MŚ 2010 - RPA

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

OPi pisze:Dziś ostatnie mecze 2 kolejki. Teraz w 3 kolejce będzie trochę inaczej. Dziennie będą 4 mecze, z czego dwa będą rozgrywane równocześnie o 16. Jakby nie mogli jednego z nich zrobić o 18, jak to był mecz otwarcia...
Bez sensu ten terminarz. Dokładnie powinni zrobić o 18, a nie tak wrębać dwa mecze o jednej godzinie.

Kaka w tej drugiej sytuacji to się jak dla mnie zastawił żeby tamten w niego nie wpadł. Dobry teatr! Poza tym zauważyłem pewną tendencję. Na początku sędziowie nie zawodzili, a mecze były beznadziejne i mało goli. Teraz odwrotnie już jest.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Ejże, nie wiecie, dlaczego dwa mecze są o tej samej godzinie? Właśnie po to, by były rozgrywane o tej samej godzinie. Tak, taki jest zamiar, by Francja nie odpuszczała meczu z RPA wiedząc o tym, że dzięki remisowi Urugwaju z Meksykiem nie ma już szans.

A czerwona dla Kaki bardzo słuszna, szkoda, że wcześniej jakaś czerwona nie poleciała. Gdyby jej nie było bijatyka trwałaby do końca meczu. Wybrzeże mnie rozczarowało swoją postawą, nie zasługują na awans. Teraz trzymam kciuki za Koreę :D

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

KKS pisze:Ejże, nie wiecie, dlaczego dwa mecze są o tej samej godzinie? Właśnie po to, by były rozgrywane o tej samej godzinie. Tak, taki jest zamiar, by Francja nie odpuszczała meczu z RPA wiedząc o tym, że dzięki remisowi Urugwaju z Meksykiem nie ma już szans.
No to powinny być dwa mecze o jednakowej porze. Czyli dwa kolejne meczo o 20? Bo z wcześniejszych informacji z forum wynikało, że mecz jest o 13.30, dwa mecze o 16 i jeden o 20.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A czy to prawda, że nie zgadza się ilostan piłkarzy Korei Północnej ? ;)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Jeśli miałoby być tak, jak twierdzi KKS, to wszystkie mecze jednej kolejki powinny być rozegrane tego samego dnia o 20. A tu powinno bardziej się liczyć dobro kibica i dać te mecze osobno.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

OPi pisze:Jeśli miałoby być tak, jak twierdzi KKS, to wszystkie mecze jednej kolejki powinny być rozegrane tego samego dnia o 20.
A nie są?
ŁK-MZK pisze:No to powinny być dwa mecze o jednakowej porze. Czyli dwa kolejne meczo o 20? Bo z wcześniejszych informacji z forum wynikało, że mecz jest o 13.30, dwa mecze o 16 i jeden o 20.
U mnie w rozpisce są dwa o 16 i dwa o 20.
J-31 pisze:A czy to prawda, że nie zgadza się ilostan piłkarzy Korei Północnej ?
W pierwszym meczu się nie zgadzał, ale niby w tym mieli być wszyscy. Ciężko sprawdzić w tej chwili, bo nie podaje się składu ławki rezerwowych, ale dziennikarze na pewno wychwycą ewentualne nieprawidłowości ;)

[ Dodano: 21 Cze 2010 14:36 ]
Miałem jeszcze napisać, że podoba mi się gra Portugalii. ¯yczę im awansu.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

I to był mecz. Portugalia gromi Koreę Północną 7:0.
KKS pisze:U mnie w rozpisce są dwa o 16 i dwa o 20.
No to wszystko się zgadza ;)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

[fquote="łezka"]faktycznie nie uderzył przeciwnika tylko wystawił na niego łokieć. [/fquote],,Wysoki sądzie, ja go wcale nie zaatakowałem nożem. Tylko trzymałem go w ręku, a on się potknął i na niego upadł. Około 5 razy" :D
J-31 pisze:A czy to prawda, że nie zgadza się ilostan piłkarzy Korei Północnej ?
Ponoć nie, ale kto to może wiedzieć? Ktoś im ucieknie, to zastąpi się go jednym z pilnujących, a nikomu nie zależy teraz na nagłaśnianiu tego. Najwyżej za parę lat się dowiemy.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

