Pomysły na forum

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Może by tak zmienić Śmietnik na Złomowisko :chytry: Złomowisko bardziej nawiązuje do KM :D Co na to Admini? :) Pozdrawiam :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Adrian_ pisze:I tutaj się mylisz. Wklejenie spisu tras z jakiegoś miasta takze może być pomocą dla drugiego użytkownika i w tym przypadku jest to odpowiednie podejście do sprawy. Zresztą wykazy linii komunikacyjnych nie są wklejane bezcelowo. Jeśli np. będziesz kiedys chciał pojechać do Krakowa, Katowic, czy też Rzeszowa wtedy masz podane, jak na tacy, gdzie dojechać daną linią itd., a to też jest pewna forma pomocy.
Spokojnie. Jestem dobrej myśli, ze niedługo będzie to przedstawione jeszcze przejrzyściej niż dotychczas w tematach, ale te zmiany akurat wymagają dłuższego czasu.
Filip_2691 pisze:Może by tak zmienić Śmietnik na Złomowisko :chytry: Złomowisko bardziej nawiązuje do KM :D Co na to Admini? :) Pozdrawiam :)
To już jest zmiana czysto kosmetyczna i właściwie nie ma to większego znaczenia, czy to będzie wysypisko czy złomowisko. :retard:

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Damhan: Ja tylko to zaproponowałem ;) Fajnie to brzmi - złomowisko :retard:

Milenium

Post autor: Milenium »

Wyłaczyć licznik postów w dziale "Area 51" czy jakoś tak ;). I pozwolić userom na zakładanie nowych tematów w tym dziale.

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

No i co tam słychać? Burzę mózgów zaczęliśmy 28.07, może wartoby podsumować i się ukierunkować?

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Odgrzeję nieco temat. Proponuję zainstalowanie dodatku umożliwiającego ukrycie postów, których nie chcemy czytać. (opcja: ignoruj)

Naprawdę, niektórzy czasem piszą takie dyrdymały, że aż żal je czytać, zwłaszcza jeśli znajdują się w temacie o interesującej mnie rzeczy. Dla dobra tego tematu nie podaję nazw użytkowników.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Zobaczę co da się zrobić.

ironscull

Post autor: ironscull »

Witam. Nie wiem czy ktoś dał już taki pomysł, ale patrząc na poszerzające się grono dzieci neo wśród Naszych userów, proponował bym wprowadzić jakieś ograniczenia wiekowe przy rejestracji. Takowe ograniczenie wprowadzono na forum Unitry i widzę, że tam się sprawdza więc i tu może by funkcjonowało. ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Mam duże wątpliwości, czy takie rozwiązanie w ogóle by zadziałało. Nie podważam skuteczności na innych forach, jednak tutaj to by była tylko kolejna formalność do ominięcia.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Rejestrując się na forum, można podać dowolną datę urodzin. ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Ale wiek mogłby być wyświetlamy pod nickiem. Patrzmy na to obiektywnie - w końcu będzie się chciał pochwalić, że zdał test gimnazjalny i prawda wyjdzie na jaw :P Generalnie nikomu by się nie udało udawać w nieskończoność.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Przed nami i tak niczego nie musi udawać. Bystre oko wychwyci wszystko :mruga:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Wiek nie ma tu nic do tego, jak ktoś pieprzy kompletne głupoty to ma przerąbane bez względu na to, czy lat ma 4 czy 40.

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Może być też w drugą stronę; młody (mały) nie zawsze znaczy "piszący tylko głupoty" (wystarczy popatrzeć po innych forach, że niektóre ludziki w wieku gimnazjalnym [czy nawet młodszym] potrafią zachować kulturę dyskusji i pisać coś konstruktywnego) ;) Poza tym tzw. Dzieci Neo / z Rydzyklandu zawsze się prędzej czy później wychwyci po tym, co i przede wszystkim JAK piszą; restrykcje wiekowe w czasie rejestracji raczej nic tu nie dadzą... Tzn. wprowadzić niby można (jeśli jakaś zbyt młoda neo-istota ma mało rozumu - czyli w sumie jest to troll z rodzaju tych najmniej kumatych - to się na to "złapie"; zawsze jakieś sito by istniało), ale czy na dłuższą metę to zadziała - wątpię., Poza tym niemal okrucieństwem byłoby pozbawienie moderatorów/admina możliwości "wystrzelenia w kosmos" profilu takiego inteligentnego inaczej trollika... :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

PAFAWAG pisze:Poza tym niemal okrucieństwem byłoby pozbawienie moderatorów/admina możliwości "wystrzelenia w kosmos" profilu takiego inteligentnego inaczej trollika... :diabeł:
Ja bym aż tak nie przesadzał. Moderator czy admin to nie jest wampir, któremu cieknie ślinka na myśl o "świeżej krwi", którą można by zbanować. Banowanie kogoś - choć bezbolesne dla ekipy - wcale nie jest łatwe ani przyjemne, ale czasami jest konieczne. ;)

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

J-31 pisze:Banowanie kogoś - choć bezbolesne dla ekipy - wcale nie jest łatwe ani przyjemne
Ja tam lubię banować :D

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

J-31 pisze:Ja bym aż tak nie przesadzał. Moderator czy admin to nie jest wampir, któremu cieknie ślinka na myśl o "świeżej krwi", którą można by zbanować.
Mów za siebie :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

yyy.... :shocked: .... Panowie. Nie Załamujcie mnie :lol:

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Czy w związku ze spadającą ilością użytkowników internetu, korzystających z rozdzielczości 800x600 i 1024x768, dałoby się poszerzyć forum do 960px, lub chociażby do 1010px?

Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu SM2333HD, na którym jest rzecz jasna, rozdzielczość jest adekwatna do wymiarów tego monitora (czyli 1920x1080) i w związku z tym, forum wydaje się... no, dość małe :D

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Kędzior pisze:1024x768
No, z tą to nie za bardzo - netbooki są coraz popularniejsze :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”