"ACTA" atak na wolność słowa...

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

9% daje w wyborach już miejsce w sejmie, a tak wyraźny spadek poparcia w krótkim czasie trzeba było załagodzić tym, co ludzie chcieli usłyszeć.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

A ja jestem od teraz przeciwnikiem przeciwników. Hakerzy zablokowali stronę jednego z francuskich producentów autobusów.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Kędzior pisze:9% daje w wyborach już miejsce w sejmie, a tak wyraźny spadek poparcia w krótkim czasie trzeba było załagodzić tym, co ludzie chcieli usłyszeć.
No i tu mamy właśnie pytanie, czy rzeczywiście tylko powiedzieli, czy też rzeczywiście zrobią. A społeczne niezadowolenie wciąż nie zniknęło, bo jest też wiele innych spraw i właśnie na tym może się pogrążyć PO. Bo skoro przeciwnicy ACTA protestowali i właściwie siłą wywalczyli swoje, to dlaczego nie możemy teraz wyjść na emeryturę i walczyć o swoje emerytury i o niższe ceny paliwa? To, co zrobiło PO moim zdaniem jest dla nich wielkim błędem, bo pokazało, że można walczyć o swoje i za chwilę będzie więcej chętnych do tej walki a z niezadowoleniem społecznym rząd nie jest w stanie w tak krótkim czasie wygrać, zwłaszcza że niektóre reformy po prostu trzeba będzie wykonać i będą one bolesne.

[ Dodano: 19 Lut 2012 19:30 ]
Amalio pisze:A ja jestem od teraz przeciwnikiem przeciwników. Hakerzy zablokowali stronę jednego z francuskich producentów autobusów.
Tylko co to ma wspólnego z ACTA?

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

KKS pisze:No i tu mamy właśnie pytanie, czy rzeczywiście tylko powiedzieli, czy też rzeczywiście zrobią
Tu jest coś na ten temat. Wiem, że nie wszystkim ten dziennikarz może się spodobać, ale pisze o obietnicach premiera ciekawe rzeczy. Zresztą nawet jak tego nie ratyfikują, to zawsze mogą po cichu przepchnąć coś podobnego w sezonie ogórkowym, przykrywając to jakimś skandalem pedofilskim albo czymś. Madzia z Sosnowca też pewnie została wypromowana po to, żeby nie wałkować ciągle ACTA.
KKS pisze:społeczne niezadowolenie wciąż nie zniknęło, bo jest też wiele innych spraw i właśnie na tym może się pogrążyć PO
Też mi się wydaje, że tym razem słodkie pierdzenie typu ,,Jest dobrze, a będzie żyło się lepiej" może się nie sprawdzić. Dobra pora na stworzenie czegoś nowego, bo w sumie to nie ma komu teraz rządzić.
KKS pisze:niektóre reformy po prostu trzeba będzie wykonać i będą one bolesne
I to jest właśnie IMO największy problem naszego kraju.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

KKS pisze: Tylko co to ma wspólnego z ACTA?
No tyle, że w ramach odwetu hakerzy blokowali sobie różne strony. Nie tylko rządowe.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

I co, zablokowali stronę producenta autobusów z powodu walki z ACTA?

Awatar użytkownika
Max998
Posty: 394
Rejestracja: 2010-11-23, 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Max998 »


Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Jak ja kocham taką wielką panikę... Szukanie dziury w całym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”