Wykazy linii komunikacyjnych w Polsce

Ogólnie o transporcie w Polsce, problemy i codzienność komunikacji miejskiej
altarwawa

Post autor: altarwawa » 2010-01-03, 14:02

Na linii 116 jest w DP 17 brygad - w tym dwie to tzw. BWL (brygady wieloliniowe), które na 116 zaczynają kursowanie od 8:00-9:00 rano, a wcześniej obsługują inne linie (jedna 114, a druga - 708)

Gustawek

Post autor: Gustawek » 2010-01-03, 16:10

A jaka linia miejska w Warszawie ma najwięcej brygad? ;)

altarwawa

Post autor: altarwawa » 2010-01-03, 17:36

189 - 26 brygad w szczycie
190 - 25 brygad w szczycie + 2 wtyczki
523 i 709 - po 20 brygad w szczycie
401 - 19 brygad w szczycie

To tacy warszawscy rekordziści, jeśli chodzi o linie autobusowe - co do tramwajów, to też są podobne ilości, ale nie mam dokładnych danych...

Awatar użytkownika
Domiz09
Posty: 459
Rejestracja: 2009-10-30, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Domiz09 » 2010-01-03, 22:09

ZUK Komorniki:

103 Trzcielin końcowy
103 Poznań Górczyn
108 Dopiewo Pętla końcowy
108 Ogrody końcowy
116 Gołuski końcowy
116 Poznań Górczyn
117 Komorniki Pętla końcowy
117 Poznań Górczyn

A oto i schemat sieci komunikacyjnej:
http://cms.mobiinfo.pl/mapa7xp.php?IDKl ... ORNIKI_ZUK

Awatar użytkownika
Maciek007
Posty: 414
Rejestracja: 2009-01-31, 20:24
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Maciek007 » 2010-01-03, 22:54

Mam pytanie te cyferki w kółeczkach 1,2 co to jest?

Tigin

Post autor: Tigin » 2010-01-03, 23:56

Obstawiałbym, że numery stanowisk ;)

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k » 2010-01-03, 23:56

Na moje numer przystanku.
Mój poprzedni nick to KKS. Ponieważ wszystkie nicki, które sugerowałem były według administracji za długie postanowiłem użyć krótkiego nicka na cześć naszego moderatora z Dolnego Śląska.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 28892
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 » 2010-01-04, 14:02

Maciek007 pisze:Mam pytanie te cyferki w kółeczkach 1,2 co to jest?
Jak Klikniesz na te cyferki w kółeczkach, to otworzy Ci się okienko z rozkładem jazdy tego przystanku (jedynka w jedną stronę, dwójka w przeciwną) ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Domiz09
Posty: 459
Rejestracja: 2009-10-30, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Domiz09 » 2010-01-04, 20:43

To jest naprawdę dobry patent - łatwo znaleźć rozkład z danego przystanku - nie trzeba wiedzieć, która linia gdzie jedzie.

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 3997
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 » 2010-01-15, 21:04

<<BYDGOSZCZ>>(aktualizacja)
Linie tramwajowe:

-ZWYKŁE:

1 LEŚNY PARK KULTURY i WYPOCZYNKU - WYŚCIGOWA (MZK)
2 LEŚNY PARK KULTURY i WYPOCZYNKU - RONDO KUJAWSKIE (MZK)
3 WILCZAK - WYŚCIGOWA (MZK)
4 BIELAWY - GLINKI (MZK)
6 BIELAWY - ŁęGNOWO (MZK)
8 WILCZAK - KAPUŚCISKA (MZK)
7 WYŚCIGOWA - KAPUŚCISKA (MZK)
(- kursuje w dni powszednie w godzinach 4:50-18:45)
9 GLINKI - ŁęGNOWO (MZK)
(- kursuje w dni powszednie w godzinach 5:00 - 8:15, 12:45 - 17:00)**

Linie autobusowe:

-NOCNE

31N ŁęGNOWO - LEŚNE (MZK)
32N BŁONIE - TATRZAńSKIE (MZK)
33N PIASKI - NAD WISŁ¡ (MZK)
34N PLAC KOŚCIELECKICH - SMUKAŁA (MZK)
35N PLAC KOŚCIELECKICH - PLAC KOŚCIELECKICH (MZK)



