Plusy bycia miłośnikiem komunikacji.

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

ep40 pisze:Co do tego to się zgodzę.
Ale zwykle tak jest.
MIG pisze:MKM Shadow napisał:
wyrozumiawsze

Zaiste to jest (co komu sie rymuje z zaiste, będzsie odpowiednim wypełnieniem tej mysli) Panie Szadoł troche litości dla oczu.
Poprawione. Przepraszam za błąd :/
MIG pisze:Dziewczyny z klasy załozyły sie ze nie mam fotki rózowego autobusu, a to był bład
Ikary 280 z PKS Gliwice, to są dopiero różowe autobusy ;)

MIG

Post autor: MIG »

MKM Shadow pisze:Poprawione. Przepraszam za błąd
Spoko :)
MKM Shadow pisze:Ikary 280 z PKS Gliwice, to są dopiero różowe autobusy
Tam to chyba większość jest rózowa:D

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

MKM Shadow pisze:picie
Tak, zapasy wody mineralnej zawsze dużo kosztują :mruga:

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

KKS pisze:Tak, zapasy wody mineralnej zawsze dużo kosztują
A kto tu Ci mówi o wodzie mineralnej ? :P Przecież są jeszcze napoje typu cola, sprite, itd. Oczywiście, żeby nie było, że coś procentowego pije na wyprawach komunikacyjnych, bo tak w rzeczywistości nie jest ;)
MIG pisze:MKM Shadow napisał:
Ikary 280 z PKS Gliwice, to są dopiero różowe autobusy

Tam to chyba większość jest rózowa:D
Teraz już nie. Część została przemalowana, chociaż jeszcze można od czasu do czasu spotkać, np. różową Karose :)

Dobra kończymy ten OT. Wracamy do tematu ;)

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

MIG pisze:Dziewczyny z klasy załozyły sie ze nie mam fotki rózowego autobusu, a to był bład http://www.autobusybdg.yoyo.pl/displayi ... m=4&pos=28
Eee... to ja chyba jestem daltonistką, bo mi się wydaje że ten wóz jest fioletowy :shocked:
MIG pisze:Tam to chyba większość jest rózowa:D
Nie wiem czy większośc ale jak byłam w Giliwicach to widziałam właśnie takiego Ikarusa, ale wtedy widziałam dobrze że jest różowy :smile2:

Znalazłam kolejne plusy bycia MKMem:
-uwielbienie KM wpłynęło na moje przywiązanie do Wrocławia i zarazem na niechęć do wyjazdu za pracą za granicę
-wiem że zamiast jechać na jakieś nudne wakacje i obijać się na hamaku to mogę jechać do innego miasta i poznawać inne wozy KM, takie którymi jeszcze nie jechałam, przy okazji zwiedzać dane miasto :cool:
-zaczęłam zbierać bilety, więc nie truje już organizmu chipsami, które kupowałam dla zawartych w nich gadżetów :rotfl:

MIG

Post autor: MIG »

[fquote="ikarus9587"]Eee... to ja chyba jestem daltonistką, bo mi się wydaje że ten wóz jest fioletowy[/fquote]

Na tym zdjęciu, zobacz sobie an TWB inne jego fotki. :D Moze nie jest tak rózowy jak gliwickie wozy... ale... .

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

[fquote="ikarus9587"]Eee... to ja chyba jestem daltonistką, bo mi się wydaje że ten wóz jest fioletowy[/fquote][fquote="ikarus9587"]wtedy widziałam dobrze że jest różowy[/fquote]
MIG pisze:Moze nie jest tak rózowy jak gliwickie wozy... ale...
Dobrze. Może uznajmy, że to lila-róż, wpada w beż... :mruga:

m3ntor

Post autor: m3ntor »

Cóż, plusy... Z pewnością można poszerzyć znajomości i poznać wielu naprawdę ciekawych ludzi, zarówno kierowców/motorniczych jak i innych MKMów. Poza tym jak ktoś robi zdjęcia szybko można się wkręcić, przy okazji nauczyć się je robić dobrze, co się może przydać.

