Moje 2 hobby

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Damhan

Post autor: Damhan »

Inspektor pisze:O Jasnej Górze to wyszły w sierpniu br., natomiast zamek w Kórniku jest z 1998r.
To dlatego nie mam tej JAsnej Góry. Poza Jarmakiem Św. Dominika prawie w ogóle nie zdobywam, żadnych monet, chyba że dostanę przypadkowo. A nie zdobywam, bo po prostu nie wiem jak zdobywać. :)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Nie wiesz? Po prostu idziesz do banku i kupujesz po cenie nominału czyli za 2zł, ew. możesz jeszcze w sklepach kolekcjonerskich (numizmatycznych).

Damhan

Post autor: Damhan »

Inspektor pisze:Nie wiesz? Po prostu idziesz do banku i kupujesz po cenie nominału czyli za 2zł, ew. możesz jeszcze w sklepach kolekcjonerskich (numizmatycznych).
Tak, słyszałem o tym, ale do jakiego banku? Do każdego? Bo jakoś nie za bardzo wiem.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Do Narodowego Banku Polskiego :) Tam na pewno dostaniesz ;) A sklepów kolekcjonerskich na pewno trochę w Gdańsku jest.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Ostatnio Poczta Polska przy współpracy z NBP zaczęła wydawać co miesiąc jedną monetę o nominalne 2 złotych - kolekcja miasta Polski :) We Wrześniu została wydana moneta Gniezno , następna to Kołobrzeg ;) Mają zostać wydane aż 32 monety..

Robson

Post autor: Robson »

Bedzie w przyszłym roku Gorzów z okazji 750lecia miasta

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ja oprócz zainteresowania KM interesuję się także muzyką (szczególnie dobrą). Poza tym moim osobnym hobby jest tworzenie stron internetowych, a oprócz tego w wolnych chwilach zbieram karty telefoniczne (zazwyczaj różne rodzaje). W swoich zbiorach mam, jak na razie 135 kart o różnych wartosciach impulsów. Wymieniam się też nimi z niektórymi osobami.

PiNgWiN

Post autor: PiNgWiN »

Moim 2-gim hobby jest piłka nożna. Lubię też grać na play station 2, słuchać muzyki, grać w karty xD

S_S
Posty: 236
Rejestracja: 2005-11-30, 18:16

Post autor: S_S »

A moim drugim hobby są ciężarówki i modelarstwo xD
Ostatnio zmieniony 2006-07-09, 21:01 przez S_S, łącznie zmieniany 1 raz.

lejos

Post autor: lejos »

Adrian_ pisze:a oprócz tego w wolnych chwilach zbieram karty telefoniczne (zazwyczaj różne rodzaje). W swoich zbiorach mam, jak na razie 135 kart o różnych wartosciach impulsów.
Też je zbieram. Mam prawie całą kolekcje z Łudzkimi tramwajami :) W sumie mam koło 80\90. Poza tym uwielbiam muze (rock, metal) i ostatnio wciąga mnie modelarstwo.
Ostatnio zmieniony 2006-07-09, 21:34 przez lejos, łącznie zmieniany 1 raz.

Robson

Post autor: Robson »

Moim drugim hobby jest tworzenie rozkładów a tak rozkład brygad(patrząc na rozkład widzę ileś tam brygad kursujących w odpowiednim taktowaniu :D ) ja mogę siedzieć i siedzieć i się mi to nie nudzi :)

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Oprócz KM interesuję się modelarstwiem, rybami (akwariowymi), kotami wędkarstwem, trenuję karate. :D

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Rozumiem, że karate trenujesz na kocie, wedkarstwo na rybkach. Tylko to modelarstwo mi do niczego nie pasuje :retard:

Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 356
Rejestracja: 2007-10-24, 13:20
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Szymon »

u2w pisze:karate trenujesz na kocie,
Rozbawiłeś mnie do łez :rotfl: naprawdę

A moim drugim hobby jest oczywiście modelarstwo, czasem robienie zdjęć, gapienie się na pociągi :D, wspominanie zmarłego psa :cry:, TV, rysowanie... Ale na pewno nie nauka :!:

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Trudno mi określić co jest moim drugim hobby... Modelarstwo interesuje mnie tylko ze względu na modele autobusów i tramwajów, lubie jeździć po mieście i ogóle jeździć: nieważne gdzie i czym ale żeby jechać... Uwielbiam muzykę, nie mogę bez niej żyć. Ale myślę że takim głównym drugim hobby jest wymyślanie różnych historii... kładę się na łóżku i wymyślam. Są bohaterowie, jest ich życie, problemy itd... Próbuje to nawet spisać jako książkę, ale trudno jest takie myśli przelać na papier :confused: Co najśmieszniejsze że moja mama się denerwuje że ciągle leżę i nic nie robię, a tak naprawdę robię bardzo dużo, bo cały czas myślę :]

Kamil

Post autor: Kamil »

Moim drugim hobby są samochody, ciężarówki :)

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Oprócz KM, mam też wiele innych zainteresowań.
Lubie jeździć na rowerze, modelarstwo i pograć na gitarze. Oprócz tego oczywiście gram w piłkę nożną, więc moim drugim hobby będzie wszystko to co wymieniłem, oczywiście oprócz KM, bo to na razie mój priorytet w zainteresowaniach.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Oprócz mojego ukochanego hobby, również interesuje się motoryzacją ;)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Moim drugim hobby jest kolej, muzyka (http://www.lastfm.pl/user/Kedzior3), trochę gry, zbieranie biletów KM :retard: , Jeżdżenie kiblami po aglomeracji wrocławskiej, Jeżdżenie autobusami i tramwajami.

Ot taki sobie zwykły MKiKM (Miłośnik Kolei i Komunikacji Miejskiej) jestem ;P

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

u2w pisze:Rozumiem, że karate trenujesz na kocie, wedkarstwo na rybkach. Tylko to modelarstwo mi do niczego nie pasuje
Nie, karate na treningach, nie na kocie, mimo, że kotek nazywa się Bushi (po japońsku Waleczny Wojownik) ;)
A wędkarstwo i akwarystykę próbowałem połączyć - hodując jeziorowe i rzeczne ryby w akwarium :D Ciekawie mi wyszło doświadczenie z młodą uklejką - po dodaniu do ich wody w akwarium jonów kobaltu jej oczy zrobiły się ładnie pomarańczowe - wybarwiły się (oczywiście uklejce nic się nie stało) :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”