-ZWYKŁE

51 PLAC KOŚCIELECKICH - DESZCZOWA (PKS Bydgoszcz)
52 OS. BŁONIE - OS. LEŚNE - Myślęcinek* - Podkowa* (MZK)
53 OS. BŁONIE - GLINKI (MZK)
54 DWORZEC PKS - PIASKI (MZK)
55 KS.I.SKORUPKI - MORSKA (MZK)
56 PLAC KOŚCIELECKICH - BELMA (MZK)
57 RONDO JAGIELLONÓW - WITEBSKA (MZK)
58 PLAC KOŚCIELECKICH - SMUKAŁA (PKS Bydgoszcz)
59 PRZEMYSŁOWA _ OS.BŁONIE (pn-pt 4:45 - 17:30) (MZK)
61 DWORZEC PKP - WZGÓRZE WOLNOŚCI (MZK)
62 ZYGMUNTA AUGUSTA - OS. BŁONIE (MZK)
64 BARWNA - MORSKA (MZK)
63 WZGÓRZE WOLNOŚCI - MOKRA
(- w dni powszednie kursuje w godzinach 5:00 - 8:00, 13:30 - 15:45, 21:30 - 22:30
- w dni wolne kursuje w godzinach 5:30 - 6:30, 13:30 - 14:30, 21:30 - 22:30) (MZK)
65 LEŚNE - STARY FORDON - Marimpol (MZK)
66 PLAC KOŚCIELECKICH - WZGÓRZE WOLNOŚCI (MZK)
67 DWORZEC PKP - PRZEMYSŁOWA UKW (MZK)
68 LEŚNE - GLINKI (MZK)
69 OS. BŁONIE - Centrum Onkologii* - TATRZAńSKIE (Mobilis)
70 WYŚCIGOWA - Centrum Onkologii* - NAD WISŁ¡ - Mariampol (MZK)
71 MORSKA - REKINOWA / MORSKA - NIKLOWA / Dworzec PKP - Rekinowa** (MZK)
72 WYŚCIGOWA - UTP - TATRZANSKIE (MZK) (pn-pt 4:30 - 24:00)
73 STOMIL - ŁęGNOWO (Mobilis)
74 WYŚCIGOWA - TATRZAńSKIE (MZK)
76 RONDO TORUNSKIE - Smoleńska-Pińczowska*- ŁęGNOWO** (5-00 - 8:00 , 12:30 - 16:20 , 21:30) (MZK)
77 RONDO GRUNWALDZKIE - NIKLOWA (MZK)
(- kursuje w dni powszednie od 4:30-22:00)
79 DWORZEC PKP - KAPUŚCISKA (MZK)
80 OS.ZAWISZA - PORT LOTNICZY (PKS Bydgoszcz)
81 AUCHAN - STARY FORDON - TATRZAńSKIE (Mobilis)
84 RONDO JAGIELLONÓW - Myślęcinek-Rekreacyjna* - Myślęcinek - MYŚLECINEK-JE¯DZIECKA (kwiecień-pażdziernik: 7:00-19:00 , listopad-marzec: 7:00-17:00) (PKS Bydgoszcz)

* - wybrane warianty kursów
** - linie szczytowe

-MIęDZYGMINNA:

91 WYŚCIGOWA - OSTROMECKO [sezonowa: wrzesień-pażdziernik] (MZK Bydgoszcz)
92 RONDO GRUNWALDZKIE - LIPNIKI (MZK Bydgoszcz)

-PRZYŚPIESZONE:

93 ZYGMUNTA AUGUSTA - TATRZAńSKIE (MZK)
94 DWORZEC PKP - NAD WISŁ¡ (MZK)

-PRYWATNE:

303 Dworzec PKP - Tatrzańskie
304 Osiedle Zawisza - Tatrzańskie
309 Kapuściska - Tatrzańskie
350 Kapuściska - Szwederowo - Inowrocławska - Carrefour Glinki (darmobus) (Morvi Toruń)

-F.R.BUS:

1 Koronowo - Nowy Dwór - Buszkowo - Lucim - Mąkowarsko
4 Koronowo - Wierzchucin - Osiek - Wilcze - Wierzchucin - Koronowo
401 Bydgoszcz - Wtelno - Koronowo
402 Bydgoszcz - Mochle - Witoldowo - Koronowo
403 Bydgoszcz - Janowo - Bożenkowo - Samociążek - Koronowo - Pieczyska
404 Bydgoszcz - Wojnowo - Sicienko - Teresin - Samsieczno - Mrocza
405 Bydgoszcz - Osielsko - Dobrcz - Wudzyn
406 Bydgoszcz - Borówno - Strzelce - Gądecz - Trzęsacz - Dobrcz
407 Bydgoszcz - Ślesin - Nakło - Mrozowo - Kraczki
408 Wałdowo - Pruszcz - Karolewo - Serock - Koronowo
410 Bydgoszcz - Makowiska - Solec Kujawski
411 Koronowo - Bydgoszcz
412 Bydgoszcz - Sicienko - Teresin - Wierzchucinek

Inni:

413 Osielsko - Armii Krajowej - Jarużyńska - Twardzickiego - Thomee - Pelplińska - Fordon/Nad Wisłą
418 Niemcz - Dworzec PKP

Polbus:

Solec Kujawski - Otorowo - Bydgoszcz
Barcin - Brzoza - Łabiszyn - Bydgoszcz
Inowrocław - Nowa Wieś Wielka - Pęchowo - Tłuczno - Bydgoszcz
>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA

spooney

Post autor: spooney » 2010-01-16, 18:14

Marcin_558 pisze:35N PLAC KOŚCIELECKICH - PLAC KOŚCIELECKICH (MZK)
35N Plac Kościeleckich - Rekinowa - Plac Kościeleckich
Marcin_558 pisze:52 OS. BŁONIE - OS. LEŚNE - Myślęcinek* - Podkowa* (MZK)
52 Os. Błonie - Os. Leśne - Myślęcinek* - Jeździecka* - Podkowa*
Marcin_558 pisze:58 PLAC KOŚCIELECKICH - SMUKAŁA (PKS Bydgoszcz)
58 Plac Kościeleckich - Sanatorium* - Smukała
Marcin_558 pisze:62 ZYGMUNTA AUGUSTA - OS. BŁONIE (MZK)
62 Os. Błonie - Z. Augusta - ¯eglarska*
Marcin_558 pisze:63 WZGÓRZE WOLNOŚCI - MOKRA
63 Rondo Jagiellonów* - Wzg. Wolności - Eurogaz* - Mokra
Marcin_558 pisze:73 STOMIL - ŁęGNOWO (Mobilis)
73 Stomil - Łęgnowo - Kapuściska*
Marcin_558 pisze:92 RONDO GRUNWALDZKIE - LIPNIKI (MZK Bydgoszcz)
92 Rondo Grunwaldzkie - Lipniki* - Murowaniec

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 3997
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 » 2011-12-04, 17:37

Bydgoska komunikacja miejska - ZDMiKP
Linie zwykłe:

