Najkrótsza i najdłuższa linia KM w Waszych miastach.

Ogólnie o transporcie w Polsce, problemy i codzienność komunikacji miejskiej
Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Poznaniak pisze:ad2) Ustępuje, bo w Sypniewu masz planowe postoje, a w Krzesinach nie (tam jest tzw pętla przelotowa)
Myślałem, że chodzi o stan techniczny pętli. Organizacyjnie rzeczywiście marnie na 62 i 96 wygląda, choć jak ostatnio jechałem to w Krzesinach stał 3 minuty a przyspieszenia nie miał. Jednak 62 i 96 nie są najdłuższe...
Poznaniak pisze:ad 1) Wyjeżdza kilkanaście kolmetrów poza centrum miasta to jest to linia podmiejska
86 i 95 też wyjeżdżają kilkanaście kilometrów poza centrum miasta... :retard:

Podi

Post autor: Podi »

Poznańczyk pisze:86 i 95 też wyjeżdżają kilkanaście kilometrów poza centrum miasta... face_retard
Ale poza granice miasta to już nie...

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

95 też swoją drogą jedzie szybko jak na tak długa trasę... On ma chyba 3. miejsce w Poznaniu.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:95 też swoją drogą jedzie szybko jak na tak długa trasę... On ma chyba 3. miejsce w Poznaniu.
No dobra to maćta:
1 miejsce:
- A: 16,37 km
2 miejsce:
- 78: 15,13 km
3 miejsce:
- 95: 14,35 km
4 miejsce:
- 74: 14,1 km

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Muszę sprawdzić to A, ale całkiem możliwe ze mi się właśnie A z P pomyliło i dlatego pisałem o P. Jak znormalizuje sobie wszystko to napiszę. Na razie zamilkam. Ale do 78 95 i 74 się zgadzam =>jakoś tak szło.

bzzq

Post autor: bzzq »

w katowicach

jedna z dluzszych (o ile nie najdluzsza) to 120 (K-ce PKP -> Szczyglowice kopalnia, przez Halembe i okoliczne wioski :-) - ok 90 min.)

jedna z krotszych - 190 (obcenie chyba zawieszona) - K-Ce Mickiewicza - Jozefowiec Osiedle (5 przystankow jakies 12 min.)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Muszę sprawdzić to A, ale całkiem możliwe ze mi się właśnie A z P pomyliło i dlatego pisałem o P. Jak znormalizuje sobie wszystko to napiszę. Na razie zamilkam. Ale do 78 95 i 74 się zgadzam =>jakoś tak szło.
Ale spójrz na ta linie A z tej strony: łączy dwa konce miasta z sobą przez centrum, chyba nie ma zadnych wątpliwosci, ze będzie najdłuższa, ponadto przelot równie wysoki podchodzi planowo pod 50 minut, nieplanowo nawet pod 3 godziny

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Oj to co się dzieje na A podczas targów albo w piątki to ja znam :D Spóżnienie na komputerze pokładowym: +102 min (to widziałem na własne oczy)!! Linia 78 też niewiele A ustępuje....

ppln

Post autor: ppln »

Plus czy minus? Bo spóźnienie 102 minuty to się chyba nigdzie w Łodzi nie zdarza :)

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

Poznańczyk pisze:+102 min
No chyba +

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

No na linii pospiesznej A w Poznaniu różne dziwne rzeczy się dzieją, ale sporadycznie oczywiście.

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

To faktycznie można "szybko" przemieszczać się tą "pośpieszną" linią przy takich opóźnieniach :lol:

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Czasami lepiej pieszo, albo tramwajem. Np. linia 13 ma dośc podobną trasę co A.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

ppln pisze:Plus czy minus? Bo spóźnienie 102 minuty to się chyba nigdzie w Łodzi nie zdarza :)
To wszystko dlatego bo kierowca z "Asiora" nie chce sie zmieniać brygad w komputerze na następna, albo dzwonic do dyspozytora aby jechać na pusto na Kopernika, aby dalej jeździć w swoim planie

[ Dodano: 2006-01-29, 16:08 ]
Poznańczyk pisze:Linia 78 też niewiele A ustępuje....
Od nowego roku sytuacja sie zmienila, opóźnień praiwe w ogóle nie ma, chyba, ze jedzie jakiś "agent" co lubi opóźnienia..

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

78 zawsze jedzie spóźniony z północy do Ławicy(może nie dużo, ale zawsze) => gdyby nie 59, to bym wielokroć do King Crossa nie dojechał.

voy

Post autor: voy »

U mnie ciężko tak wyróźnić najdłuższą i najkrótszą linię, ale można linie posegregować

Długie: 2, 3, 6, 12, 14, 16, 21, 22, 27, 33, 34, 37
Średnie: 0A, 0B, 1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 38
Krótkie: 4, 15, 17, 24

DoMANik287

Post autor: DoMANik287 »

Filip_2691 pisze:Najdłuższa linia autobusowa to według mnie linia 119,
Najkrótsza linia autobusowa nie wiem :P,
Najdłuższa linia tramwajowa według mnie to linia 9,
Najkrótsza linia tramwajowa to chyba nie muszę mówić- linia 38 :P .
A mnie się wydawało, że najdłuższa linia autobusowa to 194
Najkrótsza to: 224
A na tramwajach to nie za bardzo się znam ;)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:78 zawsze jedzie spóźniony z północy do Ławicy(może nie dużo, ale zawsze) => gdyby nie 59, to bym wielokroć do King Crossa nie dojechał.
Widze, że dawno tam nie jechałeś :)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Jechałem przedwczoraj chyba i oczywiście 78 o 18:48 nie przyjechał, za to jechałem 18:56 linia 59...
Poznaniak pisze:Widze, że dawno tam nie jechałeś :smile:
Masz jakąś korzyść z obrony niepunktualnych kierowców?? :mruga:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Jechałem przedwczoraj chyba i oczywiście 78 o 18:48 nie przyjechał, za to jechałem 18:56 linia 59...
No to chyba sobie kierowca zrobił dłuższe śniadanie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje”