Kobiety za kierownicą

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
2340

Post autor: 2340 »

http://www.przegubowiec.com/galeria/dis ... 206&pos=19

Zwróćcie uwagę, czy za kierownicą nie siedzi kobieta. ;)
A poza tym, piękny dezel na fotce i dobre czasy. :)

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Jak byłam w GOPie to Solarisem U15 z Meteora jechała kobieta. I bardzo dobrze jej szło, bo nawet o żaden krawężnik tą 15-stką nie zahaczyła, aż normalnie się zdziwiłam, bo sporo kręcenia po drodze miała...

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Moim zdaniem ten temat powinien zostać w najbliższym czasie zamknięty, bo... kobiety za kółkiem są i będą już zwyczajnym widokiem ;)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

[fquote="Nikki"]ak byłam w GOPie to Solarisem U15 z Meteora jechała kobieta. I bardzo dobrze jej szło, bo nawet o żaden krawężnik tą 15-stką nie zahaczyła, aż normalnie się zdziwiłam, bo sporo kręcenia po drodze miała...[/fquote]U mnie też jakaś atrakcyjna fizycznie często śmiga N4020td
Moim zdaniem ten temat powinien zostać w najbliższym czasie zamknięty, bo... kobiety za kółkiem są i będą już zwyczajnym widokiem
Popieram

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Moim zdaniem ten temat powinien zostać w najbliższym czasie zamknięty, bo... kobiety za kółkiem są i będą już zwyczajnym widokiem
Nawet pismaki to zauważyły:
http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001, ... mwaje.html
PS Ciekawe, co to za zajezdnia jest na os. Sobieskiego, może MPK wybudowało jakąś i nikt nie wie? :P

Przemo_Dab

Post autor: Przemo_Dab »

[fquote="Nikki"]Jak byłam w GOPie to Solarisem U15 z Meteora jechała kobieta. I bardzo dobrze jej szło, bo nawet o żaden krawężnik tą 15-stką nie zahaczyła, aż normalnie się zdziwiłam, bo sporo kręcenia po drodze miała...[/fquote]
Ona jezdzi odziwo szybko ale nawet bezpiecznie, ostatnio Setrą tak nawalała że myslem że nie wyhamuje na Traugutta w Gliwicach :smile2: A SU15 jak jedzie to tez cisnie z początku ile wlezie żeby co toś rozpedzic przy takim zniszczonym silniku.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Nikki pisze:Jak byłam w GOPie to Solarisem U15 z Meteora jechała kobieta.
Druga kieruje Scania CN113CLL i również bardzo dobrze jej idzie ;)

Poza tym w PKMie Katowice również pracują już 2 kobiety- jedna na zajezdni w centrum, natomiast druga na Zawodziu, jeśli dobrze pamiętam to również 2 Panie pracują w PUP Czeladź i jedna w PKSie Katowice. O Gliwicach nawet już nie wspominam.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

No brawa dla naszej niedorzecznik MPK syntezatory mowy Iwona 2.0. Znowu popisała się swoją nie wiedzą. ¯al... A jak gazety nie potrafia odróżnić zajezdni od petli to jest bardzo źle..

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Shadow238 pisze:O Gliwicach nawet już nie wspominam.
Taak, tak... ta pani Bogusia czy jak jej tam na imię było... Ta od #3932. Mój kolega się z nią kumpluje... Ale wiem, że nie tylko ona jedna jeździ :P

furman

Post autor: furman »

W Starachowicach widziałem dwie niezłe laski jak po rondach kręciły Autosanem na kursie jedynki ale w MZK jeszcze nie jeżdzą a propo W.TIERESZKOWA rakietę prowadziła i nie rozbiła.... :lol:

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

furman pisze: propo W.TIERESZKOWA rakietę prowadziła i nie rozbiła....
Jaką znowuż rakietę, co za stwierdzenie :wall:
To był pojazd kosmiczny Wostok 6 :chytry:
A że nie rozbiła się po powrocie w atosferę, to też dobrze, zważywszy na to, co się z tym Wostokiem działo... ;)
Ale już EOT.
furman pisze:W Starachowicach widziałem dwie niezłe laski jak po rondach kręciły Autosanem na kursie jedynki
Zapewne się niedługo na liniach pojawią ;) No, i może MZK zyska a atrakcyjności ;) :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja miałem okazję i prawdziwą przyjemność zobaczyć dwie panie w gdyńskim PKT. Obie prowadziły dwa różne trolejbusy - jedna ST12AC III, a druga MB O405N2E. I obie radziły sobie znakomicie z tymi pojazdami :)