ŁK-MZK pisze:I to był mecz. Portugalia gromi Koreę Północną 7:0.
)
żal mi chłopaków. Teraz to już na pewno do łagrów trafią.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Amalio pisze:żal mi chłopaków. Teraz to już na pewno do łagrów trafią.
Co śmieszne i smutne zarazem to po raz pierwszy puszczono mecz na żywo w Korei Północnej. To się kraj rozczarował.

łezka1

Post autor: łezka1 »

żal mi chłopaków. Teraz to już na pewno do łagrów trafią.
mnie też ich żal- niestety w kraju tym człowiek nie ma żadnych praw- to straszne.

plocmaster pisze:,,Wysoki sądzie, ja go wcale nie zaatakowałem nożem. Tylko trzymałem go w ręku, a on się potknął i na niego upadł. Około 5 razy"
ty mądralo na prawnika się nadajesz :D

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Chile wygrało ze Szwajcarią i prowadzi z sześcioma punktami. Niestety sytuacja w grupie jest taka, że mimo tego Chile ciężko będzie awansować. Muszą liczyć na Honduras i na siebie - w meczu z Hiszpanią.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Mecz Hiszpania - Honduras 1:0 do przerwy, a tuż przed zakończeniem pierwszej części gry komentarz mnie rozwala :D
Pique dostaje piłką w krocze i:
Włodek: Piłkarz dostał piłką w... ehem.... hmm....
Darek: W dość bolesny punkt.
Włodek: Tak, tak
Padłem :D

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Prawdę mówiąc odetchnąłem z ulgą, bo Hiszpania prowadzi i to po pięknej bramce. Ale stać ich na więcej, a Torres rozczarowuje.
ŁK-MZK pisze:Mecz Hiszpania - Honduras 1:0 do przerwy, a tuż przed zakończeniem pierwszej części gry komentarz mnie rozwala :D
Pique dostaje piłką w krocze i:
Włodek: Piłkarz dostał piłką w... ehem.... hmm....
Darek: W dość bolesny punkt.
Włodek: Tak, tak
Padłem :D
Ciekawe czy by się tak chichotali jakby oni tą piłką po jajach dostali.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Amalio pisze:Ciekawe czy by się tak chichotali jakby oni tą piłką po jajach dostali.
To nie chodziło o chichotanie, ale o fakt, że chciał powiedzieć w jaja pewnie, ale nie wiedział czy wypada i to ostatecznie dość fajnie zabrzmiało.
Pique to największy pechowiec. Rozwalony łuk brwiowy z Szwajcarią. Dziś dostał w zęby i jaja.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

A powracając do meczu, to po strzeleniu drugiej bramki Hiszpanie przestali grać. Niestety :/
A fakt niewykorzystania karnego przez Ville, to już w ogóle masakra zważywszy, że bramkarz złożył się w drugą stronę.

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

ŁK-MZK pisze: Pique dostaje piłką w krocze i:
Ostatnio na meczu kolega dostał tak samo i ktoś krzyknął "Zmrażaczem!" ciekawe jakby zadziałało :diabeł:
Ja dzisiaj czekam na mecz Urugwaj - Meksyk - może być ciekawie ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Ciekawie? Lepiej leć do buka postawić grubą kasę na remis :D

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Amalio pisze:A fakt niewykorzystania karnego przez Ville, to już w ogóle masakra zważywszy, że bramkarz złożył się w drugą stronę.
Bo patrzyłam, dlatego nie strzelił. Zawsze tak jest. Jak ja patrzę to nigdy karnych nie trafiają :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nikki pisze:Bo patrzyłam, dlatego nie strzelił. Zawsze tak jest. Jak ja patrzę to nigdy karnych nie trafiają :diabeł:
Chryste, to Odwracaj głowę przy takich sytuacjach. Przecież chłopaki zanudzą się przed telewizorami :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”