Kolekcjonowanie biletów

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Michał

Kolekcjonowanie biletów

Post autor: Michał »

Czy kolekcjonujecie bilety? Ja mam skromną kolekcje składającą się z :
12 biletów PKP
4 biletów SKM
4 biletów ¯eglugi Zatoki Gdańskiej
21 biletów ZKM Gdańsk
16 biletów MPK Łódź
1 biletu MZK Pabianice
4 biletów ZKM Łask
7 biletów MPK Zduńska Wola
24 biletów MPK Sieradz
2 biletów Warszawskiego Metra
6 biletów (paragonów :mruga: ) PKS
Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony 2005-02-21, 11:28 przez Michał, łącznie zmieniany 1 raz.

Adam_Palacz

Post autor: Adam_Palacz »

Ja na sztuki nie liczyłem, ale mam 25letni bilet MPK Kraków, 15letni MPK Rzeszów, z nowożytnych to Poznań, Kraków, Rzeszów, Mielec, Krosno, Stalowa Wola... Ale kolekcjonowaniem bym tego nie nazwał. Takie pamiątki po prostu :)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Oj,kiedyś miałem całkiem sporą kolekcje biletów,teraz obecnie ostały się tylko jej szczątki tj. są to:stare bilety miesięczne z MPK Wrocław,bilety jednorazowe MPK Wrocław,oraz bilety z MPK Kraków,z Jeleniej Góry oraz bilety z PKS-u oraz PKP (tych mam najwięcej) :)

Kolins

Post autor: Kolins »

Generalnie wszystko wywalam... Tylko jakieś ciekawe zagraniczne bilety mi się ostały. Najładniejszy to chyba wjazd kolejką linową na górę w Bergen (Norwegia).

wocash

Post autor: wocash »

Ja także zbieram bilety ale wszelkiego rodzaju (w tym także komun ikacji miejskiej). Ale nie jeżdżę specjalnie po jakiś bilet tylko przy okazji jak jestem w jakimś mieście to kupuje 1 sztukę albo znajomi mi przywożą. Do takich najcenniejszych to mogę zaliczyć znaczek do sieciówki z roku '83 bilet kom.miejskiej Berlina oraz bilet pociągowy z Holandi.

Robson

Post autor: Robson »

Ja tam zbieram i mam ok 200-30 biletów ale nie idzie mi to teraz bo <b>niemam</b> z kim sie zaminiac. :( Mój najcenniejszy to bilet z lat 30-40 ze Szczecina

voy

Post autor: voy »

Ojej, sporo tego mam ]:-> z lat około 1999/2000, potem zaprzestałem a ostatnio jakoś tak odruchowo zachowuje skasowane bilety i powoli robi się stosik. Mam głównie jednorazówki. Z innych miast to nie za bardzo (oprócz Krakowa, skąd też mam całkiem sporo biletów).

DAB

Post autor: DAB »

Bletów mam trochę, najstarsze to : 1,60 z KZKGOPu i za 0,70 zł z Wrocka. Pare tego mam ale większość to są w miare nowe bilety. Starych ( takich bardzo ) raczej nie posiadam

Kuba

Post autor: Kuba »

Ja mam bilety z Gdyni,Bydgoszczy,Hiszpani(madryt,barcelona,bilbao) i z Gdanska. lacznie okolo 25 biletow.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

VOITH pisze:Bletów mam trochę, najstarsze to : 1,60 z KZKGOPu i za 0,70 zł z Wrocka. Pare tego mam ale większość to są w miare nowe bilety. Starych ( takich bardzo ) raczej nie posiadam
Hmm,jakie to są te za 0,70 z Wrocka? Najtańszy przecież 1zl kosztuje dopiero...

Michał

Post autor: Michał »

Inspektor pisze:
VOITH pisze:Bletów mam trochę, najstarsze to : 1,60 z KZKGOPu i za 0,70 zł z Wrocka. Pare tego mam ale większość to są w miare nowe bilety. Starych ( takich bardzo ) raczej nie posiadam
Hmm,jakie to są te za 0,70 z Wrocka? Najtańszy przecież 1zl kosztuje dopiero...
<b>napewno</b> są to bilety starsze ja mam bilet z Gdańska za 25gr :mruga:

Adam_Palacz

Post autor: Adam_Palacz »

Hehe mój z Krakowa jest za 1,50 zł :D (ale z 1980r.)

Michał

Post autor: Michał »

Adam_Palacz pisze:Hehe mój z Krakowa jest za 1,50 zł :D (ale z 1980r.)
ha to kraków jest bardzo drogi Gdańsk miał bilety w 1996r 25gr za 10min (ulgowy) :lol:

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Ja mam strasznie dużo, a około 10 z Francji, i około 13 z Hamburga( w tym z metra około 6 ).

Robson

Post autor: Robson »

Najwiecej oczywiście biletów mam z GOrzowa Wlkp. później kolejno Poznań Waszawa ogólnopolskie i dalej pojedynczo z różnych miast.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Robson pisze:Najwiecej oczywiście biletów mam z GOrzowa Wlkp. później kolejno Poznań Waszawa ogólnopolskie i dalej pojedynczo z różnych miast.
A te warszawskie bilety - to z jakiego okresu ? :)

Robson

Post autor: Robson »

jak były za 1.20 jednorazowe papierowe kasowane "dziurkaczem" sądze ze to ok. 1998 roku. a tak w ogóle to Wawa to głównie kartonikowe z paskiem magnetycznym.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok. Dzięki.
Ja mam starą legitymację do biletu miesięcznego, ale wieku nie jestem pewny muszę sprawdzić... ;)

Robson

Post autor: Robson »


voy

Post autor: voy »

Ale drogi ;)

A ja mam spory stos biletów, chyba go kiedyś sfotografuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”