No i najważniejsze - w poszukiwaniu ciekawych busów do obfocenia człowiek czasem całe miasto zjeździ by go "upolować". No i ta satysfakcja jak się w końcu upolowało (lub zawód jak wręcz przeciwnie).

Z minusów to niestety marnowanie (ale bardzo przyjemne) czasu na przeglądanie zdjęć i czytanie np. tego forum :) i jeżdżenie/chodzenie po mieście, co odbija się negatywnie na ocenach powiedzmy (choć są znane przypadki dokładnie odwrotne :) )

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Zainteresowanie autobusami uważam za rozwijanie swojej życiowej pasji czyli motoryzacji. Interesuje się samochodami, ciężarówkami, motocyklami (choć w ograniczonym stopniu), a teraz skupiam się przede wszystkim na autobusach :)
Plusy:
- prasy poświęconej autobusom jest niewiele i jest słabo dostępna ( trudno np o Polski Traker Bus czy jak to się nazywa, więc dałem sobie siana) co jest bardziej plusem, ponieważ na gazety typu Auto Świat, Auto Moto czy o tuningu np -> GT, Maxi Tuning wydaje sporo pieniędzy i chyba bym musiał kraść żeby mieć na gazety o autobusach ;)
- nie trzeba mieć prawka żeby legalnie bujać się po mieście gablotą i to tak dużą, że Hummer się chowa :D
Minus:
- często ludzie krzywo patrzą jak kieruje się obiektyw na autobus :confused:

Co do szkoły to ja nie widze zbyt dużego problemu z nawinięciem tematu o autobusach, bo nie wiem jak u was, ale w mojej klasie ponad 90 procent osób potrzebuje KM aby dostać się do technikum, więc często toczą się debaty o Meteorze, Henzago itp :)

m3ntor

Post autor: m3ntor »

- często ludzie krzywo patrzą jak kieruje się obiektyw na autobus
To jest największy minus i często zniechęca do robienia fotek. Ale łatwo go można tymczasowo wyeliminować. Ja stosuję technikę "na żula". Dwa małe i już łatwiej się zdjęcia robi, a wzrok ludzi patrzących jak na idiotę -> bezcenny ;).

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Amalio pisze:Plusy:
- prasy poświęconej autobusom jest niewiele i jest słabo dostępna ( trudno np o Polski Traker Bus czy jak to się nazywa, więc dałem sobie siana)
No patrz, a ja go regularnie kupuje w Katowickim Empiku ;)
Amalio pisze:Co do szkoły to ja nie widze zbyt dużego problemu z nawinięciem tematu o autobusach, bo nie wiem jak u was, ale w mojej klasie ponad 90 procent osób potrzebuje KM aby dostać się do technikum, więc często toczą się debaty o Meteorze, Henzago itp
Sami najlepsi przewoźnicy :diabeł:

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

MKM Shadow pisze:No patrz, a ja go regularnie kupuje w Katowickim Empiku ;)
Albo na Allegro. Ja tam kupuje często dwumiesięcznik "Nowa Zajezdnia" można powiedzieć stały klient. :-P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Jeśli mielibyśmy się trzymać tego tematu, to ja miałem okazję poderwać dziewczynę. Stała sobie wczoraj wraz z koleżanką, obok wejścia marketu "Elea" na Mokotowie.... a ja przyjechałem samochodem na parking, wszedłem na pobliską kładkę dla pieszych. Zrobiłem kilka zdjęć (Scania oczywiście), po czym zszedłem. Wsiadłem do samochodu i odjechałem....Normalnie J-31 :diabeł:

Tym samym wzbudziłem w niej takie zainteresowanie, że jeszcze się za mną oglądała... :retard:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Dobrze, że się do niej nie odezwałeś, tak przynajmniej ma o Tobie dobre zdanie :retard:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”