Jakie są wasze ulubione filmy?

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
mgajewski

Jakie są wasze ulubione filmy?

Post autor: mgajewski »

Jak w temacie :) . Jakie filmy są waszymi ulubionymi? Ja podam trochę później. :retard:

P.S. Nie znalazłem takiego tematu, ale jeżeli był to skasuje swój.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

mgajewski pisze: Jakie filmy są waszymi ulubionymi?
Trudno mi na chwilę obecną sklasyfikować konkretny film jako ulubiony, gdyż jest ich wiele. Ale z tych ostatnio oglądanych (a staram sie oglądać tylko polską koniematografię) bardzo polubiłem film pt. "Wszyscy Jesteśmy Chrystusami". Pomimo dosyć mętnego dialogu film ten niesie w sobie pewien przekaz, który dla niektórych moze być niezrozumiały. Wśród pozostałych bardzo lubię też filmy sensacyjne raz takie, w których dochodzi wielokrotnie do zabijania itp. Tego typu filmy pomagają rozładować mi ogólną nienawiść do wszystkiego :).

Czy "Polska Koniematografia" to synonim "Polskiego Związku Hodowców Koni"? :D - mod. Damhan
Ostatnio zmieniony 2006-12-14, 22:28 przez Adrian_, łącznie zmieniany 1 raz.

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Nie wiem co ten temat ma wspólnego z KM ale dobra :lol:

PS. "powinien" wam się podobać film "Speed..." jest tam autobus z bombą, pewnie kojarzycie :retard:

Ja osobiście lubie kilka filmów wymienię jeden ("Nie lubię poniedziałku") ponieważ jeżdżą tam ogórki itd. :mruga:

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

Hmm ja chyba nie mam ulubionego filmu, ale bardzo lubie rózne filmy i seriale z okresu PRLu, np Kogel Model, Wojna Domowa, czy Nie lubię Poniedziałku, tak jak powiedział kol. Neo-dab :)

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Moje ulubione filmy to trzy cześci, sagi pawlaków i kargulów oraz filmy Bareji.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Hmm… Trudno powiedzieć… Ogólnie, taki bardzo filmowy to nie jestem, ale mam swoje preferencje:
Generalnie — komedie, i temu podobne (filmoznawca to ze mnie nie jest), typu Głupi i Głupszy, filmy z de Funesem, i wiele innych, które w tej chwili wyleciały mi z głowy ;) Nie lubię smutnych filmów czy typu „zabili go i uciekł”.
Bardzo lubię też polskie filmy — zwłaszcza Bareję (tego to nawet bardzo lubię ;-) ), czy inne porządne, krajowe produkcje. Nazbierałoby się tego :)
Lubię też obejrzeć jakiś dobry serial — niekoniecznie telenowele typu Klan, M jak Miłość czy inna Plebania, choć w sumie to czemu nie :-P, ale coś odrobinę ambitniejszego typu Ekstradycja, 40-latek (20 lat później też — IMHO niedoceniany) czy seriale Barei, starzy Lokatorzy nie byli też źli, nic mi do głowy poza tym nie przychodzi w tej chwili… :smile2:

[ Dodano: Czw 14 Gru, 06 21:01 ]
NEO_DAB pisze:"powinien" wam się podobać film "Speed..." jest tam autobus z bombą, pewnie kojarzycie :retard:
Kiedyś go obejrzę ;-)

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Speeda już oglądałem, pare razy super film.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

NEO_DAB pisze:PS. "powinien" wam się podobać film "Speed..."
Również oglądałem kilkakrotnie Speeda i musze przyznać, że to bardzo interesujący film. Przede wszystkim jest w nim dużo scen tzw. "akcji", co tylko urozmaica ten film :).

Bartek

Post autor: Bartek »

Oczywiście kocham stare polskie filmy, tytuły pojawiły się juz wyżej. Natomiast niedawno całkiem przypadkowo (nudziło mi się jak KMF nie działało) oglądałem film "Kill Bill". Jak dla mnie film bardzo fajny, polecam. Aha, no byłbym zapomniał, "Daleko od szosy" też bardzo lubie, z wiadomych powodów oczywiście ;)
Ostatnio zmieniony 2006-12-15, 16:09 przez Bartek, łącznie zmieniany 1 raz.