51 Plac Kościeleckich - Czyżkówko
52 Os.Błonie - Os.Leśne
52M Os. Błonie - Myślęcinek
52P Os.Błonie - Podkowa
52J Os.Błonie - Jeździecka-Gdańska
53 Os.Błonie - Glinki BFM
53P Os.Błonie - Glinki BFM(wjazd kieszeniowy) - Park Przemysłowy-Biurowiec
54 Dworzec Autobusowy - Piaski
55 ks.I.Skorupki - Morska
56 Plac Kościeleckich - Belma
58 Plac Kościeleckich - Smukała
58s Plac Koscieleckich - Sanatorium - Smukała
59 Os.Błonie - Przemysłowa UKW
59W Os.Błonie - Witebska
62 Os.Błonie - Rycerska(wkrótce jako 54: Piaski - PKP - Os.Błonie)
62L Os.Błonie - Ludwikowo(wkrótce jako 54L: Piaski - Ludwikowo* - PKP - Os.Błonie)
63 Wzgórze Wolności - Mokra(wkrótce jako 79M)
64 Barwna - Morska
65 Os.Leśne - Stary Fordon (linia A+T)
65M Os.Leśne - Mariampol (linia A+T)
66 Plac Kościeleckich - Wyżyny
67 Rycerska- Przemysłowa UKW
68 Os.Leśne - Glinki BFM(wkrótce nowy wariant do parku przemysłowego: 68P)
69 Os.Błonie - Os.Tatrzańskie (linia A+T)
69c Os.Błonie - Centrum Onkologii - Osiedle Tatrzańskie (linia A+T)
70 Nad Wisłą - UTP - Wyścigowa (linia A+T)
70M Wyścigowa - UTP - Mariampol (linia A+T)
71 Rekinowa - Morska (linia A+T)
71G Rekinowa - Garbary (linia A+T)
71n Morska - Niklowa (linia A+T)
72 Wyścigowa - UTP -Os.Tatrzańskie(linia szczytowa)(linia A+T)
73 Stomil - Łęgnowo (linia A+T)
73k Stomil - Łęgnowo - Kapuściska (linia A+T)
74 Wyścigowa - Os.Tatrzańskie (linia A+T)
76 Rondo Toruńskie - Łęgnowo
76P Rondo Toruńskie - Pińczowska
77 Rondo Grunwaldzkie - Niklowa (linia A+T)
78 Plac Kościeleckich - Wąbrzeska
79 Rycerska - Piękna - Kapuściska
79S Rycerska - Stroma - Kapuściska
80 Dworzec PKP - Dworzec Autobusowy - Port Lotniczy
81 Auchan - Stary Fordon - Os.Tatrzańskie
84 Dworzec Autobusowy - Rekreacyjna-Gdańska - Myślecinek - Jeździecka-Gdańska
84M Dworzec Autobusowy - Rekreacyjna-Gdańska - Myślecinek
84R Dworzec Autobusowy - Rekreacyjna-Gdańska

linie łączone autobus+tramwaj (A+T):
Fordon <-> Wyścigowa <-> Rondo Grunwaldzkie:
65/69/70/70M/72/74+T3
Osowa Góra <-> Rondo Grunwaldzkie <-> Wyścigowa:
71/71n/71G/77+T3
Łęgnowo <-> Stomil <Bielawy> Białe Błota > Lipniki > Murowaniec > Lipniki > Kruszyn Krajański > Białe Błota > Os.Błonie
95 Os.Błonie - Białe Błota - Przyłęki (od 1 stycznia 2013)


Linie nocne:

31N Os.Leśne - Plac Kościeleckich - Łęgnowo
32N Os.Błonie - Plac Kościeleckich - Os.Tatrzańskie
33N Mariampol - Nad Wisłą - Plac Kościeleckich - Piaski
34N Smukała - Sanatorium - Plac Kościeleckich
35N Plac Kościeleckich - Osowa Góra - Lisi Ogon - Prądy - Plac Kościeleckich

Linie tramwajowe:
1 Las Gdański - Wyścigowa
2 Las Gdański - Rondo Kujawskie
3 Wilczak - Wyścigowa
4 Glinki - Bielawy
5
6 Łęgnowo - Bielawy
7 Kapuściska - Wyścigowa
8 Kapuściska - Wilczak
Ostatnio zmieniony 2012-08-13, 20:33 przez Marcin_558, łącznie zmieniany 24 razy.
>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA

Awatar użytkownika
Suchy
Posty: 156
Rejestracja: 2007-07-04, 14:44
Lokalizacja: Nowa Wieś (gm. Nisko)
Kontakt:

Post autor: Suchy » 2011-12-05, 12:03

ZMKS Stalowa Wola

1 Rozwadów - Nisko/Racławice/Zarzecze
2 Agatówka/Os. Piaski Krokusowa/Rozwadów - Nisko
3 Pilchów/Os. Sochy/Charzewice/Rozwadów - Kwiatkowskiego HSW - Rozwadów/Charzewice/Os. Sochy/Pilchów (linia okrężna)
4 Turbia/Agatówka/Os. Piaski Krokusowa/Rozwadów - Kwiatkowskiego HSW/Nisko/Zarzecze
5 Rozwadów - Przyszowska
8 Kwiatkowskiego HSW - Kwiatkowskiego HSW (linia okrężna)
10 Os. Hutnik Sosnowa - Kwiatkowskiego HSW - Os. Hutnik Sosnowa (linia okrężna)
11 Os. Piaski Krokusowa - Os. Hutnik Sosnowa/Os. Hutnik Wrzosowa
12 Rozwadów/Nisko - Przędzel
14 Energetyków Elektrownia/Kwiatkowskiego HSW - Obojna - Kwiatkowskiego HSW/Energetyków Elektrownia (linia okrężna)
17 Przyszowska/Kwiatkowskiego HSW - Os. Zasanie/Pysznica/Jastkowice/Kłyżów/Zarzecze
18 Wola Rzeczycka - Kwiatkowskiego HSW/Nisko
19 Pysznica/Jastkowice/Brandwica/Posanie/Rozwadów - Kwiatkowskiego HSW - Rozwadów/Posanie/Brandwica/Jastkowice/Pysznica (linia okrężna)
C1 Ofiar Katynia Cmentarz - Ofiar Katynia Cmentarz (linia okrężna)(kursuje 1-go listopada)
C2 Ofiar Katynia Cmentarz - Rozwadów - Ofiar Katynia Cmentarz (linia okrężna)(kursuje 1-go listopada)
[...]Ale na drugi raz proszę napisać w innych informacjach "autobus został samowolnie przemalowany w barwy lubelskie"[...]
Komentarz pod zdjęciem :strzałka: http://phototrans.pl/14,615581,0,Merced ... _FV58.html

