MŚ 2010 - RPA

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

MŚ 2010 - RPA

Post autor: OPi »

Za 4 dni zaczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w RPA. Myślę, że warto złożyć taki temat. Piszcie tu o wszystkim, co wydarzyło się na mundialu. :)

Otwarcie mundialu i pierwszy mecz odbędzie się 11.06.2010 o godzinie 16. W meczu zmierzą się RPA i Meksyk. ;)

Swoją drogą, myślę, że ten mundial będzie się cieszył mniejszym zainteresowaniem ze strony Polaków, z tego powodu, iż Polska reprezentacja w ogóle do mundialu się nie dostała. :chytry:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Re: FIFA 2010

Post autor: Amalio »

OPi pisze:
Swoją drogą, myślę, że ten mundial będzie się cieszył mniejszym zainteresowaniem ze strony Polaków, z tego powodu, iż Polska reprezentacja w ogóle do mundialu się nie dostała. :chytry:
Patrząc realistycznie... to nawet gdyby się dostała, to nie byłoby co oglądać :P

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Jakby Niemców ograli to mogliby potem po 5:0 dostawać w plecy :D

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

OPi pisze:Swoją drogą, myślę, że ten mundial będzie się cieszył mniejszym zainteresowaniem ze strony Polaków, z tego powodu, iż Polska reprezentacja w ogóle do mundialu się nie dostała.
Myślę, że dla prawdziwych maniaków piłki nożnej (znam kilku takich) ten fakt nie powstrzyma ich przed patrzeniem na wszystkie mecze ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Ja jakoś w tym roku nie czuję tej imprezy. Za mało się sportem interesuję ostatnio :D

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

A jak sądzicie, czy udałoby się nam zrobić wystarczająco dużo, żeby zakwalifikować się (albo nawet wyjść z grupy) na mundial w 2014? I czy za 2 lata będzie duża kompromitacja?

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Shadow238 pisze:ten fakt nie powstrzyma ich przed patrzeniem na wszystkie mecze
Ja też właśnie się zaliczam do tej grupy, ale jak mówiłem, będzie bardzo dużo osób, które:
KKS pisze:Ja jakoś w tym roku nie czuję tej imprezy.
plocmaster pisze:A jak sądzicie, czy udałoby się nam zrobić wystarczająco dużo, żeby zakwalifikować się (albo nawet wyjść z grupy) na mundial w 2014? I czy za 2 lata będzie duża kompromitacja?
Liczę, że damy radę. Jednak myślę, że w tej chwili trzeba bardziej myśleć o EURO 2012. To przecież dla nas bardzo ważna impreza. ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

plocmaster pisze:A jak sądzicie, czy udałoby się nam zrobić wystarczająco dużo, żeby zakwalifikować się (albo nawet wyjść z grupy) na mundial w 2014?
Patrząc na ostatnie dokonania Smudy, to jeżeli odejdzie po Euro możemy zdobyć nawet mistrzostwo świata :D

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 384
Rejestracja: 2009-12-06, 20:31
Lokalizacja: Wrocław/Slough UK

Post autor: Rudy »

Dzisiaj jest mecz Polska-Hiszpania ale z mistrzami Europy będzie trudno wygrać zobaczymy jak to będzie.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

KKS pisze:Patrząc na ostatnie dokonania Smudy, to jeżeli odejdzie po Euro możemy zdobyć nawet mistrzostwo świata
Czyli jest dobrze czy źle?

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Dobrze, bo jak Smuda odchodzi z klubu to byle dupa zdobywa z nim mistrzostwo w następnym sezonie, mam nadzieję, że z reprezentacją też tak będzie :D

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Wychodziłoby na to, że poświęcamy Euro 2012 na rzecz MŚ w 2014 i może jeszcze nawet będziemy rozpędzeni na ME w 2016

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 384
Rejestracja: 2009-12-06, 20:31
Lokalizacja: Wrocław/Slough UK

Post autor: Rudy »

Po dzisiejszym meczu wątpię aby reprezentacja Polski mogła grać na podobnym poziomie jak za czasów Bońka w przyszłych mistrzostwach.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Rudy pisze:aby reprezentacja Polski mogła grać na podobnym poziomie jak za czasów Bońka
A nie było przypadkiem tak, że wtedy też inni grali na poziomie porównywalnym, bądź nieco wyższym, ale nie na tyle, żeby nie można było z nimi powalczyć?

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

KKS pisze:Patrząc na ostatnie dokonania Smudy, to jeżeli odejdzie po Euro możemy zdobyć nawet mistrzostwo świata
Patrząc na wczorajszy wynik (6:0), to nie liczyłbym. :D

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Dobrze jest, źle nie grali i to był ich problem :D W takim meczu powinni jednak murować bramkę a nie grać swoje. Eksperyment nie wyszedł i jest wskazówką dla drużyn walczących na tym mundialu. A w ogóle to w cyfrze wprowadzili TVP HD. Już myślałem, że będę musiał mundial oglądać w tej marnej jakości, w jakiej TVP prezentuje mecze na zwykłych stacjach, a tu niespodzianka ;) Ciekawe, że w Canal+ mecze w zwykłej rozdzielczości wyglądają o niebo lepiej...

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

KKS pisze:Już myślałem, że będę musiał mundial oglądać w tej marnej jakości, w jakiej TVP prezentuje mecze na zwykłych stacjach, a tu niespodzianka
A telewizor HD masz?

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Ta. Tylko w cyfrze się wycwaniaczyli i TVP HD nie będzie jak inne kanały przez jakiś czas za darmo :/ cóż, trzeba będzie dopłacić chociaż na ten miesiąc :D

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

A u mnie lipa. Mam 500 kanałów, ale co z tego, nie ma tam ani TVP Sport, ani TVP HD. :D

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Ja tam chętnie za to pooglądam Mundial choć też takiego klimatu nie czuje. W sumie to dobrze, że Polska nie wystąpi bo się nie będę znów denerwował słabymi występami, a obecne wyniki naszej kadry nie ukazują przyszłości w dobrym świetle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”