Walentynki z Nord Expressem

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.

Co sądzisz o ulgach całusowych?

Kapitalny pomysł! ;]
8
62%
Totalna głupota ;|
5
38%
 
Liczba głosów: 13

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Walentynki z Nord Expressem

Post autor: Gadzie »

infobus pisze:Dla wszystkich zakochanych, którzy swą miłość potwierdzą pocałunkiem w usta (złożonym przy kierowcy lub w Biurze Obsługi Klienta) tego dnia obowiązuje zniżka 40% na bilety jednorazowe.
Przykład: osoba zakochana zamiast płacić za bilet np. ze Słupska do Główczyc 7,8 zł, zapłaci tylko 4,7 zł. Przy podróży w 2 strony na dwie zakochane osoby daje to oszczędność ok. 12 zł, za które to można np. udać się na ciastko do cukierni lub kupić jakiś drobiazg ukochanej/ukochanemu.
UWAGA! Całus (buziak) nie może pozostawiać wątpliwości co do tego, ze jest dany czule i z serca. Arbitrami są specjalnie przeszkoleni kierowcy i konduktorki NORD EXPRESS, którzy ocenią pocałunek i przyznają ulgę
Czegoś takiego jeszcze nigdy nie słyszałem :diabeł: Spodobało mi się to, dlatego zamieszczam. W sumie dobry pomysł i frajda dla pasażerów. Jestem w szoku, że firma Nord Express podeszła do walentynek w taki humorystyczny sposób.

A co Wy o tym sądzicie? :retard: Czy inne firmy też organizowały takie lub inne dziwne akcje?

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Gadzie pisze:UWAGA! Całus (buziak) nie może pozostawiać wątpliwości co do tego, ze jest dany czule i z serca. Arbitrami są specjalnie przeszkoleni kierowcy i konduktorki NORD EXPRESS, którzy ocenią pocałunek i przyznają ulgę
Mają się bardzo ślinić :?:
Gadzie pisze:Czy inne firmy też organizowały takie lub inne dziwne akcje?
Nie słyszałem.
Gadzie pisze:A co Wy o tym sądzicie?
Nie mogłeś wcześniej zamieścić :D :?:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ŁK-MZK pisze:Mają się bardzo ślinić
No, zwyczajny namiętny pocałunek chyba
ŁK-MZK pisze:Nie mogłeś wcześniej zamieścić
Pocałuj ją na Podkarpaciu, miłość jest ważniejsza niż cena biletu

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

plocmaster pisze:Pocałuj ją na Podkarpaciu, miłość jest ważniejsza niż cena biletu
Nie całuje się przecież tylko w walentynki. Chodziło mi, że takie przejazdy często się nie zdarzają ;) i można pewne okazje wykorzystywać. A tam bym pewnie i tak nie pojechał, ale inni forumowicze mogliby skorzystać :D .

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

plocmaster pisze:No, zwyczajny namiętny pocałunek chyba
Ze ślinieniem się jak ślimaki? Ee... Owszem, powinno być duże zaangażowanie z obu stron ;) , ale nadmierne obślinianie przy tym partnera raczej zniweluje część namiętność, no, chyba, że ktoś to lubi.
plocmaster pisze:Pocałuj ją na Podkarpaciu, miłość jest ważniejsza niż cena biletu
Ale łączenie przyjemnego z pożytecznym także :D
Gadzie pisze:Jestem w szoku, że firma Nord Express podeszła do walentynek w taki humorystyczny sposób.
Faktycznie to dość kuriozalne, ale ciekawe. Słyszałem o konkursie na najdłuższego buziaka, ale zniżka 40%! za buziak... Można zrobić dobry interes :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Infobus pisze:UWAGA! Całus (buziak) nie może pozostawiać wątpliwości co do tego, ze jest dany czule i z serca. Arbitrami są specjalnie przeszkoleni kierowcy i konduktorki NORD EXPRESS, którzy ocenią pocałunek i przyznają ulgę
Ciekawy jestem jak oni to oceniali. Organoleptycznie, czy mieli jakieś inne sposoby. Swoją drogą - "specjalnie przeszkoleni" pracownicy... hmmm... to ja chyba się tam zatrudnię. Choćby dla samego szkolenia :mruga:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

PAFAWAG pisze:Ze ślinieniem się jak ślimaki? Ee... Owszem, powinno być duże zaangażowanie z obu stron , ale nadmierne obślinianie przy tym partnera raczej zniweluje część namiętność, no, chyba, że ktoś to lubi.
Eee, co ty tam wiesz o miłości…
J-31 pisze:Ciekawy jestem jak oni to oceniali. Organoleptycznie, czy mieli jakieś inne sposoby.
Tak na oko

ppln

Post autor: ppln »

plocmaster pisze:Tak na oko
A nie w punktach z tabelki? ;) Im więcej punktów tym więcej zniżki :P

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ppln pisze:A nie w punktach z tabelki? Im więcej punktów tym więcej zniżki
A jak „pójdą na całość”, to może w ogóle przejazd za darmo? A za włączenie kierowcy w akcję darmowy miesięczny?

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

plocmaster pisze:Eee, co ty tam wiesz o miłości…
Całować to się można bez miłości :P
ppln pisze:A nie w punktach z tabelki? Im więcej punktów tym więcej zniżki
Ciekawe w jaki sposób by punkty przydzielali :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

ppln pisze:A nie w punktach z tabelki? ;)
Aż chciałbym taką tabelkę zobaczyć :mruga:
plocmaster pisze:A za włączenie kierowcy w akcję darmowy miesięczny?
To, już po godzinach pracy :retard:

łezka1

Post autor: łezka1 »

Gadzie pisze:Dla wszystkich zakochanych, którzy swą miłość potwierdzą pocałunkiem w usta (złożonym przy kierowcy lub w Biurze Obsługi Klienta) tego dnia obowiązuje zniżka 40% na bilety jednorazowe.
.....e tam a ja myślałam że to Kierowca ma dostać buziaka...i dać zniżkę.
Oj... to taki jeden Pan musiałby mi dać zniżkę na bilet 90 dniowy ;)
:rotfl:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:.....e tam a ja myślałam że to Kierowca ma dostać buziaka...i dać zniżkę.
Oj... to taki jeden Pan musiałby mi dać zniżkę na bilet 90 dniowy ;)
Tobie to łatwiej by było dostać taką zniżkę. A ja ? Też chciałbym zniżkę na bilet 90-cio dniowy, ale przecież nie będę całować kierowcy :retard:

łezka1

Post autor: łezka1 »

J-31 pisze:Też chciałbym zniżkę na bilet 90-cio dniowy, ale przecież nie będę całować kierowcy
Panie Kierowczynie też są i ładne :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”