Adam 4044

oDP

Post autor: Adam 4044 »

Czytając powyższe wypowiedzi napiszę tak: oczywiście Barei filmy-Alternatywy 4, MIŚ, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, Rozmowy kontrolowane.hit nad hitem Jak rozpetałem II wojnę światową , serial DOM, 40latek /pierwsza seria/, Filip z konopii, Poszukiwany poszukiwana, Nie lubie poniedziałku. Z zagranicznych to taki fajny zapomniany Lody na patyku, filmy z de Funesem i filmy z Ch.Bronsonem + Kojak i dla mnie kultowy z super muzyka lat 60-tych CRIME STORY. oczywiście plus 4 pancerni, Stawka wieększa niż życie, Akcja pod Arsenałem,Polskie drogi i jeszcze kilkanaście innych.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Adam 4044 pisze:Z zagranicznych to taki fajny zapomniany Lody na patyku
Eee, nowoczesne filmy tego kanonu mają o wiele lepszą akcję ;)

Podi

Post autor: Podi »

Ja lubię wszystko co Polskie i z prl-u.
Ulubiony film to "Nie lubie poniedziałku"

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Tak "Daleko od szosy", zapomniałem o tym serialu... Też fajny z powodu ogórków ;) :D

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Ja lubię różne filmy. Najczęściej zdarza mi się oglądać seriale (jak sobie przypomnę że właśnie jakiś leci) np. "Pierwszą miłość", "M jak miłość", "Samo życie". A z tych innych filmów to lubię wszystkie z Sandrą Bullock, oraz filmy katastroficzne o wulkanach, tornadach, burzach itd. "Twister", "Burza stulecia", "Dzień zagłady", "Armagedon", "Wulkan", "Jądro". Ten ostatni to niedawno leciał, może ktoś z Was oglądał? :D
Natomiast z tych starszych filmów to lubię "Wyjście awaryjne" :retard: Ale tak ogólnie to rzadko siedzę przed telewizorem... ;)

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Ja w TV to raczej oglądam albo serwis informacyjny, albo jakiś serial, moimi ulubionymi są: Kobra, W11, Detektywi, Detektyw Monk, Kryminalni...

Kamil

Post autor: Kamil »

Moimi ulubionymi serialami są : Na Wspólnej, Kobra, W11, Detektywi, Kryminalni.
Natomiast filmami są : Speed, Szybcy i Wściekli, Jumanji...

Bartek

Post autor: Bartek »

Moimi ulubionymi są oczywiście komedie z okresu PRL-u, oraz kilka nowszych typu Dzień Świra czy Killer. Bardzo lubię filmy z Louisem de Funes :) Wszyscy prawie wymienili film "Speed..." - był kiedyś do pobrania na necie film krótkometrażowy "Sloow" trwa 20 minut i jest realizowany w jakimś warszawskim SU-15- opowiada o kawale, który zrobili dwaj kierowcy :D
Ostatnio zmieniony 2006-12-18, 19:38 przez Bartek, łącznie zmieniany 1 raz.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Hm, jeśli chodzi o mnie to łatwo się domyślić :D
Z seriali to.. większość to po prostu klasyka czyli: "A" TEAM, Knight Rider, Macgyver, Święty, Świat według Bundych, Allo Allo, Alternatywy4, Zmiennicy. :)
Z nowszych:
LOST, Tequila i Bonetti W Rzymie, Zawód Glina, Oficer.

Na pewno czegoś zapomniałem ale dobra. :P

Filmy:
Wszystko z Louisem De Funesem. począwszy od Fantômasa na Kapuśniaczku kończąc. :D
Filmów rodem z USA nie będę wymieniać bo tego dużo jest, ale jeśli już to Rekrut, Osada.
No i na deser - polskie filmy :smile2: Pieniądze to nie wszystko, Nie lubię Poniedziałku etc.

Trochę się tego nazbierało, no cóż.. :retard:

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

Moje ulubione filmy to: :smile2:
Kevin sam w domu, Kevin sam w Nowym Jorku, Zmiennicy, Alternatywy 4, Wyścik szczurów, filmy z Jasiem Fasolą, itp. :rotfl:

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Zapomniałam o LOST! oglądałam wszystkie odcinki! :D które do tej pory wyemitowało TVP 1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”