EURO 2012

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W telegraficznym skrócie - właśnie wróciłem z Alei Jerololimskich. Była tam zadyma pomiędzy polskimo huliganami a Rosjanami. Generalnie Polacy zaczęli. Bandy chłopaków biegały pomiędzy ludźmi i napadali kogo się dało.

Policja dosyć szybko reagowała. Jutro postaram się Wam przesłać trochę więcej informacji, fotki i kilka filmów. Było ciekawie. ;)

PS. Najbardziej wkurzyli mnie polscy kibice, którzy próbowali zastraszyć rosyjskie małżeństwo z dzieckiem zmierzające do strefy kibica. Oj wstyd panowie, gdzie tu miła atmosfera sportu ? :nuts:

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

To teraz ładnie 3mać kciuki za naszych piłkarzy. Niech wysypie się worek z bramkami dla Polski ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Czesi koncertowo rozegrali mecz. Wielka szkoda, że my na to się nie zdobyliśmy. Zobaczymy co uda nam się ugrać z Rosjanami.

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Po pierwszej połowie 1:0 dla Rosjan. Mimo wszystko nadal obstawiam remis - 1:1. Zobaczymy, jak to dalej będzie. ;)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Jest dobrze, odpukać. Jeszcze jeden Kuba, jeszcze jeden!

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

No i zgadłem! Mamy 1:1. Brawo Polska :!:

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Niby remis, niby nie jest źle ale myślę, że wielu czuje niedosyt, że mogliśmy to wygrać, ale spieprzyliśmy końcówkę. Teraz pozostaje nam czekać na mecz z Czechami.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Hmmm... pozostaje pewien niedosyt, bo Polacy mieli mnóstwo okazji w końcówce. :/ Szkoda ze Czesi dziś wygrali bo teraz musimy z nimi wygrać, aby awansować, a tak wystarczyłby remis.

Edit: Hehe Amalio mnie ubiegł. :P

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

Fajny układ tabeli mamy teraz:

Euro 2012 Polska-Ukraina: GRUPA A:

1. Rosja 4
2. Czechy 3
3. Polska 2
4. Grecja 1

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Samym Lewandowskim i Błaszczykowskim to my nie wyjdziemy z grupy. Ewidentnie za dużo tu zawodników, którzy chowają się na środku boiska, potem dwóch po bokach biegnie, reszta z tyłu, a pięciu Rosjan blokuje jednego z piłką.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

W sumie to i tak do tej pory bramki Czechów jak i Greków były dość "na farcie". Ja liczę, że pokonamy Czechów. A co może temu sprzyjać? Przede wszystkim w ataku na pewno będzie Baros, który jest kompletnie nie w formie i nic praktycznie nie robi, po drugie Rosicki ma kontuzję i już nie zagra, no i od trzeciego meczu, raczej wróci Szczęsny, w którego bardzo wierzę. Do tego swietnie grał dziś Perquis.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Jakby zagrał Grosicki i Wawrzyniak to gorzej gra by nie wyglądała, nawet śmiem twierdzić że lepiej.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Ronaldo to łajza. Tyle chyba wystarczy powiedzieć o tym meczu. Portugalczycy mają szczęście.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

KKS pisze:Wawrzyniak
Ja wolę go nie oglądać. :D Pamiętacie ostatni mecz z Niemcami?

A mecz Portugalia - Dania najciekawszy jak do tej pory i najwięcej bramek. Szkoda tylko że Duńczycy nie uszczknęli żadnego punktu.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Takich emocji i zwrotów akcji jeszcze na Euro nie było. Niech jeszcze wygra Holandia to każda drużyna będzie miała po 3 punkty i w ostatniej kolejce będą emocje ;) Co do Ronaldo, to chociaż jest genialnym piłkarzem to na tych (i nie tylko tych zresztą) mistrzostwach gra fatalnie. Powinien usiąść na ławce w ostatnim meczu, chociaż może po dzisiejszym coś mu do głowy trafiło i nie będzie chciał na złość wygrać meczu w pojedynkę.

Wawrzyniak z tego powodu, że Boenisch jest bez formy - zarówno piłkarskiej, jak i fizycznej. A że Smuda nie powołał najlepszego lewego obrońcy polskiej ligi - Lisowskiego - to Wawrzyniak będzie najlepszym rozwiązaniem. Zresztą cały sezon grał równo a jakby spojrzeć po meczu z Niemcami to każdy z obrońców miał taki mecz w kadrze, w którym zawalił bramę. Wawrzyniak już swoją zawalił, to teraz będzie spokój ;)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

No "Krystyna" to się nie popisała w tym meczu. Tak spartolić wbicie w sytuacji prawie 1 na 1…

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Po wrażeniach z meczu wczorajszego, nie mogę się doczekać soboty. Ten wrzask po golu, tylko u mnie na osiedlu na raz krzyknęło ok. 5 tysięcy osób, aż się szyby zatrzęsły. Coś niesamowitego. I te flagi...

Czuć tę atmosferę ;)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Szkoda tylko że te "flagi" to w większości tylko reklama pewnego browaru. I że na 11 listopada nikt nic nie wywiesza.

Holandia słabiutko. Coś wydaje mi się, że to ostatnie dni ich trenera.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

9507 pisze:Po wrażeniach z meczu wczorajszego, nie mogę się doczekać soboty
Mogą nie być takie ciekawe, bo zapewne ludzie podniecili się tym, że gramy z Ruskimi
OPi pisze:Szkoda tylko że te "flagi" to w większości tylko reklama pewnego browaru. I że na 11 listopada nikt nic nie wywiesza.
O właśnie

łezka1

Post autor: łezka1 »

OPi pisze:Szkoda tylko że te "flagi" to w większości tylko reklama pewnego browaru. I że na 11 listopada nikt nic nie wywiesza.
OO Kolego sorki- ale u mnie flagi wiszą na 1-3 maja, 11 listopada, a żem wyznania rzymsko katolickiego -to na święta kościelne wiszą dwie.

Chłopaki a co!! dużo nas tu jest- zacznijmy wywieszać flagi.
Jak się nazywamy Polacy to bądźmy Polakami.

A to co widzimy teraz- to oznaczy, że jesteśmy zżytym Narodem :smile2:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”