Dziwne pomysły VS autobusy

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
ZKM-owiec

Dziwne pomysły VS autobusy

Post autor: ZKM-owiec »

Siemka wszystkim,

otóż przyszło mi do głowy, żeby napisać w tym tem. o waszych dziwnych pomysłach dotyczących autobusów, albo byle czego.

Moim najdziwniejszym pomysłem było kupienie sobie starego, dobrego Mercedesa O405N i zamontowanie w nim pulpitu z Ikarusa. Nie wiem jakby to wygladało, ale w mojej wyobraźni było fajne :D . Postawił bym go przed domem i byłoby fajnie :) .

OK, teraz wy ;)

edit : Właśnie (5 minut temu) pobiłem rekord prędkości w vBusie . Tak sądzę. Mój wynik : 204,37 km/h. :retard: :mruga: :mruga: :cool:
Ostatnio zmieniony 2010-06-28, 13:25 przez ZKM-owiec, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Zostać kierowcą autobusu w KM Płock, dostać linię 19 i Ikarusa 280.37, jadąc w kierunku Podolszyc zamiast skręcić w Kolegialną jechać dalej Bielską i zaparkować autobus na Starym Rynku w fontannie zwanej ,,Afrodytą", po czym wysiąść i krzyknąć coś w stylu ,,Mam was w otworze wydalniczym", ale trochę inaczej.
Miałem jeszcze parę pomysłów, jak sobie przypomnę to napiszę.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Gdybym napisała tutaj mój pomysł, musielibyście wezwać antyterrorystów i pogotowie psychiatryczne :diabeł:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Schowam cię w piwnicy, aż sprawa ucichnie, a moderatorów przekupimy, żeby to skasowali. Zrób to.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Dobra - Nikki - mam przygotowane środki uspokajające - Pisz, może jakoś da się to przeżyć. :mruga:

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Nie, chyba lepiej nie... :lol:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Jak nie jak tak? Napisz.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Jak nie napiszesz, to dostaniesz bana :P

Awatar użytkownika
Coffee
Posty: 1499
Rejestracja: 2006-05-19, 16:21
Lokalizacja: Kraków - Borek Fał.
Kontakt:

Post autor: Coffee »

To może ja: Zawsze miałem pomysł, by tak przypadkiem wykolejony tramwaj, sunąc dalej skasował brykę prezesa MPK. A drugi. Aby ktoś się w końcu ulitował nad ZIKiT-em i wysadził go w powietrze... :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Coffee pisze:Aby ktoś się w końcu ulitował nad ZIKiT-em i wysadził go w powietrze... :diabeł:
... tak i wtedy do Krakowa wyślemy ludzi z warszawskiego ZTM-u. Warszawiacy ich też nie lubią :retard:

Awatar użytkownika
Coffee
Posty: 1499
Rejestracja: 2006-05-19, 16:21
Lokalizacja: Kraków - Borek Fał.
Kontakt:

Post autor: Coffee »

Warszawiacy ich też nie lubią
A dziwisz się? Psują opinię wszystkim instytucjom... Zwłaszcza komunalnym.

Awatar użytkownika
204wras
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 356
Rejestracja: 2006-06-02, 20:57
Lokalizacja: Wrocław Bronx

Post autor: 204wras »

To z takich lajtowych będzie. Kiedyś jechałem o dziwo punktualnym 134 jednak na Rondzie miała nastąpić zmiana kierowca poszedł sobie do domu a autobus zostawił żeby czekał na zmiennika, no i tu mój pomysł, mianowicie wsiąść za kółko i pojechać dalej.
Coffee pisze:A drugi. Aby ktoś się w końcu ulitował nad ZIKiT-em i wysadził go w powietrze...
Ja miałem podobne tylko z WTRem chodziło otoczenie budynku murem sięgającym po sam dach i wypełnienie tego basenu wodą. Ma to swoje źródła w tym że w czasie gdy Zbiorowisko Dyrektorów i Kierowników/Zarząd Dziur i Korków (ZDiK) był zalany przez powódź komunikację organizowało MPK.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

204wras pisze:Ja miałem podobne tylko z WTRem chodziło otoczenie budynku murem sięgającym po sam dach i wypełnienie tego basenu wodą. Ma to swoje źródła w tym że w czasie gdy Zbiorowisko Dyrektorów i Kierowników/Zarząd Dziur i Korków (ZDiK) był zalany przez powódź komunikację organizowało MPK.
Ciekawy pomysł, wjechać na Stary Rynek Polonezem Truckiem z wyrzutnią rakiet ziemia-ratusz

Awatar użytkownika
204wras
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 356
Rejestracja: 2006-06-02, 20:57
Lokalizacja: Wrocław Bronx

Post autor: 204wras »

Czyli mamy tutaj taki mały poradnik pt. "101 sposobów na unicestwienie (dez)organizatora KM w swoim mieście". :diabeł:

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Przyznam się... co prawda nie do tego o czym mówiłam wcześniej a do czego innego... Kiedyś marzył mi się mały domek a obok wielka hala z wystawą autobusów w środku. Miał być Jelcz M11, Autosan H9, Ikarus 280 i... Volvo B10MA :nuts: A autobusy miały być rzecz jasna ocalone z rąk MPK :lol:

A z innej beczki... może to nie pomysł, ale śnił mi się lewitujący tramwaj :rotfl:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

[fquote="Nikki"]Przyznam się... co prawda nie do tego o czym mówiłam wcześniej a do czego innego[/fquote]To teraz przyznaj się do tamtego :D[fquote="Nikki"]A z innej beczki... może to nie pomysł, ale śnił mi się lewitujący tramwaj [/fquote]Może temat ,,Sny o KM"? Już kiedyś chyba taki był

Awatar użytkownika
204wras
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 356
Rejestracja: 2006-06-02, 20:57
Lokalizacja: Wrocław Bronx

Post autor: 204wras »

Ciekawy pomysł, wjechać na Stary Rynek Polonezem Truckiem z wyrzutnią rakiet ziemia-ratusz
We Wrocławiu mamy teraz coś lepszego niż polonez :retard:
http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/5 ... egoria=645

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Heh, najwyraźniej czeska armia kradnie nam czołgi z poligonu :D
I co to jest ,,Cieszyn Śląski"?

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Błąd w artykule. Widocznie chodziło o "normalny" Cieszyn ew. Śląsk Cieszyński ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No i wychodzi na to, że ktoś znów próbował podprowadzić czołg... czy ktoś może chciałby sobie takiego postawić na rynku :mruga:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”