Filmy pojazdów KM z internetu

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Podi

Post autor: Podi »

Ok w przyszlym tygoniu pojawią się pierwsze filmiki :)

voy

Post autor: voy »

Ja spróbuje nagrać Vectozłoma-odrzutowca.

Podi

Post autor: Podi »

No,no no niezły tłok tam jest :)

voy

Post autor: voy »

Link nie działa tym razem.

Jessi

Post autor: Jessi »

http://www.volvo.com/bus/global/en-gb/p ... nloads.htm
pod tym linkiem znajduje się filmik o Volvo 7000. Nie wiem w jakim to mieście, <b>napewno</b> nie w Polsce.

voy

Post autor: voy »

Panewniczanin ale na tym dworcu się dzieje... Szok, nigdy czegoś takiego nie widziałem!

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Bardzo fajne te "dworcowe" filmy, Jessi - prawdopodobnie jest to film nakręcony gdzieś w Szwecji :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

W tym filmiku występuje ciekawe zjawisko (zakładam, że niezamierzone). Film rozpoczyna i kończy się takim samym ujęciem dwóch różnych autobusów: Ikarusa i MANa. W ALLPlayerze, którego używam, film po zakończeniu odtwarzania wraca do pierwszej klatki. Powoduje to, że skręcający MAN w pewnym momencie zamienia się w... Ikara :lol:

Podi

Post autor: Podi »

W tym filmiku występuje ciekawe zjawisko (zakładam, że niezamierzone). Film rozpoczyna i kończy się takim samym ujęciem dwóch różnych autobusów: Ikarusa i MANa. W ALLPlayerze, którego używam, film po zakończeniu odtwarzania wraca do pierwszej klatki. Powoduje to, że skręcający MAN w pewnym momencie zamienia się w... Ikara
W Winampie też tak jest,świetnie to wygląda :)

Robson

Post autor: Robson »

A ja nie_mogę ściągnąć :(

Podi

Post autor: Podi »

A ja niemogę ściągnąć :frown:
Mi przy 20% przerywalo,ale udało mi się jakoś przez IE.

[ Dodano: 2005-11-05, 23:36 ]
W nowym odcinku "Wagi ciężkiej" jest dośc ciekawy felieton o EP05-23 :)

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 502
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

JA widziałem raz teledysk z warszawskimi ikarusami które sie ścigały.Były one zrobione 3D ale mnie sie wydaje,zę one były naprawde.Jak by ktos miał ten teledysk to bym był wdzięczny.

Podi

Post autor: Podi »

Wiem też ro widziałem,ale juz nie pamietam tytułu,<b>napewno</b> było to hiphopowe...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No dobra, ale gdzie jest ten film - przejrzałem i są tylko zdjęcia .... :shocked:

Robson

Post autor: Robson »

Czas odświeżyć trochę temat ostatnio nagrałem filmik ze zjazdu na zajezdnię wozem Jelcz M11 #473. Proszę o wyrozumiałość ale na mieście dziury a statywu nie miałem :S
LINK

lejos

Ekstremalna jazda Ikarusa 435.

Post autor: lejos »

http://video.google.com/videoplay?docid ... 6269796602

Na tym filmiku widac jak jeżdżą ruscy kierowcy. (jakos w połowie filmu :wow: )

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ten film widziałem z jakieś 10 razy i powiem tyle: całkiem mocny :!: . Podejrzewam jednak,że najprawdopodobniej wynikiem tego wypadku było uszkodzenie jakiejś części w przegubie, albo też kierowca stracił panowanie przy dużej prędkości. Ja z kolei mam u siebie w komputerze krótki filmik z wykolejenia tramwaju w Rosji i także jest ciekawy.

lejos

Post autor: lejos »

To moze zapodasz nim? :mruga:

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Kurczę nie chciał bym być w roli pasażera w tym autobusie.

Damhan

Post autor: Damhan »

Ten film był juz parę razy prezentowany na forum. Tak samo jak film z wykolejenia tramwaju w Pradze. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”