romek

Post autor: romek » 2012-02-19, 18:44

¯O-E Ostróda

1. Idzbark/Górka/Zajezierze - Grunwaldzka - Czarnieckiego - Jana Pawła II - 11 Listopada - Osiedle Młodych/Morliny/PWiK
2. Kajkowo Polna/Kajkowo - Czarnieckiego - Jana Pawła II - 11 Listopada - Osiedle Młodych/Morliny/Tyrowo
3. Wałdowo - Osiedle Drwęckie - Szosa Elbląska - Mickiewicza - Słowackiego - Dworzec PKP - Słowackiego - Mickiewicza - Olsztyńska - Osiedle Plebiscytowe - Międzylesie/Osiedle Leśne/Warlity Wielkie
4. Chrobrego - Czarnieckiego - Mickiewicza - Olsztyńska - Osiedle Plebiscytowe - Międzylesie/Warlity Wielkie
6. Zajezierze - Idzbark - Grunwaldzka - Drwęcka - Olsztyńska - Szosa Elbląska - Osiedle Drwęckie - Wałdowo
7. Zajezierze - Grunwaldzka - Czarnieckiego - Jana Pawła II - 11 Listopada - Baza PKP - Tyrowo
9. Osiedle Nad Jarem - 21 Stycznia - Czarnieckego - Mickiewicza - Szosa Elbląska - Osiedle Drwęckie - Wałdowo
11. Osiedle Nad Jarem - 21 Stycznia -(wariantowo Chrobrego) - Czarnieckiego - Jana Pawła II - 11 Listopada - Osiedle Młodych/Morliny/PWiK/Tyrowo
12. Osiedle Nad Jarem - 21 stycznia - Chrobrego - Grunwaldzka - Czarnieckiego - Mickiewicza - (wariant 1: Szosa Elbląska - Osiedle Drwęckie - Wałdowo) (wariant 2: Olsztyńska - Osiedle Plebiscytowe - Międzylesie/Osiedle Leśne/Warlity Wielkie )

W dni robocze kursują linie 1,2,3,4,6,7,9,11 (na 1,2,3 w szczycie dodatki), w dni wolne od pracy tylko 1,2,3,12.

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi » 2012-02-23, 16:11

Aktualizacja linii szczecińskich od ostatniej aktualizacji (od 29.9.2009)
Nowe linie:
8Bis Gumieńce - Dworcowa
88 CH Ster - Okulickiego (- Stobno Stacja)

Zmiany:
51 (Głębokie -) Osów - Kołłątaja
G Plac Rodła - Wielgowo Borsucza

Zmiany czasowe:
3 Dworzec Niebuszewo - Pomorzany Pętla

Linie zastępcze:
803 Dworzec Niebuszewo - Arkońska-Broniewskiego
803A Kołłątaja - Papieża Pawła VI

Jak widać zmian mało, ale to dość charakterystyczny znak szczecińskiej sieci. Za to wkrótce szykują się większe zmiany. :P

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 3997
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 » 2012-02-23, 17:26

Aktualizacja bydgoskich zmian na liniach od 1 kwietnia 2012:
Linie autobusowe:
Linie zwykłe:
69c Os.Błonie - Centrum Onkologii - Osiedle Tatrzańskie
> zwiększona częstoliwość kursów przez Centrum Onkologii
70 Nad Wisłą - UTP - Wyścigowa
70M Wyścigowa - UTP - Mariampol
> wycofanie kursów 70M z obsługi Centrum Onkologii
72 Wyścigowa - UTP - Osiedle Tatrzańskie (linia szczytowa)
> dostała miano linii szczytowej
Linie przyśpieszone:
93 Rycerska - UTP - Os.Tatrzańskie
> linia 93 będzie jeżdzić przez UTP przez to że linia 72 stała się szczytową
94 Rycerska - Centrum Onkologii - Nad Wisłą(wjazd kieszeniowy) - Mariampol
> linia 94 zostanie skierowana do pętli Mariampol z wjazdami kieszeniowymi na swoją dawną pętle Nad Wisłą, 94 zostąpiła 70M kursując przez Centrum Onkologii

Linie tramwajowe:
1 Zawieszona do 30 sierpnia 2012
2 Las Gdański - Rondo Kujawskie
3 Las Gdański - Rondo Jagiellonów - Rondo Fordońskie - Wyścigowa(ZMIANA TRASY)
4 Glinki - Bielawy
5
6 Łęgnowo - Bielawy
7 Kapuściska - Wyścigowa
8 Kapuściska - Rondo Toruńskie - Rondo Fordońskie - Rondo Jagiellonów - Babia Wieś - Rondo Toruńskie - Kapuściska (linia okrężna - ZMIANA TRASY)

Autobusy pełniace funkcje za tramwajów za linie tramwajowe T3 i T8: 51, 54, 56 i 58.
>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 » 2012-08-31, 19:06

