Gadulcowy rozkład jazdy :)

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Hannibal

Gadulcowy rozkład jazdy :)

Post autor: Hannibal »

Część osób być może już o tym słyszała, część pewnie teraz się o tym dowie ;)

Gadulcowy rozkład jazdy -> piszemy pod numer 1913366, wpisujemy nazwę miasta np Kraków, dalej numer interesującej nas linii np 184, wybieramy kierunek, przystanek i typ dnia :) Po wykonaniu tych prostych poleceń w naszym okienku rozmowy gg ukazuje się przejrzysty rozkład jazdy. ;)

Miłego korzystania. :)

Mercury

Post autor: Mercury »

nie ma Słupska :cry:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Sanoka też nie ma. Są tylko głównie duża miasta. Najbliższy Sanokowi rozkład jest dopiero................w Lublinie xD.

Damhan

Post autor: Damhan »

Hannibal pisze:Gadulcowy rozkład jazdy -> piszemy pod numer 1913366, wpisujemy nazwę miasta np Kraków, dalej numer interesującej nas linii np 184, wybieramy kierunek, przystanek i typ dnia :) Po wykonaniu tych prostych poleceń w naszym okienku rozmowy gg ukazuje się przejrzysty rozkład jazdy. ;)
Tak, wiem, ze profan ze mnie, ale czy mógłbyś dać taki przykład w formie pisemnej, np. z Krakowa? ;)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Macie tu forum, które może przyczynić się do dodania rozkładów jazdy z waszego miasta. Aczkolwiek wątpiłbym w to.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

plocmaster pisze:Aczkolwiek wątpiłbym w to.
Dokładnie. To, czy rozkład danego miasta ukaże się w rozkładowym gg zależy przede wszystkim od głosów internautów. Jesli rozkład z danego miasta zyska większosc pozytywnych głosów wtedy taki rozkład zostanie zatwierdzony. Dziwne tylko, ze w przypadku Podkarpacia większośc z tego forum argumentowała głównie dodanie rozkładu jazdy z Rzeszowa jako, iż jest to stolica Podkarpacia. Ciekaw jestem, czy gdyby Krosno było nadal stolica Podkarpacia równie chętnie prosili by o rozkład z tego miasta :).

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Damhan pisze:Tak, wiem, ze profan ze mnie, ale czy mógłbyś dać taki przykład w formie pisemnej, np. z Krakowa? ;)
łee, przecież napisałem instrukcję jak się z tym obchodzić - wystarczy postępować wedle poleceń :)

PS: A jak to takie trudne no to może później zrobię jakąś screeno relację :P

Milenium

Post autor: Milenium »

Piotr =) (9:26)
Kraków
(GG) Rozkład jazdy (9:26)
Aktualny obszar to krakow, podaj proszę numer linii (np. 1)
Piotr =) (9:26)
101
(GG) Rozkład jazdy (9:26)
Wybierz kierunek (np. 1):
1. Grabówki
2. Borek Fałęcki
Piotr =) (9:26)
1
(GG) Rozkład jazdy (9:26)
Wybierz proszę przystanek (np. 1):
1. Borek Fałęcki
2. Góra Borkowska (N¯)
3. Judyma
4. Kąpielowa
5. Wilga (N¯)
6. Zdrojowa
7. Swoszowice Sklep
8. Swoszowice Poczta
9. Swoszowice
10. Forty (N¯)
11. Landaua
12. Rajsko
13. Rajsko Krzyżówka
14. Rajsko Sklep
15. Soboniowice I
16. Soboniowice
17. Pod Lipą (N¯)
18. Soboniowice II
Piotr =) (9:26)
3
(GG) Rozkład jazdy (9:26)
Wybierz proszę typ dnia (np. 1):
1. Dzień powszedni
2. Soboty
3. Święta
Piotr =) (9:26)
1
(GG) Rozkład jazdy (9:26)
UWAGA! Z rozkładu korzystasz na własną odpowiedzialność.
04 | 44
05 | 19 44
06 | 14 44
07 | 14 44
08 | 30
09 | 39
10 | 43
11 | 55
12 | 29
13 | 09 44
14 | 19 54
15 | 27
16 | 04 39
17 | 19 57
18 | 34
19 | 10
20 | 19
21 | 22
22 | 19 54
Aktualizacja: 2006.08.16, 08:03

;)

Damhan

Post autor: Damhan »

Hannibal pisze:łee, przecież napisałem instrukcję jak się z tym obchodzić - wystarczy postępować wedle poleceń :)
A nie- myślałem, że należy to wysłać w formie jednej, zakodowanej wiadomości i chodziło mi o to czy np. należy robić jakieś przerwy między wyrazami, czy należy pisać wielkimi literami itp. Nawet nie przypuszczałem, że to takie proste.

A teraz muszę się tu poskarżyć, że są tam takie mieściny jak Radom, Białystok czy Lublin, a nie ma trójmiejskiej metropolii. Coś tu nie w porządku. :chytry:

ppln

Post autor: ppln »

Damhan pisze: A teraz muszę się tu poskarżyć, że są tam takie mieściny jak Radom, Białystok czy Lublin, a nie ma trójmiejskiej metropolii. Coś tu nie w porządku. :chytry:
Wg tego co napisali na forum, Trójmiasto nie zgodziło się na wykorzystanie rozkładu.

Znaki interpunkcyjne znacznie wpływają na treść zdania- w tym przypadku brak przecinka przeinaczał zdanie, a poza tym "Trójmiasto" to nazwa miasta/metropolii, a więc piszemy ją dużą literą- mod. Damhan
Ostatnio zmieniony 2006-08-16, 15:20 przez ppln, łącznie zmieniany 1 raz.

miut

Post autor: miut »

Szkoda,bo Gorzowa też nie ma :roll: :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”