Górze. Będę wdzięczny za pomoc ;)

Awatar użytkownika
Ogryzek
Posty: 69
Rejestracja: 2010-03-03, 15:47
Lokalizacja: Gniezno

Wagon InterCity

Post autor: Ogryzek »

Koledzy i koleżanki proszę o pomoc. Szukam zdjęć wagonów które na burtach miały takie logo:

Obrazek

Wagony te na pewno jeździły jeszcze w 1995roku. Nie interesują mnie foty samego typu wagonów a konkretnie z TAKIM logiem na burtach. Pamiętam tylko ze miały drzwi przesuwano- od skokowe i chowany stopień.

Będę wdzięczny tak ze za zdjęcia z początków kursowania pociągu EC Berolina czyli od 31.05.1992

Bardzo proszę o Pomoc- jakoś się odwdzięczę.

Misha-TEM2

Post autor: Misha-TEM2 »

a ja mam problem potrzebuje szczegółowych zdjęć skrzynki z mechanizmem od semafora kształtowego niestety nie mam dostępu do tych cudek jaki górnego mechanizmu przeciwwagi. niestety Google oblatałem w te i i wewte i nic z tego byłbym Wdzięczny mni zaprezentuje na zdjęciu o co mi chodzi



Obrazek

Koti821

PESA Swing

Post autor: Koti821 »

Panowie oraz panie... Potrzebuję konkretnych informacji o dachu Pesy Swing. Chodzi mi o to że nie wiem:
-jakie są zaokrąglenia, o ile są takie
-"głębokość" dachu
-konkretne foty
Ponieważ bawię się z model papierowy, no i nie wiem jak ten jego dach wygląda. Z góry dzięki za pomoc. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”