Narty

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Kozy

Narty

Post autor: Kozy »

Jeździ tu ktoś oprócz mnie na nartach? :) Jakie są Wasze ulubione trasy? Ja już dawno nie miałem okazji, aby pojeździć na nartach (mam żałosne pięciodniowe przerwy międzysemestralne). Ostatnio byłem dwa lata temu w Zell am See w Austrii, wcześniej prawie co roku jeździłem do Liptowskiego Mikulasza na Słowacji. A Wy? :)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Sudety muszą wystarczyć ;) Trasy w Zieleńcu i na Czarnej Górze to nie jest może COŚ wielkiego, ale całkiem dobrego. W Jańskich Łaźniach w Czechach też bardzo fajnie, ale podobnie jak w Świeradowie bym powiedział.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Ja też od dwóch lat nie jeżdżę, jakoś zwyczajnie nie mam czasu. Ale wcześniej często odwiedzałem kurorty krajowe, a zza granicy byłem w takich miejscach jak chociażby Janske Lazne w Czechach, czy Predazzo (Val di Fiemme), Folgarida czy Andalo. (wszystko w Dolomitach) Przyjemnie się tam jeździ, ale niestety bolączką we Włoszech jest to, że trasy są retrakowane tylko rano, także po południu się jeździ tylko po niebezpiecznych muldach. słyszałem, że w Austrii to robią 2x na dzień, ale to tylko zasłyszane od znajomego. ;)

Kozy

Post autor: Kozy »

Tak, w Austrii ratrakują dwa razy dziennie i praktycznie przez cały dzień są bardzo dobre warunki :) Druga zaleta to niezliczone ilości skibusów dowożących ludzi na stok, a potem odwożących do hoteli (do większych miejscowości kursują nawet co 2-3 minuty). Ja w Polsce ostatni raz jeździłem dobre 6-7 lat temu :)

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

A we Włoszech Skibusy, czy nawet "Skipociągi" są na porządku dziennym ;)

zuziamarzec123

Post autor: zuziamarzec123 »

Ja byłam w tym roku w Słowacji na Chopoku ale średnie były warunki, stoki troche oblodzone. Od znajomych słyszałam, że najlepsze trasy są w Austrii:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”