Kilka spisów linii ze starych przewodników :):
Inowrocław 1973
1: Dworzec PKP - Dworcowa - Fornalskiej - Dzierżyńskiego - Marchlewskiego
2: Dworzec PKP - Dworcowa - Dubienka - Sikorskiego - Sienkiewicza - Uzdrowisko - Solankowa - Staszica - Fornalskiej - Toruńska
3: Dworzec PKP - Dworcowa - Kopernika - Staszica - ZMP - Poznańska - Mątwy
4: Dworzec PKP - Dworcowa - Fornalskiej - Dzierżyńskiego - Szymborska - Przybyszewskiego - wiadukt mątewski
5: Rąbin - Wierzbińskiego - ZMP - Staszica - Dworcowa - Dworzec PKP - Kruśliwiecka - Pakoska - Cieślin
6: Wiadukt PKP (ul. Pakoska) - Narutowicza - Staszica - Fornalskiej - Jacewska - Jacewo - Dalkowo
7: Dworzec PKP - Dworcowa - Fornalskiej - Dzierżyńskiego - Andrzeja - Marulewska
8: Osiedle Bydgoskie - Dworzec PKP - Dworcowa - Dubienka - Sikorskiego - Roosevelta - Solankowa - Staszica - ZMP - Cegielna - Osiedle Piastowskie
9: Dworzec PKP - Dworcowa - Staszica - ZMP - Poznańska - Mątwy - Tupadly - Krusza - Duchowna
10-nocny: Dworzec PKP - śródmieście - Mątwy

Augustów 1973
1: Pl. J. Krasickiego - Armii Czerwonej, Partyzantów, Aleje 20-Lecia, Turystyczna - Os. Lipowiec
1-bis: Os. Gen. Bema - Fabryka Obuwia, Tytoniowa, Aleje 20-Lecia, Partyzantów, Armii Czerwonej - pl. J. Krasickiego
2: Os. Lipowiec - Turystyczna, Aleje 20-Lecia, 29 Listopada, 1 Maja - pl. J Krasickiego
2-bis: Fabryka Obuwia - Aleje 20-Lecia, 29 Listopada, 1 Maja - pl. J. Krasickiego
3: Wypusty - Słowackiego, Wojska Polskiego, pl. J. Krasickiego, 1 Maja, Dz. Limanowskiego, 29 Listopada, Aleje 20-Lecia, Turystyczna - Os. Lipowiec
4: Berki - Wiejska, Zygmuntowska, pl. J. Krasickiego, Armii Czerwonej, Partyzantów, Aleje 20-Lecia, Turystyczna - Os. Lipowiec

Gorzów Wielkopolski 1981
linie tramwajowe:
1: Wieprzyce - Gwardii Ludowej - Gen. Sikorskiego - Warszawska - Pomorska - Walczaka - Silwana
2: Wieprzyce - Gwardii Ludowej - Gen. Sikorskiego - Chrobrego - Mieszka I - Dzierżyńskiego
3: Silwana - Walczaka - Pomorska - Warszawska - Chrobrego - Mieszka I - Dzierżyńskiego
4: Dworzec Główny - Gen. Sikorskiego - Warszawska - Pomorska - Walczaka - Silwana

linie autobusowe - miejskie:
101: Marcinkowskiego - Matejki - Kosynierów Gdyńskich - Chrobrego - Fabryczna - Towarowa - Śląska
103: Marcinkowskiego - Armii Czerwonej - Estkowskiego - Chrobrego - Przemysłowa - Kobylogórska - Strażacka
113: Marcinkowskiego - Armii Czerwonej - Estkowskiego - Gen. Sikorskiego (z powrotem Dzieci Wrzesińskich) - Warszawska - Podmiejska - Wawrów
116: Dzieci Wrzesińskich - Kosynierów Gdyńskich - ¯wirowa
119: Śląska - Fabryczna - Chrobrego - Dzieci Wrzesińskich - Walczaka
122: Marcinkowskiego - Armii Czerwonej - Estkowskiego - Gen. Sikorskiego - Warszawska
124: Marcinkowskiego - Matejki - Kosynierów Gdyńskich - Estkowskiego - Dzieci Wrzesińskich - Walczaka
203: Gen Sikorskiego (St. Rynek) - Przemysłowa - Kobylogórska - Zagrodowa
213: Gen. Sikorskiego (St. Rynek) - Warszawska - Podmiejska - Wawrów

linie autobusowe podmiejskie:
102: Marcinkowskiego - Myśliborska - Małyszyn - Baczyna
104: Wieprzyce - Łupowo - Jenin - Bogdaniec
105: Marcinkowskiego - Myśliborska - Małyszyn - Baczyna - Lubno - Stanowice
106: Wieprzyce - Łupowo - Jenin - Bogdaniec - Kwiatkowice - Jeniniec - Krzyszczyna - Gostkowice
107: Wieprzyce - Jenin - Bogdaniec - Kwiatkowice - Jeniniec - Krzyszczyna - Włostów
108: Gen. Sikorskiego (St. Rynek) - Przemysłowa (z powrotem Grobla) - Kobylogórska - Siedlice - Os. Poznańskie - Ciecierzyce - Borek
109: Gen. Sikorskiego (St. Rynek) - Przemysłowa (z powrotem Grobla) - Kasprzaka - Ulim
110: Dzieci Wrzesińskich - Kosynierów Gdyńskich - ¯wirowa - Chwalęcice
112: Gen. Sikorskiego (St. Rynek) - Przemysłowa (z powrotem Grobla) - Koniawska - Zieleniec - Karnin
114: Dzieci Wrzesińskich - Drzymały - Świerczewskiego - Kłodawa
115: Wieprzyce - Łupowo - Lubczyno - Chwałowice
120: Wieprzyce - Łupowo - Racław
121: Dzieci Wrzesińskich - Walczaka - Różanki - jez. Nierzym (linia sezonowa)
123: Silwana - Wojcieszyce - Różanki

