Problem przy logowaniu

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Mój kolega ma problem. Ale nie przy logowaniu, a rejestracji. Ciągle wyświetla mu się jakis komunikat o nieprawidłowym e maliu.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

A próbował rejestrować się na inny?

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

KKS pisze:A próbował rejestrować się na inny?
Tak. I nic to nie zmieniło. Ciągle forum twierdzi, że " Nieprawidłowy e-mail."

Awatar użytkownika
ep40
Posty: 1549
Rejestracja: 2006-05-14, 01:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ep40 »

Dzisiaj zauważyłem drobne problemy z KMF.
Po pierwsze przy wysyłaniu postów potrafi się czasem zamulić i przerwać połączenie (raz pojawił się komunikat 500 Internal Error) w wyniku czego trzeba ponownie wysłać post.
Po drugie dwa razy bez powodu mnie wylogowało, podczas gdy wcześniej nie było problemu.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Rzeczywiście były jakieś chwilowe problemy. Ja spotkałem się z nimi po południu. Przed południem było czysto ;)

Awatar użytkownika
ep40
Posty: 1549
Rejestracja: 2006-05-14, 01:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ep40 »

Poza tym ostatnio zauważyłem, że potrafi wylogowywać gdy przechodzi się do śledzonych tematów poprzez link z maila.

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Ostatnim czasem korzystając z Opery na KMF wywala mi błąd i wyłącza przeglądarkę... na innych stronach tego problemu nie ma. Zrobiłem aktualizację Opery i usunąłem ciasteczka, nic to nie dało...

Lopez

Post autor: Lopez »

U mnie pod Operą chodzi perfekcyjnie.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

irisbus pisze:Ostatnim czasem korzystając z Opery na KMF wywala mi błąd i wyłącza przeglądarkę... na innych stronach tego problemu nie ma. Zrobiłem aktualizację Opery i usunąłem ciasteczka, nic to nie dało...
Hmmm mnie owszem wywala, ale tylko wtedy kiedy po zalogowaniu otworzę stronę główną KMF zapisaną na stronie szybkiego wybierania (http://km-forum.com.pl/portal.php).

Problem najwyraźniej tkwi w tym, że w ustawieniach forum ustawiono, że cookies mają działać tylko przy adresach www.km-forum.com.pl/* :)


Dodano: 06 Sty 2009 21:36
BTW. zmieniłem adres zakładki wstawiając portal.php i nie wylogowuje mnie już. :)
Tak czy inaczej nie zapisujcie w ulubionych adresu KMF bez www. ;)

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

Musze odnowić temat ponieważ jak się loguje pierwszy raz zaczynając od forum to mam taki problem że niby w osobach przeglądających forum jestem ale na górze w prawym rogu pisze zarejestruj się lub też zaloguj i to samo jest jak patrzę na tematy wszystko się świeci na szaro jak bym był nie zalogowany. Swoją próbę muszę powtarzać trzy razy żeby się zalogować :wall: A jak zaczynam od portalu to już jest masakra zapomnij że się zaloguje poprawnie :diabeł:

Awatar użytkownika
Domiz09
Posty: 459
Rejestracja: 2009-10-30, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Domiz09 »

Mam ten sam problem :|

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Kędzior pisze:BTW. zmieniłem adres zakładki wstawiając portal.php i nie wylogowuje mnie już.
Tak czy inaczej nie zapisujcie w ulubionych adresu KMF bez www.

JELCZU85

Post autor: JELCZU85 »

Ja zmieniłem adres zakładki ale zaznaczę CZASAMI zdarza się że muszę sie logować dwa razy, ale to rzadko ;)

Awatar użytkownika
Domiz09
Posty: 459
Rejestracja: 2009-10-30, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Domiz09 »

Faktycznie, dzięki.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

W sumie nie wiem w jakim temacie napisać, a mam krótkie pytanie: co się działo ostatnio z forum? Nie znalazłam nigdzie żadnej informacji o wyłączeniu, a ostatnio mi nie działało (oczywiście poza dniami pod koniec miesiąca). Wywalało mi jakiś błąd, że strona "not found" przy okazji automatycznie zmieniając mi adres na pasku na "km-forum.com.pl/install"... :?: Ktoś wie o co kaman?

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

[fquote="Nikki"]W sumie nie wiem w jakim temacie napisać, a mam krótkie pytanie: co się działo ostatnio z forum? Nie znalazłam nigdzie żadnej informacji o wyłączeniu, a ostatnio mi nie działało (oczywiście poza dniami pod koniec miesiąca). Wywalało mi jakiś błąd, że strona "not found" przy okazji automatycznie zmieniając mi adres na pasku na "km-forum.com.pl/install"... :?: Ktoś wie o co kaman?[/fquote]Ktoś pewnie grzebał przy plikach forum i przypadkiem podmienił plik index.php ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Kędzior pisze:Ktoś pewnie grzebał przy plikach forum i przypadkiem podmienił plik index.php ;)
Ale to się zdarzyło dwa lub nawet trzy razy w ciągu kilku ostatnich dni.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Amalio pisze:
Kędzior pisze:Ktoś pewnie grzebał przy plikach forum i przypadkiem podmienił plik index.php ;)
Ale to się zdarzyło dwa lub nawet trzy razy w ciągu kilku ostatnich dni.
Jedno drugiego nie wyklucza. Ja też kilka razy w ciągu ostatnich dni podmieniłem pliki u siebie na www ;)

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Forum jest co jakiś czas chwilowo wyłączane, aby nie wyczerpać za szybko limitu, trwają prace mające na celu poprawę działania forum, musicie uzbroić się w cierpliwość tymczasem.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Od wczoraj ciągle gdy daje opcję zapamiętaj przy logowaniu to nic nie daje. Muszę się odnowa logować za każdym wejściem. Wiadomo ile to potrwa, albo gdzie leży problem?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”