ASG

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Filip7370

ASG

Post autor: Filip7370 »

Witam,
po ostatnich spotkaniach z niektórymi miłośnikami z Warszawy doszedłem do wniosku że Airsoft jest bardzie rozpowszechniony niż myślałem. Czy ktoś się w to bawi na forum? Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to wygląda to:
Obrazek
To co wygląda jak AK74 to replika strzelająca plastikowymi, bądź gumowymi pociskami. To na zdjęciu na pierwszym planie to ja.
¯eby nie było w ASG bawi się:
- Spawacz http://phototrans.eu/16,139,0.html
- Flash http://phototrans.eu/16,233,0.html
Obaj z wiernymi MP5 TFL od Classic Army.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Nie bawiłem się jeszcze w to, ale wygląda interesująco. W sumie fajnie byłoby spróbować, ale paintball chyba byłby lepszy, a nie takie plastikowe kulki, jak się oberwie to w ogóle nie widać.
Swoją drogą taki strzał to chyba musi boleć, kiedyś z bliskiej odległości dostałem z plastikowej kulki (aczkolwiek raczej mniej zawaansowanych technicznie sprzętem) w okolicę oka i miałem szramę

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Wygląda interesująco.
Reguły są takie same, jak w paintballu?

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Wygląda interesująco.
Phi, lepszą zabawę mieliśmy obrzucając się błotem w bagienku na "Przystankach Woodstock" :D

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

I strzelacie do siebie? To trochę nie sprawiedliwe... :D Ja jedyne w co się bawiłam to strzelanie z pistoletu na kulki w wizerunki naszych kochanych polityków :lol:

Awatar użytkownika
MADE IN HUNGARY
Kierowca
Kierowca
Posty: 166
Rejestracja: 2008-04-26, 15:18
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: MADE IN HUNGARY »

plocmaster pisze:Nie bawiłem się jeszcze w to, ale wygląda interesująco. W sumie fajnie byłoby spróbować, ale paintball chyba byłby lepszy, a nie takie plastikowe kulki, jak się oberwie to <b>w ogóle</b> nie widać.
Swoją drogą taki strzał to chyba musi boleć, kiedyś z bliskiej odległości dostałem z plastikowej kulki (aczkolwiek raczej mniej zawaansowanych technicznie sprzętem) w okolicę oka i miałem szramę
Ja kiedyś jak miałem może 10 lat, jakiś matoł z mojego osiedla strzelił mi z takiego plastikowego pistoletu w brzuch, specjalnie bo mnie nie lubił. Pamiętam że bardzo to bolało, i to dość długo.

Haribo

Post autor: Haribo »

Jak jest się małym to wszystko boli ;]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”