Kalisz 1980
1: WINIARY - Łódzka - Babina - Kopernika - Górnośląska - PODMIEJSKA
2: ROGATKA - Wolności - Częstochowska - Lis - Borek - WOLICA SZPITAL (z powrotem przez Zubrzyckiego)
3: MAJKOWSKA - 3 Maja - Łódzka - Winiary - Zduny - OPATÓWEK
4: PL. 1 MAJA - Szopena - Wolności - Częstochowska - DOWYDENKI (z powrotem przez Sukienniczą)
5: PL. 1 MAJA - 3 Maja - Łódzka - Winiary - Zduny - TŁOKINIA KOŚCIELNA
6: NOWOTKI - Babina - Kopernika - Górnośląska - Wrocławska - Szczypiórno - NOWE SKALMIERZYCE
7: ROGATKA - Wolności - Częstochowska - Lis - Wolica - CHEŁMCE (z powrotem przez Zubrzyckiego)
8: DZIER¯YńSKIEGO - 3 Maja - 23 Stycznia - Niedźwiady - KOKANIN
9: PODMIEJSKA - Buczka - Staszica - Polna - Częstochowska - DOWYDENKI
10: WINIARY - Łódzka - Szopena - Wolności - Buczka - Dworcowa - DWORZEC PKP (z powrotem przez Sukienniczą)
11: PL. 1 MAJA - Szopena - kopernika - Poznańska - KOŚCIELNA WIEŚ
12: MAJKOWSKA - 3 Maja - 23 Stycznia - Niedźwiady - Kokanin - Russów
13: PL. 1 MAJA - Szopena - Kopernika - Wojska Polskiego - Podmiejska - Dobrzec - Biskupice - Trusów - DROSZEW
14: BA¯ANCIA - Dzierżyńskiego - Szopena - Górnośląska - WROCŁAWSKA (z powrotem przez Sukienniczą)
15: MAJKOWSKA - Szopena - Wolności - Buczka - Górnośląska - WROCŁAWSKA (z powrotem przez Sukienniczą)
16: PL. 1 MAJA - Szopena - Wolności - Częstochowska - Piwonice - ¯YDÓW (z powrotem przez Sukienniczą)
17: PL. 1 MAJA - 3 Maja - 23 Stycznia - Pawłówek - Piotrów - ¯egocin - Pamięcin - JASTRZęBNIKI
18: PÓLKO - Warszawska - 3 Maja - Szopena - Zubrzyckiego - Buczka - Staszica - Kresowa - OBOZOWA (z powrotem przez Sukienniczą)
18bis: PÓLKO - Warszawska - 3 Maja - Szopena - Zubrzyckiego - Buczka - Staszica - Kresowa - Piwonicka - METALOWCÓW (z powrotem przez Sukienniczą)
19: GODEBSKIEGO - 23 Stycznia - Babina - Kopernika - Górnośląska - Dworcowa - DWORZEC PKP (z powrotem przez Sukienniczą)
20: PL. 1 MAJA - Wojska Polskiego - Szopena - Kopernika - Młynarska - SERBINOWSKA (z powrotem przez Górnośląską)
21: DZIER¯YńSKIEGO - Szopena - Kopernika - Młynarska - SERBINOWSKA (z powrotem przez Górnośląską)
22: PL. 1 MAJA - Majkowska - WOJSKA POLSKIEGO
23: DZIER¯YńSKIEGO - 3 Maja - Warszawska - Pólko - Skarszew - DęBE
24. PL. ŚW. JÓZEFA - Warszawska - Pólko - Skarszew - Skarszewek - Borków Nowy - BORKÓW STARY
25: ¯EROMSKIEGO - 23 Stycznia - 3 Maja - Szopena - Wolności - Buczka - Górnośląska - PODMIEJSKA (z powrotem przez Sukienniczą)
26: PL. 1 MAJA - Szopena - Zubrzyckiego - buczka - Staszica - Polna - Częstochowska - Piwonice - SULISŁAWICE (z powrotem przez Sukienniczą)
27: SKARSZEWSKA - 23 Stycznia - 3 Maja - Szopena - Kopernika - Wojska Polskiego - WIDOK
28: ROGATKA - Wolności - Częstochowska - Pokrzywnicka - SZAŁE (z powrotem przez Zubrzyckiego)
A: HALA SPORTOWA - Łódzka - Babina - Wojska Polskiego - Poznańska - Kościelna Wieś - Kuchary - Gołuchów - Bielawy - Brzezie - PLESZEW
M: NOWOTKI - Babina - Kopernika - Górnośląska - Wrocławska - Szczypiórno - Skalmierzyce - Fabianów - Czekanów - OSTRÓW WLKP.
101 (nocna): HALA SPORTOWA - Łódzka - Babina - Kopernika - Górnośląska - Dworcowa - DWORZEC PKP (z powrotem przez Sukienniczą)
102 (nocna): GODEBSKIEGO - 23 Stycznia - Babina - Kopernika - Górnośląska - Dworcowa - DWORZEC PKP (z powrotem przez Sukienniczą)

