Filmy pojazdów KM z internetu

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow. Muszę obejrzeć... :P

Marecki

Post autor: Marecki »

Jak jest temat, to ja poszukuję filmikó trolejbusowych. Albowiem od dawna męczy mnie problem pod tytułem " jakie są doznania foniczne z jazdy trolejbusem. Mam nagranie z SU12AC, ale wolałbym filmik. A przez google nie znalazłem :/

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »


Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Marecki pisze:(...) Albowiem od dawna męczy mnie problem pod tytułem " jakie są doznania foniczne z jazdy trolejbusem. Mam nagranie z SU12AC, ale wolałbym filmik. A przez google nie znalazłem :/
Jechałem ST12AC. Miłe bzykanie dochodzi do uszu, ale tego nie da się porównać np. z efektami jakie wydaje z siebie np. 116N, to zupełnie inna technologia.... :mruga:

Naprawdę efekty foniczne w ST12AC są super :D

Marecki

Post autor: Marecki »

Cicho, bo sobie podetnę żyły linijką. Może w ferie mi sie uda pojechać do trójmiasta / GOP-u [a nawet do Tych] to sobie potestuje. Ale na razie proszę mnie nie dobijać :cry:
Ja kurcze po nocach płaczę, że nie jechałem trolejbusem a ty tutaj jeszcze mówisz że miłe :retard:

Hmm.. Chociaż jakbyś powiedział że beznadziejne to i tak chciałbym pojecyhać i się przekonać czy masz racje :retard: - życie MKM-a nie jest łatwe :/

"Pojecyhać" - czyżby nowe słowo w języku polskim? Poza tym daruj sobie pisanie slangiem oraz wypisywanie o podcinaniu żył - warn.Inspektor.

<center><table border=\"1\" width=\"100%\" align=\"center\"><tr bgcolor="FFD4D4"><td align=\"center\"><b>Autor postu otrzymał ostrzeżenie</b></td></tr></table></center>
Ostatnio zmieniony 2005-10-15, 11:26 przez Marecki, łącznie zmieniany 1 raz.

Robson

Post autor: Robson »

Ja również nigdy nie jechałem trolejbusem a bym to z chęcią uczynił z czystej ciekawości jak to jest :) Niestety ale mam daleko do Gdyni, Tych a niemówiąc już o Lublinie :(

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

Oj tak to też jedno z moich marzeń :) Niestety zanim stałem sie MKMem trolejbusy w Warszawie zlikwidowano, a gdy byłem w Gdyni na trolejbus nie było czasu :cry:

Podi

Post autor: Podi »

Piotrek_2274 pisze:Oj tak to też jedno z moich marzeń :smile: Niestety zanim stałem sie MKMem trolejbusy w Warszawie zlikwidowano, a gdy byłem w Gdyni na trolejbus nie było czasu :cry:
Ja też nie jechałem,tylko widziałem,jak czekałem na dworcu w Gdyni na pociąg na Hel.Dziwiłem sie,że jest on taki cichy...

voy

Post autor: voy »

Z zewnątrz są ciche, a w środku to jak w autobusach. Ogólnie to trolejbusy nie są niczym specjalnym i szczególnie ciekawym.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:Z zewnątrz są ciche, a w środku to jak w autobusach. Ogólnie to trolejbusy nie są niczym specjalnym i szczególnie ciekawym.
Może dla Ciebie. Ja normalnie padłem z wrażenia jak tylko ten ST12AC ruszył z przystanku. W zasadzie osunąłem się na fotel z szoku.... :D

[ Dodano: 2005-10-17, 13:00 ]
Marecki pisze:Cicho, bo sobie podetnę żyły linijką. Może w ferie mi sie uda pojechać do trójmiasta / GOP-u [a nawet do Tych] to sobie potestuje. Ale na razie proszę mnie nie dobijać :cry:
Ja kurcze po nocach płaczę, że nie jechałem trolejbusem a ty tutaj jeszcze mówisz że miłe :retard:
Nie podcinaj sobie żył. Nie warto. Warto natomiast pojechać do Gdyni. Ja mam chęć w przyszłe lato, na dłużej niż na jeden dzień... :-P

voy

Post autor: voy »

Ja też mam nadzieję, że pojadę znów nad polskie morze na Solarisy i inne bajery :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:Ja też mam nadzieję, że pojadę znów nad polskie morze na Solarisy i inne bajery :P
No i wyjdzie na to, że pewnie się spotkamy... w Trollino... :lol:

:chytry: Hmmm.... A może by tak nakręcić film dla Mareckiego... :mruga: Może się nie załamie.... :]

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

No dobrze panowie wracamy do tematu jeżeli ktoś mam jeszcze filmiki związane z komunikacją miejską to proszę o zamieszczanie linków :)

Podi

Post autor: Podi »

Chyba zacznę nagrywać filmiki na swoim aparacie cyfrowym,zwłaszcza jak odkryłem serwery na takowe pliki.Pewnie wielu by interesowało jak wygląda PST "na żywo" :retard:

Marecki

Post autor: Marecki »

Wielu, plus mnie. Ja mam nową cyfrówkę, możecie składać zamówienia. rozdzielczosć wprawdzie niewielka, ale dźwięk jest, w ogóle fajnie. Tylko nie każcie mi polować na Ikarusa 280.58, nie chce mi się. jeśli bym trafił to spoko, ale na niego trudno trafic. Za to dzisiaj będe polować na 112 Na :)

Podi

Post autor: Podi »

Wielu, plus mnie. Ja mam nową cyfrówkę, możecie składać zamówienia. rozdzielczosć wprawdzie niewielka, ale dźwięk jest, w ogóle fajnie. Tylko nie każcie mi polować na Ikarusa 280.58, nie chce mi się. jeśli bym trafił to spoko, ale na niego trudno trafic. Za to dzisiaj będe polować na 112 Na :smile:
Ja także zacznę nagrywać filmiki,utworzymy specjalny dział na forum i bedziemy dodawać.
Piszcie,co chcecie zobaczyć na filmie z Poznania :) (na razie to będą pojedyńcze rzeczy muszę się nauczyć składać sceny :) ).

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Podi pisze:i,utworzymy specjalny dział na forum i bedziemy dodawać.
Działu nie utworzymy - proszę filmiki dodawać w tym temacie , albo założyć nowy temat (dłuższe filmy):)
Podi pisze:Piszcie,co chcecie zobaczyć na filmie z Poznania
Lionsy , N4020 w akcji.. ;)

voy

Post autor: voy »

Lion's, Vecto, IK435 :P

Podi

Post autor: Podi »

Mac pisze:Działu nie utworzymy - proszę filmiki dodawać w tym temacie , albo założyć nowy temat (dłuższe filmy):smile:
Ok:)
Mac pisze:Lionsy , N4020 w akcji.. :wink:
Lion's, Vecto, IK435
Hmmm z tym ostanim może być ciężko,ale spróbuję,czasami jeździ na 98...

Dziwi mnie,że nikt nie chce pestki zobaczyć czy coś ale ok :)

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

Ja chcę :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”