Ilość miłośników KM w poszczególnych miastach

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Adrian_

Ilość miłośników KM w poszczególnych miastach

Post autor: Adrian_ »

No właśnie.U mnie w rodzinie foca 4 osoby i to naprawde nie jest wstyd.Tylko głupio,jak ktoś teog nie toleruje i trzeba się kryć przed tmy kimś z zainteresowaniem KM.


Posty wydzielone z tematu "Różne różności". u2w
Ostatnio zmieniony 2006-02-26, 14:28 przez Adrian_, łącznie zmieniany 1 raz.

emes133

Post autor: emes133 »

Adrian_ pisze:No właśnie.U mnie w rodzinie foca 4 osoby i to naprawde nie jest wstyd.Tylko głupio,jak ktoś teog nie toleruje i trzeba się kryć przed tmy kimś z zainteresowaniem KM.
No to jest dobrze - u mnie też focą 4 osoby , ale w całym mieście! (ja , olek i pr110) A to już trochę kiepsko.

[ Dodano: 2006-02-24, 22:16 ]
Noi jeszcze jakaś FREEEKA , ale ja nic na jej temat nie wiem.

Podi

Post autor: Podi »

Mój ojciec też trochę próbował focić km jak ja nie mogłem ale jakoś to kiepsko wychodziło...
Na moim osiedlu jest z 10 mkm-ów ale tylko ja focę i to jest ten problem...

voy

Post autor: voy »

Wow - to u mnie w samym mieście są 4 osoby (przynajnmniej o tylu, które się ujawniły wiem).

Podi

Post autor: Podi »

voy pisze:Wow - to u mnie w samym mieście są 4 osoby (przynajnmniej o tylu, które się ujawniły wiem).
Tylko wiesz-to są tacy co mówią ze autobusy są spoko i że ten jest stary,a ten nowy :P...

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Właśnie,Sanok posiada 6 MKM-ów,którzy sie ujawnili (4 z mojej rodziny+juriq+seba) i 4 jest jeszcze w Przemyślu (Arek,Alex,Michał [driver z MZK] i jeszcze ktoś).

Bartek

Post autor: Bartek »

W Mielcu jak dotąd wiemy o 7 miłośnikach (z nami włącznie). Ale jak zawsze ktoś może nie chce się ujawniać i na razie pozostanie anonimowy.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ale zauważ,że w małych miastach wśród MKM-ów panuje presja,tzn.że jak robią zdjecia ludzie patrza sie na nich,jak na kosmitów.Może dlatego nie chcą sie ujawniać?

Robson

Post autor: Robson »

W Gorzowie doliczysz się ok. 25 miłośników i miłośniczek Ale ok. polowa z nich robi fotki(w tym ja).

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

cóż,miłośników moze byc wielu.Problem w tym,że większość MKM-ów kryje sie ze swoimi zainteresowaniami bojąc się reakcji ludzi,kiedy widzą,ze focą autobusy.Ja od pewnego czasu przestałem liczyć się ze wzrokiem osób,które widziały mnie z aparatem.Poza tym w tym zainteresowaniu pewną rolę odgrywają też pojazdy KM,kierowcy,dyspozytorzy,dyrektorowie itd.,gdyż bez nich nie byłoby czegoś takiego,jak zainteresowanie KM.

Podi

Post autor: Podi »

A pomyślcie ile jest mkm-ów bez internetu którzy są odcięci od swiata ... Tez taki byłem rok temu... :)

jacool

Post autor: jacool »

Podi pisze: Tez taki byłem rok temu...
heh znam z doświadczenia... Ale na szczęście skończyło się :P

Kuba

Post autor: Kuba »

Nie wiem ile w Gdyni moze byc MKM-ow....mysle ze okolo 50-60 powinno byc :)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Proste.Im większe miasto,tym więcej MKM-ów.Ciekawe,ile w samej Warszawie moze być MKM-ów? pewnie sporo :) .

jacool

Post autor: jacool »

Adrian_ pisze:ile w samej Warszawie moze być MKM-ów? pewnie sporo
Tam to ilość zmienia się z pewnością co godzinę :P Wielkie miasto w końcu :)
Może by się tak miłośnicy z Gdańska zebrali w kupę?

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Z tym co godzinę to nie przesadzajmy znowu.Przecież na pewno są takie osoby,które jeszcze czymś się interesują niż autobusami

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

W Płocku to pewnie ok. 5, wliczając w to piszącego.
(chociaż takich prawie-MKMów to tylko w mojej klasie jest ok. 3).

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

W Klubie Miłośników Komunikacji Miejskiej Vetra jest jak na razie 30 osób, a ta liczba cały czas rośnie... Po za klubem jest pewnie około 20-30 osób które jak do tej pory się nie ujawniły... Wniosek z tego taki, że w Gdyni jest dość dużo MKM-ów :)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Słysząłem ponoć,że w KMKM Vetra nie panują zvyt dobre stosunki wśród klubowiczów.A tak w ogóle czemu nie próbujecie jakoś wyremontować 3489?
Ostatnio zmieniony 2006-02-27, 10:56 przez Adrian_, łącznie zmieniany 1 raz.

aleksej

Post autor: aleksej »

W Lodzi samych czlonkow KMST bedzie ze 130, plus pewna grupa milosnikow udzielajacych sie glownie na forach oraz czesc milosnikow po za KMST. No i milosnicy kolei. Niestety ilosc osob focacych po Lodzi nie jest jakas wielka, i duza grupa wogole nie upublicznia swoich zdjec. Postaram sie nadrobic pewne zaleglosci jak tylko TWB ruszy i zrobi sie troszke cieplej.

Pozdrawiam,
Aleksej

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”