Ostrów Wlkp. 1980
1: LAMKI - Zacharzew - Krotoszyńska - PPR - Wrocławska - Kuźnia ZNTK - JANKÓW PRZYGODZKI PKP
2: PRUŚLIN - Grabowska - Rynek - Partyzancka - Odolanowska - Topola Mała - TOPOLA WIELKA
3: JANKÓW PRZYGODZKI PKP - Wrocławska - Sienkiewicza - Konopnickiej - Limanowskiego - Piaski - Karski - Kołłątajew - Lewków - KWIATKÓW
4: DZI¡GWY - Sienkiewicza - Partyzancka - Wiosny Ludów - Nowotki - Manifestu Lipcowego - SZKOLNA
5: MOSZCZANKA - Raszkówek - Raszków (oraz WALENTYNÓW) - Pogrzybów - Przybysławice - Jaskółki - Radłów - Radłowska - Krotoszyńska - PPR - Chopina - Kaliska - NOWA KRęPA
6: MŁYńSKA - Krotoszyńska - PPR - Chopina - Kaliska - Grabowska - Pruślin - Wrótek - Sadowie - Parczew - Zmyślona - SIEROSZEWICE
7: DWORZEC PKP - Sienkiewicza - Rynek - Gimnazjalna - Wysocka - Kamienna - Wysocko Małe - WYSOCKO WIELKIE (oraz SMARDÓW)
8: FRANKLINÓW - Szczyglicka - Poznańska - Krotoszyńska - Sienkiewicza - Chopina - Gimnazjalna - Nowotki - Manifestu Lipcowego - SZKOLNA
9: DWORZEC PKP - Głogowska - Wrocławska - Janków Przygrodzki - TOPOLA WIELKA (z powrotem przez PPR - Świerczewskiego)
10: SZKOLNA - Manifestu Lipcowego - Nowotki - Obrońców Pokoju - Rynek - Partyzancka - Odolanowska - Rejtana - BEMA (lub CENTRALA RYBNA)
11: WYSOCKA - Gimnazjalna - Rynek - Sienkiewicza - Odolanowska - Gorzycka - GORZYCE WIELKIE
12: DWORZEC PKP - Głogowska - Wrocławska - PRZYGODZICE (z powrotem przez PPR - Świerczewskiego) oraz kilka kursów dziennie przez Strugi do ANTONINA
13: CENTRALA RYBNA - Rejtana - Bema - Krotoszyńska - Rynek - Partyzancka - Kościuszki - 1 MAJA (oraz kilka kursów w dni robocze przez Wrocławską i Janków Przygodzki PKP do Wysocka Małego)
14: CHŁAPOWSKIEGO - Sowińskiego - Krotoszyńska - Konopnickiej - Limanowskiego - Nowotki - Wrocławska - ZMP - Parkowa - Staroprzygodzka - ZęBCÓW
15: DANISZYN - Łąkociny (oraz ŚWIELIGÓW) - Lamki - Zacharzew - Krotoszyńska - PPR - Chopina - Kaliska - NOWA KRęPA
16: DZI¡GWY - Rynek - Partyzancka - Odolanowska - Topola Mała - Topola Wislka - Janków Przygodzki - PRZYGODZICE
17: PPR - Raszkowska - Krotoszyńska - Zacharzew - Lamki - ŚWIELIGÓW
18: ilka kursów w dni robocze z ul. Szkolnej do Wtórka lub ul. Wodnej
M: DWORZEC PKP - Głogowska - Chopina - Kaliska - Czekanów - Fabianów - Skalmierzyce - KALISZ (z powrotem przez Sienkiewicza - Świerczewskiego)

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus » 2012-09-04, 14:49

Przy okazji przetargu na 10 letnią obsługę KM w Wałbrzychu i gminach ościennych wprowadzona zostanie spora zmiana w liniach autobusowych.

Nowy wykaz linii (w nawiasie podano wprowadzone zmiany)

A - Podzamcze (okólnie) -> Auchan -> Piaskowa Góra -> Stary Zdrój -> Plac Grunwaldzki -> Podgórze -> Dw. Główny PKP. ( Do tej pory A kursowało tylko do pl. Grunwaldzkiego - przedłużenie do dworca)

C - Podzamcze (okólnie odwrotnie do A) -> Piaskowa Góra -> Stary Zdrój -> Plac Grunwaldzki -> Plac na Rozdrożu ( Do tej pory C kursowało tylko do pl. Grunwaldzkiego, teraz nie będzie też zajeżdżać pod Auchan)

D - Likwidacja (Trasa identyczna do dawnego C, kursy po 17 i w weekendy zamiast A i C)

0 - Likwidacja (Wcześniejsza trasa: Pl. Grunwaldzki -> Chrobrego -> Stary Zdrój -> Nowe Miasto -> al. Wyzwolenie -> Nowe Miasto -> Stary Zdrój -> Pl. Grunwaldzki)

2 - Szpital Górniczy -> Piaskowa Góra -> Stary Zdrój -> Plac Grunwaldzki -> Sobięcin (Trasa bez zmian)

4 - Podzamcze -> Piaskowa Góra - Stary Zdrój -> Nowe Miasto - Szkoła -> Rusinowa (trasa bez zmian, dodano jedną brygadę stałą)

5 - Szczawno-Zdrój -> Biały Kamień -> Plac Grunwaldzki -> Nowe Miasto -> Rusinowa -> [Jedlina-Zdrój] (Trasa i kursowanie bez zmian, kursy wariantowe do Jedliny w ilości 8 w DP i 7 w weekend)

8 - [Konradów] -> Szczawno-Zdrój -> Dw. Miasto - Stary Zdrój -> Piaskowa Góra -> Podzamcze -> Szczawienko -> Lubiechów -> Zamek Książ (Najwięcej zmian, dodanie wariantów na Konradów w soboty rano i wieczorem oraz w niedziele zamiast linii 10; dodanie kursów do Lubiechowa, niektórych kończących tam - zamiast linii 13; niektórymi kursami przejazd wokół osiedla Podzamcze)