łezka1

Z życia wzięte....o Paniach Kierowczyniach

Post autor: łezka1 »

Historia jest jak najbardziej prawdziwa otóż:
Jakiś czas temu jechałam sobie do pracy..... przegubowym Man-ikiem...ranek był trochę mglisty, na drodze ciasno...a tu ziuuu śmignęła mi solówka z ITS, a że lubię dynamicznych kierowców.. to uszy w górę i patrzę co dalej.....kto za kierownicą?....Kobitka! :shocked: no to myślę sobie daj czadu! pokaż cieniasom z osobówek jak się w koraskach pomyka.....słuchajcie! na wjeździe na Most Grota....ona łyknęła trzy przeguby! :mruga: dwie solówki :lol: ..osobówek nie liczyłam....a wiecie co miała napisane na tylnej szybie autobusu????........Patrz mistrz kierownicy ucieka :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

... Pewnie wzięła ten tekst zbyt na serio. :diabeł:

No, ale trzeba paniom-kierowcom przyznać. Póki co prowadzą szybko, pewnie i potrafią znakomicie przewidywać sytuację na drodze. Ta ostatnia cecha, jest chyba ich największym skarbem. Większość facetów powinna się od nich uczyć ;)

łezka1

Post autor: łezka1 »

Wspomniana Kierowczyni jest naprawdę dobra, bo w lato wiozła mnie Lwem przegubem-ostrożna była, ale nóżka na hamulcu rzadko lądowała.
J-31, ale my mamy wiele takich dobrych cech :lol: , a nasza wada to ta, że nie mamy wad :rotfl:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja bym to określił inaczej. Po prostu zalety zakrywają wady :mruga:

łezka1

Post autor: łezka1 »

Bardzo trafne określenie......zgadzam się z Tobą w 100% :lol:

[ Dodano: 2008-11-04, 11:54 ]
Koledzyyy! a powiedzcie mi :D dlaczego nie lubicie jak Was kobitki samochodami wyprzedzają co? :diabeł:

kamilek

Post autor: kamilek »

[fquote="łezka"]Bardzo trafne określenie......zgadzam się z Tobą w 100% :lol:

[ Dodano: 2008-11-04, 11:54 ]
Koledzyyy! a powiedzcie mi :D dlaczego nie lubicie jak Was kobitki samochodami wyprzedzają co? :diabeł:[/fquote]Bo one potem wolno jadą i sie korek dzieje :diabeł:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

[fquote="łezka"]Koledzyyy! a powiedzcie mi dlaczego nie lubicie jak Was kobitki samochodami wyprzedzają co? [/fquote]Dla nas zostanie wyprzedzonym przez cokolwiek to dyshonor, a jak przez płeć żeńską, to już w ogóle

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:dlaczego nie lubicie jak Was kobitki samochodami wyprzedzają co? :diabeł:
Z moich obserwacji - a też jestem samochodziażem - wynika, że to nie dotyczy tylko kobiet. Każdy kto wyprzedza to wróg i nie należy mu na to pozwolić. Dziwna logika, ale chyba staje się normalnością.

Przykład: Skrajnym kretyństwem można nazwać zachowanie pewnego dziadka, nota bene pana profesora UW, który swoim samochodem specjalnie blokuje przejazd innym, a wszelkie próby wyprzedzenia go na drodze, skutecznie stara się utrudnić przyspieszając. I nagle okazuje się, że facet - Toyotą Corollą - przyspiesza z 40 km/h do np. 130 km/h :nuts:

Jeżeli ktoś posiada samochód ze słabym silnikiem, to praktycznie nie ma szans go wyprzedzić :]

Tak więc to nie jest tak, że faceci nie lubią być wyprzedzani przez kobiety. To nie ma związku. Kobieta - kierowca, jeśli porusza się sprawnie, jest szanowana. Natomiast, jeśli zachowuje się dziwnie na drodze - no to ..... wiadomo, że nikt tego nie lubi. Nie mniej jednak, to nie dotyczy "kobiet" jako takich ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”