Kolekcjonowanie biletów

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Bertol

Post autor: Bertol »

Z chęcią się powymieniam z innymi

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

@Bartol: co do obiecanych Tobie biletów MKS Sanok wyślę je na dniach, gdyż są już ewenementem. Obecnie w sanockich kioskach trwa wycofywanie biletów jednorazowych, a to za sprawą wprowadzenia kas fiskalnych w autobusach MKS :).

Bartek

Post autor: Bartek »

Jeśli ktoś chce bilety MKS-u Mielec, to ja chętnie podeślę. Stare i nowe, różne nominały.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

To może i ja się zaoferuję — jestem w stanie pozbyć się ok. 40-50 biletów autobusowych, z Płocka i nie tylko.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

plocmaster pisze:To może i ja się zaoferuję — jestem w stanie pozbyć się ok. 40-50 biletów autobusowych, z Płocka i nie tylko.
Czy posiadasz także może jakieś bilety sieciowe z Płocka?

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Nie, ale mam bilety chyba na wszystko, co w Płocku jeździ: ZKM Płock (ten bilet ma chyba tyle lat co ja i kosztował 10 gr), KM Płock, Bąbałę (P4), OrlenTransport (employers only) a nawet BUS-KOMa (ale w sumie to nic ciekawego).

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

Ja bym chętnie wymienił sie na bilety, zwłaszcza że nie mam jeszcze ani z Mielca ani z Płocka :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

O wymianie zapomnij, nagromadziłem już tyle swojej makulatury, że inna mi niepotrzebna. Zresztą nie przepadam za małymi kawałkami papieru, służącymi potwierdzeniu praw do podróżowania wybranym środkiem publicznego transportu.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

plocmaster pisze:a nawet BUS-KOMa (ale w sumie to nic ciekawego).
Proszę proszę, a jeszcze niedawno zarzekałeś się, że nie podróżujesz płockim PKS-em. A co do tych biletów to to są bilety na trasach miejskich, czy też po lokalnych wsiach? bo jak są to bilety wykorzystane do przejazdu z jakiejś dzielnicy na dworzec to dziękuję. Mam ok. 200 takich biletów. Chyba, ze są to lokalne to ew. zastanowiłbym sie nad pozyskaniem takowych biletów ;).

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Adrian_ pisze:Proszę proszę, a jeszcze niedawno zarzekałeś się, że nie podróżujesz płockim PKS-em.
Niedawno jeszcze nie było BUS-KOMa, poza tym, to jest raczej prywaciarnia niż PKS. :D
Adrian_ pisze:A co do tych biletów to to są bilety na trasach miejskich, czy też po lokalnych wsiach? bo jak są to bilety wykorzystane do przejazdu z jakiejś dzielnicy na dworzec to dziękuję.
Oooj, jechałem parę przystanków za dworzec. :P
Chyba, ze są to lokalne to ew. zastanowiłbym sie nad pozyskaniem takowych biletów ;)
Jak zrobią linię do Murzynowa przez Siecień. xD

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 502
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

Troche dawno nic tutaj nie było tutaj nic pisane. Poszukuje biletów z Gorzowa Wielkopolskiego, Świnoujścia,Suwałk,Bydgoszczy,Oświęcimia.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A propo, Neo mi trochę przypomniał "temat" biletów. Jeśli ktoś jeszcze nie ma aktualnych biletów ZTM Warszawa, to sugerowałbym wycieczkę do Warszawy albo pogadanie z jakimś kumplem, który kupuje bilety kartonikowe. :mruga:

Te które teraz obowiązują, od sierpnia br. już zanikną. W sierpniu będą nowe, droższe i bardziej kololowe :retard:

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

J-31 pisze:W sierpniu będą nowe, droższe i bardziej kolorowe
O to jak wyglądają.
http://ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=454&c=100&l=1

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

O530 pisze:O to jak wyglądają.
Tak, będą wyglądać - a nie wyglądają ;)

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Oj tam, oj tam :) Czepiasz się szczegółów ;]

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

A niech ich szlag z tym wycofaniem biletów na 7 i 14 dni ! Będe musiał jechac do Wawy w lipcu. Dziękujemy, ZTM.
I z cenami też ostro pojechaliście.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Rumpel pisze:I z cenami też ostro pojechaliście.
Cóż. Kryzys, cicha inflacja i takie inne ;)

Awatar użytkownika
arturd
Posty: 43
Rejestracja: 2009-02-16, 18:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: arturd »

A ja mam takie pytanie: po co Warszawa ma bilety z paskami magnetycznymi. Tzn. po co wydawać kasę jak można zrobić normalny bilet i przy okazji normalny kasownik do biletów papierowych. Czy te paski służą do zapisywania jakiś informacji dla ZTM (statystyk czy coś podobnego)?

ppln

Post autor: ppln »

Do bramek do metra. Poza tym znacznie ułatwiają i uszczelniają kontrolę

Awatar użytkownika
arturd
Posty: 43
Rejestracja: 2009-02-16, 18:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: arturd »

To znaczy? Czy kontrolerzy też mają jakieś czytniki tych pasków podczas kontroli?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”