9 - Podzamcze -> Piaskowa Góra -> [Szpital Górniczy] -> Wyszyńskiego -> Szczawienko -> [WSSE -> Toyota] -> Szczawienko (Dodanie wariantów do Szpitala Górniczego i do Toyoty, zamiast linii 19, zmiana trasy z ul. Głównej na Wyszyńskiego)

10 - Konradów -> Biały Kamień -> Plac Grunwaldzki (Skrócenie kursów tylko do Placu Grunwaldzkiego zamiast do Glinika Starego, kursowanie w DP, i soboty w szczycie, brak kursów w niedziele i soboty rano i wieczorem)

11 - Poniatów -> Stary Zdrój -> Pl. Grunwaldzki -> Podgórze -> Kozice (trasa bez zmian)

12 - Szczawienko -> Stary Zdrój -> Pl. Grunwaldzki -> Podgórze -> [Dw. Główny PKP] -> Glinik Stary (Kiedyś linia jeździła tylko do Dworca Głownego, teraz wjazd na dworzec Główny wariantowo kursami zjazdowymi, linia przedłużona do Glinika Starego zamiast linii 10)

13 - Likwidacja (Wcześniejsza trasa: Lubiechów -> Szczawienko -> Stary Zdrój -> Pl. Grunwaldzki)

15 -> Pl. Grunwaldzki -> Limanowskiego -> [Beethovena] -> Gaj -> Glinik Nowy -> Gaj -> [Beethovena] -> Pl. Grunwaldzki -> Chrobrego -> Stary Zdrój -> Nowe Miasto -> al. Wyzwolenie -> Nowe Miasto -> Stary Zdrój -> Pl. Grunwaldzki (Połączenie linii 15 z linią 0, zmiana trasy z ul. Sikorskiego na ul. Limanowskiego na powrocie z Glinika Nowego).

18 -> Sobięcin -> Biały Kamień -> Szczawno-Zdrój -> Podzamcze -> [WSSE - Toyota I/ToyotaII/Mando] (Bez większych zmian, dodano wariant niektórymi kursami do Mando)

19 -> Likwidacja (Wcześniejsza trasa: Szpital Górniczy -> Piaskowa Góra -> Podzamcze -> WSSE -> Toyota II - w zamian warianty linii 9)

20 -> Likwidacja (Wcześniejsza trasa: Pl. Grunwaldzki -> Nowe Miasto -> Rusinowa - kursy typowo szkolne, zbędne po likwidacji szkoły na Rusinowej, część trasy przejmie linia 5 kursami na Jedlinę-Zdrój)

[Tekst] <- Kurs wariantowy

Schemat (ze specyfikacji):
Obrazek
źródło: ZDKiUM Wałbrzych
Ostatnio zmieniony 2012-09-06, 06:03 przez irisbus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 4171
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek » 2012-09-04, 17:57

Z tego co widzę, to rolę zerówki przejmie 15. Za bardzo nie mam zastrzeżeń - dobry krok ze skierowaniem 8 na wariantowe kursy na Lubiechów - obecnie wypuszczanie tam przegubów z 12 to istne marnowanie wzkm. Również przekształcenie 12 w linię średnicową - całkiem dobre rozwiązanie. Nie bardzo tylko wygląda drugi kraniec C (nie chodzi o Podzamcze). jakby tak na siłę skierowany - Beethovena pętla byłaby dobrym krańcem dla tej linii. W przyszłości możnaby pomyśleć o 38 z pl. Grunwaldzkiego do Świebodzic.

JasinGDZ

Post autor: JasinGDZ » 2012-09-19, 11:54

Linie UM Grudziądz [aktualizacja]:

Linie tramwajowe:
2: Tarpno - Rządz
1: Tarpno - Dworzec PKP*
3: Dworzec PKP - Rządz*

* - kursuje jedynie w przypadku zamknięcia konkretnego odcina sieci

Linie autobusowe:
3: Lotnicza - Dębowa Dworzec/Dębowa/Kłódka Wieś (vt)
4: Rządz - Lipowa Szkoła / Wielkie Lniska
5: Al. 23 Stycznia - Białochowo
6: Al. 23 Stycznia - Wielki Wełcz / Rusinowo
7: Al. 23 Stycznia - Rogóźno Urząd Gminy
8: Rydygiera Szpital - Rondo Maczka
9: Al. 23 Stycznia - Mały Rudnik
10: Al. 23 Stycznia - Biały Bór / Wałdowo Szlacheckie
11: Al. 23 Stycznia - Piaski
12: Strzemięcin - Poniatowskiego (vt)
13: 18 Płk. Ułanów Pomorskich - Jaskółcza Cmentarz / Kustronia / Węgrowo
14: Rządz - Lotnicza
15: Rydygiera Szpital - Rondo Maczka
16: Al. 23 Stycznia - Parski
17: Mniszek - Rydygiera Szpital / Jaskółcza Cmentarz
18: Poniatowskiego - Rydygiera Szpital (vt)
19: Poniatowskiego - Mniszek
20: Al. 23 Stycznia - Mały Rudnik
21: Mniszek - Rydygiera Szpital (vt)
22: Al. 23 Stycznia - Mniszek
N: Poniatowskiego - Mniszek
R: Al. 23 Stycznia - Rudnik (S)

(vt) - linie obsługiwane przez Veolia Transport
(S) - linia sezonowa.

Warto zwrócić uwagę na dwa przypadki: Linie 8, 15 oraz 17,21 - kursują po tej samej trasie, na zmianę co godzinę/ 8 i 15 różnią się jednym odcinkiem, podobnie jak 17 i 21, z tym, że 17 przedłużona jest wariantowo do pętli Jaskółcza Cmentarz.

ODPOWIEDZ