Wakacje nad polskim morzem

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
Domiz09
Posty: 459
Rejestracja: 2009-10-30, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Domiz09 »

Przypomniałeś mi, że w zeszłym roku byłem w Mielnie. A tak właściwie to prawie byłem. Rano wyjechałem z Poznania i 6 godzin jechałem do Mielna. A następnie posiedziałem 2 godz na plaży i musiałem wracać... Nigdy więcej czegoś takiego.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Dlaczego? Tak jest fajnie :P

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Ja to w ogóle nie wiem co wy, poznaniacy, w tym Mielnie widzicie. I nie wiem, jak można cały dzień na plaży siedzieć :P

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Nie mamy tego na co dzień to aż tak się nam nie nudzi :P Chociaż Mielno mi się mocno przejadło.

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

No racja, racja, ja tam mogę sobie dzień dziennie busem tam pojechać :) A jeżeli Mielno się przejadło, to masz do wyboru jeszcze Gąski, Sarbinowo, Łazy... możliwości jest multum :)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

KKS pisze:Nie mamy tego na co dzień to aż tak się nam nie nudzi :P Chociaż Mielno mi się mocno przejadło.
Fru. Byłem ze trzy razy w Mielnie, zdecydowanie bardziej wolę jednak Władysławowo.
Dobra sieć połączeń PKS Wieś i świetna baza wypadowa do Gdyni, na Hel, Kościerzynę(od Gdyni), Krokową, czy też na Dębki. Mieć jeszcze ze dwa-trzy tysiące złotych i dobre słońce przez trzy tygodnie, a wakacje będą udane.

I byłbym zapomniał: i kolejne wspomnienia dzięki pościgom w taksówce spóźnionych pasażerów kursu Karwia-Wrocław przez Bydgoszcz, przewoźnika POLBUS-PKS Wrocław ;)

Gustawek

Post autor: Gustawek »

Ja nie lubie nie jezdze do morskich wiosek. Oprócz Helu, bo to jest wyjątkowe miejsce ;) . A moje ulubione miejsce nad morzem to Trójmiasto. Jest tam wg. mnie wszystko co potrzebuje MKM i zwykły turysta :D .

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Kędzior pisze:Fru. Byłem ze trzy razy w Mielnie, zdecydowanie bardziej wolę jednak Władysławowo.
No dobra, ale Ty masz jednak 200 km dalej, to u Ciebie dodatkowe km różnicy nie robią aż takiej, a jednak do Mielna najbliżej ;) Trójmiasto wymiata, podobnie Międzyzdroje/Świnoujście, ale to jednak jest stąd trochę daleko. W Gąskach byłem w zeszłym roku po raz pierwszy w życiu i się nie zawiodłem :P

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

Kędzior pisze:
KKS pisze:Nie mamy tego na co dzień to aż tak się nam nie nudzi :P Chociaż Mielno mi się mocno przejadło.
Fru. Byłem ze trzy razy w Mielnie, zdecydowanie bardziej wolę jednak Władysławowo.
Dobra sieć połączeń PKS Wieś i świetna baza wypadowa do Gdyni, na Hel, Kościerzynę(od Gdyni), Krokową, czy też na Dębki. Mieć jeszcze ze dwa-trzy tysiące złotych i dobre słońce przez trzy tygodnie, a wakacje będą udane.
Ale Władysławowo, nie ma tego, co ma Mielno czyli autobusu do Krynicy-Zdrój :D

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Nadmorskie kurorty to dramat. Nie wiem jak można pobyt tam nazywać wypoczynkiem. Tłum ludzi, smród ze smażalni (i innych im podobnych przybytków), mnóstwo stoisk z dziadostwem. A wieczorami rzeszy pijanych prymitywów balujących w knajpach.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

I to jest klimat polskiego morza :D

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Matlik pisze:Ale Władysławowo, nie ma tego, co ma Mielno czyli autobusu do Krynicy-Zdrój :D
Zawsze można się przesiąść w grodzie nad Odrą ;) W sezonie letnim Polbus jeździ z Wrocławia codziennie ok. 22:00, we Władku jest ok. 7:00.
Nawet IC tak "szybko" cię nie zawie(d)zie ;)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Hel... tam to mnie muchy (meszki) tak wkurzyły, że nie iwem czy jeszcze tam pojadę ;)
Władysławowo - strasznie tam tłoczno, znaleźć miejsce na plaży w ładny dzień to sukces.
Zdecydowanie wolę Przebrno - niedaleko Krynicy M. - duza plaża, szeroka, bursztynki są, tylko dojechać trudno :P
Sztutowo też nie najgorsze, za to Kołobrzegu nie znoszę :D

Gustawek

Post autor: Gustawek »

KKS pisze:I to jest klimat polskiego morza
Miałem pisać dokładnie to samo :D .
9507 pisze:Hel... tam to mnie muchy (meszki) tak wkurzyły, że nie iwem czy jeszcze tam pojadę
Jak byłem w tym roku nad jeziorem Białym (Okuninka) to nie dało sie nawet przy ognisku siedzieć przez komary. Normalnie jakaś inwazja była.
9507 pisze:Sztutowo też nie najgorsze, za to Kołobrzegu nie znoszę
Dlaczego? Kołobrzeg ma fajną KM i kolej :-P .

Przy okazji pobytu w Helu (miejscowość) polecam Wam przejść cały półwysep helski. Pojechać sobie rano pociągiem do Władysławowa Port i iść w stronę Helu. Jest to 34 km. Mi to zajęło 11 godzin. Naprawde niesamowite przeżycia. A najfajniej jest od Juraty do Helu - zero ludzi, tylko szum morza i Ty... ;)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Gustawek pisze:
9507 pisze:Sztutowo też nie najgorsze, za to Kołobrzegu nie znoszę
Dlaczego? Kołobrzeg ma fajną KM i kolej :-P .
Kołobrzeg jest nazywany "geriatrykiem" :P

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Dlaczego? Przez tą jego miastowosć - jak jadę nad morze, to nie do miasta ;)

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Dlaczego? Bo tam jest wiecznie pełno dziadków, w większości niemców :)

Gustawek

Post autor: Gustawek »

mrozard pisze:w większości niemców
To nie Świnoujście :mruga:

Mi najlepiej wypoczywa sie w mieście, choć na codzien również mieszkam teoretycznie w mieście (choć Lublin jest znany jako wieś).

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

KKS pisze:I to jest klimat polskiego morza
Taaa, zwłaszcza turyści, którzy srają po krzakach okalających wydmy. Normalnie jak w raju.

placuch

Post autor: placuch »

Ja mam swoje miejsce niedaleko Ustki, co prawda do plaży jest kilka kilometrów (ok. 4), ale za to plaża jest prawie pusta :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”