Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: Przemek »

A którą Setrą jesteś? Dalekobieżną, czy krótkodystansową ? :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: J-31 »

To nie ma znaczenia, bo biletu i tak nie Kupisz, co najwyżej karnet na obiad :cool:

A swoją drogą to coś mnie naszło i zastanowiłem się, czy są jakieś modele plastikowe Setry. No i okazuje się, że są, niektóre nawet bardzo udane ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: J-31 »

No i Kędzior Przestraszyłeś nam koleżankę z tą dalekobieżnością. Zamiast napisać coś miłego np. że ....yyyy... Setra jest fajna i ma ładny front :P

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: Marcin N »

Donos do prokuratury pisze :D

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: Przemek »

Obrazek

No właśnie nie wiem, czy ma ładny front, nie podesłała zdjęcia ;)

Awatar użytkownika
SetraOdPrywaciarza
Posty: 9
Rejestracja: 2016-08-28, 16:34
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: SetraOdPrywaciarza »

Całe życie z wariatami :D Hmmm... Moje zdjęcie.... :D To zależy xD Na fb jak chcesz możesz mnie znaleźć :D Dobra xD Podzielę się :D https://www.facebook.com/Setra15 :P Z tymi plastikowymi modelami też szukałam, znalazłam chyba na czeskiej stronie za 100 zł s515 :D Jakoś uzbieram i może sobie kupię :P Jutro idę do kiermana z życzeniami i filmikiem. Tylko ten filmik jeszcze nie gotowy :D Dwóch innych MKMów zrobiło mi większą część filmiku, ale jak ja próbowałam siebie nagrać ( sama ) to... :D Mój telefon strasznie głos przekształca.... xD I nie wiem czy nagram, ale muszę :D Potem montaż, zgrać na płytę i jutro... :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: J-31 »

Oooo. Kędzior znalazłem świetne ogłoszenie 4U :P
Szukam MKMów z Tarnowa, najlepiej do 18 lat :) Daj znać, jeśli jesteś z Tarnowa, a nie masz towarzysza na fotki :) Setra <3
Schowaj dowód osobisty, zostaw Prokuratora i szybko Pędź do Tarnowa... póki jeszcze pogoda pozwala, to np. w Parku też można Setrę obfocić :D

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 1518
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: Auper »

I pomyśleć że kiedyś przynajmniej raz w tygodniu w Tarnowie byłem...;) A to że K zostawi prokuratora to nie znaczy, że on tak łatwo zostawi jego, czyż nie...?;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: J-31 »

Prawdę rzekłszy, to ilekroć przejeżdżałem pociągiem przez Tarnów, to jakoś żadnej Setry nie widziałem... ale to może dlatego, że ciemno już było :cool:

Aaaa Prokurator, zostawi - ino listy gończe puści w obieg :D

Cieszanów
Posty: 6
Rejestracja: 2016-06-08, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: Cieszanów »

Tarnowianka! Jak miło... Mam rodzinę koło Tarnowa, dość często tam bywałem, i bywam do dziś prawdę mówiąc. Generalnie chętnie się odezwę będąc w okolicy :D ja osobiście w Tarnowie lubię Mercedesy O520 - nie wiem czy jeżdżą jeszcze, czy wszystkie już pokasowali - Otokary (Tarnów jest wyjątkowy pod tym względem, jeszcze w Przemyślu są Vectio, ale te pyry nie ma co porównywać do tarnowskich) i oczywiście... Kapeny. Może ktoś się pyta jak można lubić coś co większość miłośników wysłałoby Sputnikiem w kosmos w jedną stronę, ale ja je naprawdę lubię. Pozdrawiam! :D

Tadek40
Posty: 6
Rejestracja: 2017-02-16, 23:23
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: Tadek40 »

Jestem Tadek i mam 13 lat. ;) Zamieszkuje Kołobrzeg i chodze do Gimnazjum do klasy 1c. Moja pasja: Kolej, PKP, PKS, Komunikacja miejska, MPK , MZK ;D Samoloty też mnie pociągają i motoryzacja PRL'u. :P Najbardziej mnie pasjonuje Touhou. Lubie tą grę ze względu tzw. na małe dziewczynki w śmiesznych czapkach. ;) Ulubione lokomotywy to: EW58,eu11,eu07,ep09,su42,sm42,sm31,sa109,sa138,sp42,sp32 itp.. Jeśli chodzi o Auta z PRL'u...................... Wszystkie auta ;D . Jeśli chodzi o samoloty to praktycznie samoloty pasażerskie wszystkie i niektóre transportowe. :P Jeśli chodzi o postacie Touhou: Nie wiem jak to powiedzieć to wszystkie. XD To o mnie. Pozdrawiam. ;)
Ostatnio zmieniony 2017-06-16, 12:46 przez Tadek40, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: Przemek »

Tadek40 pisze:Lubie tą grę ze względu tzw. na małe dziewczynki w śmiesznych czapkach. ;)
Ja bym się na twoim miejscu tak publicznie nie przyznawał, bo w epoce pięćsetplusów, to za takie poglądy czeka prokurator ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: J-31 »

Jak samoloty, to chyba transportowe, ale co ja tam wiem ;)

Tadek40
Posty: 6
Rejestracja: 2017-02-16, 23:23
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Kilka słów o nas, czyli przedstaw sie ;)

Post autor: Tadek40 »

Kędzior pisze:
Tadek40 pisze:Lubie tą grę ze względu tzw. na małe dziewczynki w śmiesznych czapkach. ;)
Ja bym się na twoim miejscu tak publicznie nie przyznawał, bo w epoce pięćsetplusów, to za takie poglądy czeka prokurator ;)
Tak fani Touhou mówią na te postacie to ja też tak powiedziałem. ;D J-31 nie wiedziałem jak określić bo zapomniałem. :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”