Puste strony tematów

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Puste strony tematów

Post autor: Rumpel »

Wiec mam taki problem. Jeżeli w Temacie posty zbilżają się do końca strony, to wówczas nabija mi się dodatkowa strona. Jak się na nią kliknie, to pokazuje się tradycyjne "brak postów dla tego tematu". Wkurza mnie to bardzo, a sam nie mogę temu zaradzić, i nie wiem co to powoduje, a to mnie denerwuje jeszcze bardziej.

Jeśli coś zdublowałem, to proszę to wywalić.

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 384
Rejestracja: 2009-12-06, 20:31
Lokalizacja: Wrocław/Slough UK

Post autor: Rudy »

Mogę się podpisać pod tym tematem ręką i nogą bo mam tak samo, po jakimś czasie to człowieka już denerwuje bo niby strona jest a jej nie ma.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Już było, jest to problem zagadka w kilku tematach. Prawdopodobnie istnieją gdzieś martwe posty, które tworzą dodatkowe strony. Problem w tym, że w spisie postów też ich nie widać, więc problem jest nie do rozwiązania. Próbowałem przenosić posty z tematu do tematu i wciąż dzieje się to samo.

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

Czyli nie da rady ? No trudno. Ale przynajmniej wiem już co i jak.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Problem rzeczywiście występuje, ale na razie jest on nie rozwiązywalny. Ja po prostu klikam na nie przeczytane tematy, ale nie "czerwoną" ikonkę, a na przedostatnią stronę.

Wystarczy w danym temacie dopisać jakiś post. I problem automatycznie sam się rozwiązuje ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”