Wykazy linii komunikacyjnych w Polsce

Informacje o komunikacji miejskiej w Polsce
muszyx
Posty: 255
Rejestracja: 2005-05-07, 15:28
Lokalizacja: Myśliwiecka 3/5/7

Post autor: muszyx » 2012-09-19, 22:12

Linie komunikacji miejskiej w Olsztynie - stan na 19.09.2012

Linie autobusowe w sieci ZKM Olsztyn. Wszystkie linie obsługiwane przez MPK Olsztyn.


1. Redykajny -> Dworzec Główny -> Cementowa (w niedziele i święta skrócona do Dworca)
2. Nagórki -> Jagiellońska - Szpital
3. Dworzec Główny -> Stary Dwór
5. Dworzec Główny -> Osiedle Mazurskie -> (Klewki)
6. (Gutkowo) -> Likusy -> OZGraf -> Cementowa (nie kursuje w niedziele i święta, kilka kursów skróconych do OZGrafu)
7. Jakubowo -> Dajtki -> (Łupstych)
9. Osiedle Podleśna -> Słoneczny Stok
10. Polmozbyt -> Jakubowo (w kierunku Jakubowa kilka kursów wykonuje koło Domu Kombatanta).
11. Gutkowo -> Nagórki
13. Dajtki -> Pieczewo
15. Stary Dwór -> Osiedle Generałów
16. Osiedle Mazurskie -> Track
17. Osiedle Generałów -> Jakubowo -> Cmentarz Dywity -> (Dywity) (kilka kursów skróconych do Jakubowa).
20. Pieczewo -> Dworzec Główny
21. Witosa -> Cementowa (w niedzielę kilka kursów skróconych do Dworca Głównego)
22. Dworzec Główny -> Stary Dwór -> Brzeziny (kursuje w okresie roku akademickiego)
24. Dworzec Główny -> Osiedle Generałów
25. Dworzec Główny -> Tęczowy Las
26. Jagiellońska - Ogrody -> Osiedle Generałów
27. Redykajny -> Witosa (kursuje od poniedziałku do piątku, w wakacje kursuje również w weekendy na skróconej relacji z Likus).
28. Dworzec Główny -> Brzeziny
29. Jaroty Jarocka -> Bartąg -> (Ruś) -> (Bartążek)
30. Pieczewo -> Stary Dwór
31. Pieczewo -> Indykpol
32. Dajtki -> Stary Dwór (kursuje od poniedziałku do piątku, w roku akademickim)
33. Witosa -> Stary Dwór (kursuje od poniedziałku do piątku, w roku akademickim)
34. Dworzec Główny -> Mazowiecka -> Dworzec Główny
82. Reymonta -> Dywity -> Różnowo -> Słupy -> Reymonta (linia okrężna)
84. Dworzec Główny -> Wójtowo (linia sezonowa, kursuje od kwietnia do końca października).
88. Reymonta -> Słupy -> Dywity -> Reymonta (linia okrężna)
100. Dworzec Główny -> Pieczewo -> Osiedle Generałów -> Dworzec Główny
101. Dworzec Główny -> Gutkowo -> Dajtki -> Kortowo -> Jakubowo -> Dworzec Główny.

Łącznie: 32 linie.

Linie prywatne poza siecią ZKM.

Obsługa: Faster Olsztyn


61a Dworzec Główny -> Flisa
69a Dworzec Główny -> Osiedle Zacisze

Obsługa: Star Turist

R Real -> Dworzec Główny -> Centrum -> Real (linia darmowa)

Łącznie: 3 linie.

Legenda:
24 - Linia zwykła
88 - Linia podmiejska (lub z dodatkowymi kursami wychodzącymi poza miasto)
101 - Linia nocna

Awatar użytkownika
Biały
Posty: 276
Rejestracja: 2011-10-26, 01:22
Lokalizacja: Piła

Post autor: Biały » 2012-09-19, 23:03

Muszyx czy istniała kiedykolwiek w Olsztynie linia nr 12 :?:
ESPEOERTE

muszyx
Posty: 255
Rejestracja: 2005-05-07, 15:28
Lokalizacja: Myśliwiecka 3/5/7

Post autor: muszyx » 2012-09-19, 23:24

Istniała, istniała. Linia ta łączyła Plac Pułaskiego z Dywitami (przez Kieźliny). Zlikwidowano ją razem z liniami 8 i 23 w sierpniu 2011r i zastąpiono je dwoma liniami 82 i 88. :)

Awatar użytkownika
Biały
Posty: 276
Rejestracja: 2011-10-26, 01:22
Lokalizacja: Piła

