Rekrutacja ludzi do Telewizji GENE

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
MrStronek
Posty: 303
Rejestracja: 2009-11-21, 20:02
Lokalizacja: Pabianice

Rekrutacja ludzi do Telewizji GENE

Post autor: MrStronek »

Witajcie.

Rola nie jest trudna, bo potrzebuję jedynie lektorów. Szykuje kilka produkcji (na YT) i niestety mam małe braki... Jeżeli ktoś chce się przyłączyć do współpracy i jest zainteresowany to niech pisze na GG: 16255721 Wystarczy mieć mikrofon :)

Program do nagrywania polecam: WaveRec

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Ja bym polecał syncia tatuśka, tzn. Łukasza Nowickiego ;), on się wszędzie ostatnio pcha, jak nie do Discovery, reklam, to do TVP, a ostatnio nawet w jakimś miernym serialu nawet gra.

Dla tych którzy nie wiedzą o kim mowa: http://www.youtube.com/watch?v=4j67WsEC ... ed&t=1m25s

MrStronek
Posty: 303
Rejestracja: 2009-11-21, 20:02
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: MrStronek »

Tak, tylko że mnie niestać na takich lektorów :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A ta produkcja, to ma związek tylko z Łodzią, czy poza Łodzią również ? ;)

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Norbert pomyśl coś o jakiś materiałach z pola Łodzi, bo ja również jestem chętny do współpracy co z resztą wiesz z meila :)

MrStronek
Posty: 303
Rejestracja: 2009-11-21, 20:02
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: MrStronek »

@O530 i do innych. Jeżeli by się znaleźli ludzie do współpracy, to można by zrobić Magazyn Komunikacyjny ogólnopolski. tylko wtedy ta osoba też musi mi podesłać tekst do materiału, bo ja nie mam bladego pojęcia co to jest czego to się dotyczy. Moje drzwi są szeroko otwarte :) Więc jakby ktoś się znalazł... z Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Szczecina, gdańska itd.. to można zrobić coś jak Kolej.tv tylko że tematyka Autobusowa i Tramwajowa.

Dla tych co takie rzeczy lubią. Czołówka ŁMK. http://www.youtube.com/watch?v=eFQc77X-uYk

Bo na chwilę obecną potrzebuje do tego ludzi... bo niestety cierpie na braki kadrowe :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”