Uwagi odnośnie pracy ekipy

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Ale jak mówiłem - może i część tych postów była nie do końca zgodna z tematem, ale druga już była, jak np. zacytowany nie wiadomo od kogo cytat:
A nie ma zdjęcia tego z jakąś poważną linią - z taktem 7,5 albo nawet 6?
Pamiętam też, że wcześniej był też mój post, gdzie wrzucałem link do tego zdjęcia co niektórym nie działało i moja opinia nt. owych tabliczek. Nic tam nie było z offtopu i komentowania niedziałających linków.

I żeby nie było, takich przykładów wyrw na forum jest więcej.

EDIT: Dobra, znalazłem to w śmietniku, opinia była w jeszcze innym poście: "mogę się przyczepić co do jakości druku" czy jakoś tak. :P

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Wiesz, gdyby wiele osób nie postępowało tak, że w jednym poście nie mieszałoby wartościowych odpowiedzi z pyskówkami do innych użytkowników - byłoby mniej problemu przy wycinaniu nieodpowiednich ;) Ale tak to nie działa.

Za to często jest tak, że - nie będę przytaczał nazw nicków, bo każdemu się to może zdarzyć - że ktoś zaczyna merytoryczną, zdawałoby się dyskusję, która post po poście dynamicznie zmienia się w bezsensowną sprzeczkę, ale użytkownicy w jeden post wplatają myśli do wszystkich poprzedników, niekoniecznie w życzliwym tonie, razem z rzeczowym opisaniem niektórych aspektów technicznych ;)

I z takimi postami jest najwięcej kłopotów, bo wycięcie tych najmniej odpowiednich powoduje, że jakaś część merytorycznych postów ucieka, a pójście w drugą stronę z kolei pozostawia posty, które na nowo rozpętałyby piekło między kilkoma użytkownikami, którzy usilnie bronią swoich racji.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Może nie jest to najlepszy temat, ale jednak ma coś wspólnego z pracą ekipy moderatorskiej - dlatego skrobnę parę słów ;)

Ponieważ tak Narzekaliście na burdel na forum, a także na pracę moderatorów. Toteż staramy się działać w miarę czasu i możliwości. ;)

No i prośba, a także sugestia jest taka, Abyście starali się w swoich postach pisać, a nie wypowiadać się wyłącznie przy użyciu emotikonów.

:strzałka: http://www.km-forum.com.pl/viewtopic.php?t=7436

Samo użycie emotikonów, skutkować będzie z automatu warnami. Chodzi o to by wypowiadający się był w pełni zrozumiały dla czytających.

Pamiętajcie, że forum jest ogólno krajowe i nie każdy musi rozumieć o co chodzi. Emotikony służą jako uzupełnienie treści postu, a nie jako zamiennik ;)

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

Sugeruje załączniczek do regulaminku ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja mam serdeczną prośbę do Was. Otóż czasami zdarza się, że polscy przewoźnicy komunikacji miejskiej lub prywatne firmy transportowe sprowadzają zza granicy używane autobusy - do celów przewozowych.

A następnie sporadycznie może się zdarzyć, że przewoźnicy zlecają lakierowanie ... u innych przewoźników. Tak jak robi to np. PKM Sosnowiec - lakieruje swoje autobusy w ... PKSie Zielona Góra ;)

Moja prośba jest następująca - jeżeli ktoś będzie chciał zamieścić fotkę danego autobusu, to niech w poście dopisze dla kogo jest wóz. Ułatwi to pracę moderatorom i uchroni Was od niepotrzebnych warnów. ;)

Po prostu nie każdy musi wiedzieć dla kogo jest ten niebieski autobus, stojący w jakimś PKS-ie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”