Post autor: Biały » 2012-09-20, 23:09

Dzięki.
Wychodzi na to, że coś mi się potentegowało bo byłem przekonany, że dobrych kilka lat temu jechałem tą linią na dworzec PKP :lol:
ESPEOERTE

patryczek_ZS

Stargard Szczeciński

Post autor: patryczek_ZS » 2013-01-04, 14:23

To ja na okazję pierwszego postu na forum dam mój ulubiony Stargard Szczeciński:

Linie autobusowe dzienne (kursujące Pn - Nd i święta):

1. CHOPINA - GI¯YNEK - cmentarz
2. TESCO - BRONIEWSKIEGO - TESCO
3G. SUŁKOWO - GRZęDZICE (niektóre kursy wykonywane są jako skrócone na relacji: SUŁKOWO - MONIUSZKI, ŚWIęTE - MONIUSZKI, PL.WOLNOŚCI - GRZęDZICE, PL.WOLNOŚCI - ŚWIęTE)
3. KOBYLANKA - ŚWIęTE (tylko w soboty, niedziele i święta)
4. REPTOWO - PL. WOLNOŚCI ( w soboty, niedziele i święta relacja: PL.WOLNOŚCI - MORZYCZYN)
5. STORKÓWKO - KOSZEWO (w niedziele linia skrócona do PL. WOLNOŚCI)
6. PL.WOLNOŚCI - WITKOWO
7. PL.WOLNOŚCI - STRZY¯NO
8. ZAKŁAD KARNY - TAńSKIEGO
9. TESCO - TAńSKIEGO (tylko w niedziele i święta, a w soboty relacji TAńSKIEGO - TESCO
11. STRUMIANY - CZARNECKIEGO / STRUMIANY - PL.WOLNOŚCI (w so, nd i święta rwlacja skrócona: PL.WOLNOŚCI - ¯AROWO)
12. NOWOWIEJSKA - TESCO
13. TESCO - GDYńSKA (w sob, nd i święta relacja: CHOPINA - GDYńSKA)
17. CHOPINA - TAńSKIEGO (tylko w sb, nd i święta)
18. AL.¯OŁNIERZA - USŁUGOWA
19. TESCO - TAńSKIEGO (tylko w dni powszednie)
20. TAńSKIEGO - TESCO
21. MONIUSZKI - TAńSKIEGO (tylko w dni powszednie)
22. CHOPINA - POW. WARSZAWY - CHOPINA (tylko w dni powszednie)
23. GDYńSKA - AL. ¯OŁNIERZA
28/28B. TESCO - TAńSKIEGO (28B kursuje w sob, nd i święta)

Linie autobusowe nocne (kursujące w dni powszednie, weekendy i święta):

N. USŁUGOWA - TAńSKIEGO - TESCO pętla (w weekendy i święta kursy skrócony do: TAńSKIEGO - TESCO pętla)

Stan na wydanie rozkładu jazdy autobusów październik 2012

Awatar użytkownika
Lionsek!
Posty: 53
Rejestracja: 2011-08-07, 21:44
Lokalizacja: Gdañsk

Post autor: Lionsek! » 2013-01-04, 15:42

Miejskie linie autobusowe w Gdańsku - stan na dzień 04 I 2013r.

Linia • Trasa • Przewoźnik

LINIE ZWYKŁE :


106 • Akademia Muzyczna (ul. Łąkowa) - Siennicka - Pokładowa - Westerplatte - ZKM • Gdańsk

108 • Jana z Kolna - Dragana (powrót: Chełm Cienista) - Chełm - Więckowskiego • ZKM Gdańsk

110 • Wrzeszcz PKP - Os. Złota Karczma - Astronautów - Port Lotniczy • ZKM Gdańsk

111 • Jana z Kolna - Akademia Muzyczna - Nowotna - Górki Zachodnie • ZKM Gdańsk

112 • Jana z Kolna - Przejazdowo - Sobieszewo - Przegalina • ZKM Gdańsk

113 • Olimpijska - Łostowice Świętokrzyska - Gościnna • ZKM Gdańsk

115 • Wrzeszcz PKP - Wagnera - Dworzec PKS - Targ Rakowy/Targ Sienny • ZKM Gdańsk

116 • Wrzeszcz PKP - Potokowa - Matemblewo • ZKM Gdańsk

117 • Sopot - Os. Przylesie - Cm. Oliwski - Oliwa Pętla Tramwajowa - Jelitkowo Kapliczna • WarBus

118 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Chełm Cienista - Jeleniogórska • ZKM Gdańsk

120 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Dolne Miasto • ZKM Gdańsk

122 • Wrzeszcz PKP - Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopot - Kamienny Potok SKM • WarBus

123 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Urząd Wojewódzki - Równa • ZKM Gdańsk

