Dopracowanie zasad odnośnie umieszczania postów

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Dopracowanie zasad odnośnie umieszczania postów

Post autor: Amalio »

Tak jak w temacie (choć może nie za wiele z niego wynika, bo jest ograniczona liczba znaków). No, ale jest pewien problem który mnie już od dłuższego czasu drażni. Pojawia się nowy autobus i okazuje się, że info o nim może zostać napisane w trzech różnych działach. W dziale "marki" gdzie trafia do tematu o danym modelu, w dziale przetargi gdzie trafia do tematu o przetargach danego przewoźnika i do działu przewoźnicy gdzie trafia do tematu odnoszącego się do konkretnego przewoźnika który ten autobus kupił. W dodatku zdarzała się na forum zasada kto pierwszy ten lepszy, więc zostawało info tam gdzie jako pierwsze się pojawiło. Tak więc wzywam do tego by ktoś z administracji usiadł i sprecyzował gdzie ma się pojawić informacja o nowym autobusie, bo wprowadza to duży nieporządek. W ciągu ostatnich kilku dni taka sytuacja miała już dwukrotnie miejsce z użytkownikiem KB który dwa razy powielił informacje o Sancity zarówno dla Jasła jak i Sanoka, ale naprawdę trudno mu mieć cokolwiek za złe.
Także przynajmniej z mojej strony dział marki powinien zostać wyłącznie dla nowości dotyczących producenta, nowych modeli, opisów wrażeń z jazdy itp oraz ewentualnie informacjach o zagranicznych firmach które kupiły dany model. W przetargach informacje o zrealizowaniu przetargu na jakieś tam pojazdy, a w dziale przewoźnicy niech zostanie miejsce dla pojazdów które przez przetarg nie zostały kupione i inne informacje z życia autobusów. Trzeba wszystko doprecyzować i przede wszystkim egzekwować żeby panował porządek.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Szczerze mówiąc to od dawna widzę problem i nie widzę rozwiązania. Prosiłbym użytkowników, by podali w tym temacie swoje sugestie jak problem rozwiązać i może wspólnie coś wykombinujemy, bo propozycja Amalio jest dość interesująca.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Ja się jestem w stanie zgodzić z Amaliem co do rozwiązania problemu. Niech w markach będzie opis pojazdów i bez rzucania czy dany pojazd jeździ tam liniowo czy coś tylko do samego opisu pojazdu, kto go nabył. Przetargi to sama nazwa mówi za siebie. Umieścić czego dotyczy przetarg i ewentualnie jego realizacja i na tym by się to kończyło.
A co do przewoźników to tutaj jest problem. Bo z jednej strony dobrze umieścić tam notkę o zakupie pojazdu a z drugiej strony będzie ona w innym dziale, więc proponuje zrobić tak. Wpisać przy przewoźniku albo dać odnośnik dotyczący zakupienia pojazdu i podrzucić link do innego tematu (marki lub przetargi).

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

Propozycja Amalia jest jak najbardziej odpowiednia do planowania wprowadzenia takiej zmiany. A co do powielania wiadomości, to byłem święcie przekonany, że info o nówkach pojawi się w dziale przetargi ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Czy ktoś w końcu zajmie się sprawą :?:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Amalio pisze:Czy ktoś w końcu zajmie się sprawą :?:
Cierpliwości ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”