bilet okresowy - problem.

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Pullczi

bilet okresowy - problem.

Post autor: Pullczi »

Witam!

Mam problem wczoraj o godzinie 19.04 kupiłem 30-dniowy bilet okresowy. Jak wróciłem do domu, zobaczyłem, że moje nazwisko jest źle napisane o jedną literę. A przy okienku, jest napis po odejściu od kasy reklamacje nie będą przyjmowane. Co mam w takim razie robić?

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

A nie możesz pojechać do MPK u was i się popytać co i jak??Może coś byś zdziałał. Nie wiem jak jest w Łodzi bo ja tam nigdy nie byłem...

ppln

Post autor: ppln »

Tak naprawdę żaden łódzki kanar nie patrzy na legitymację do migawki, a już na pewno nie w dokumenty.
Więc na dobrą sprawę jeśli nie masz jakiegoś gigantycznego pecha, przejeźdź ten miesiąc na tej migawce a na następny weź kolejne zdjęcie i wyrób sobie nową legitymację.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Pullczi pisze:Mam problem wczoraj o godzinie 19.04 kupiłem 30-dniowy bilet okresowy. Jak wróciłem do domu, zobaczyłem, że moje nazwisko jest źle napisane o jedną literę. A przy okienku, jest napis po odejściu od kasy reklamacje nie będą przyjmowane. Co mam w takim razie robić?
Ja myślę, że Jelczu85, dobrze Ci podpowiedział. Nie zależnie od tego, co napisano na okienku. W takim przypadku, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Tak, że Możesz spokojnie podjechać do MPK i wyjaśnić sprawę - czy raczej poprosić o ponowne wyrobienie tego biletu ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”