124 • Zaspa - Szpital - Hallera-Baza ZKM - Wrzeszcz PKP • ZKM Gdańsk

126 • Wrzeszcz PKP - Rębiechowo - Banino - (¯ukowo - Urząd Gminy) • WarBus

127 • Jasieńska - Budapesztańska - Galeria Bałtycka - Zaspa SKM - Przymorze Wielkie - Oliwa PKP • ZKM Gdańsk

129 • Wrzeszcz PKP - Na Wzgórzu - Migowo • ZKM Gdańsk

130 • Wałowa - Dworzec Główny - Migowo - Jasieńska • ZKM Gdańsk

131 • Dworzec Główny - Piecewska - Matemblewo • ZKM Gdańsk

136 • Wrzeszcz PKP - Potokowa - Niedźwiednik • ZKM Gdańsk

138 • Akademia Muzyczna - Elbląska - Przetoczna - Ku Ujściu - Sucharskiego - Ku Ujściu - Pokładowa - Sucharskiego - Westerplatte • ZKM Gdańsk

142 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Potokowa - Schuberta Nowolipie - Zakopiańska - Targ Sienny/Targ Rakowy • ZKM Gdańsk

143 • Oliwa PKP - Tysiąclecia - Sopot - Os. Przylesie • WarBus

148 • Nowy Port - Pl. Wolności - Dworska - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk

149 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Krynicka • ZKM Gdańsk

151 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Św. Wojciech • ZKM Gdańsk

154 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Sandomierska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk

155 • Łostowice Świętokrzyska - Wieżycka - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk

156 • Chełm Witosa - Ujeścisko - Przywidzka - Czermińskiego • ZKM Gdańsk

157 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Nowatorów - Bysewo • ZKM Gdańsk

162 • Wrzeszcz PKP - Na Wzgórzu - Łostowice Świętokrzyska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk

164 • Wrzeszcz PKP - Matejki - Kielecka - Jasień - Pólnicy • ZKM Gdańsk

166 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Rafineria brama 8 • ZKM Gdańsk

167 • Jana z Kolna - Dworzec PKP - Fabryczna - Bysewo • ZKM Gdańsk

168 • Jana z Kolna - Dworzec PKP - Lipowa - Kiełpino Górne (Węsierska) • ZKM Gdańsk

169 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopocka - Osowa PKP - Osowa Przesypownia • ZKM Gdańsk

171 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopocka - Myśliborska - Chwaszczyno - Gdynia - Dąbrowa Tesco • WarBus / PKM Gdynia

174 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Kielecka - Otomin - Pętla • PKS Gdańsk


175 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Łostowice Świętokrzyska - Maćkowy Mleczarnia • ZKM Gdańsk

178 • Wałowa - Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Gęsia - Olszynka-Szkoła • ZKM Gdańsk

179 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Oliwa ZOO - Sopocka - Owczarnia • ZKM Gdańsk

183 • Niedźwiednik - Potokowa - Piekarnicza - Zakopiańska - Targ Sienny/Targ Rakowy • ZKM Gdańsk

184 • Wałowa - Dworzec Główny - Cygańska Góra - Piecki Wileńska • ZKM Gdańsk

186 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Błonia - Górki Wschodnie • ZKM Gdańsk

188 • Zaspa SKM - Dywizjonu 303 - Zaspa-Szpital - Nowy Port • ZKM Gdańsk

189 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Sandomierska - Maćkowy Mleczarnia • ZKM Gdańsk

195 • Dworzec Główny - Hucisko - Chełm Witosa • ZKM Gdańsk

199 • Oliwa PKP - Czerwony Dwór - Przymorze SKM - Suchanino • ZKM Gdańsk


200 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Św. Wojciech - Pruszcz Gd. - Os. Wschód • PKS Gdańsk

205 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Św. Wojciech - Radunica - Pruszcz Gd. - Komarowo • PKS Gdańsk

207 • Brama Oliwska - Św. Wojciech - Pruszcz Gd.-¯wirki i Wigury - Pruszcz Gd.-Osiedle Kasprowicza - Pruszcz Gd.-Os. Wschód - Pruszcz Gd.-Komarowo • PKS Gdańsk

210 • Osowa PKP - Sopocka - Port Lotniczy - Dworzec Główny - Gościnna • ZKM Gdańsk

212 • Przegalina - Sobieszewo Wyspa - Dworzec Główny • ZKM Gdańsk

213 • Olimpijska - Niepołomicka - Łostowice Świętokrzyska • ZKM Gdańsk

227 • Jelitkowo - Czerwony Dwór - Zaspa SKM - Galeria Bałtycka - Chełm Cienista • ZKM Gdańsk

232 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Pruszcz Gd. - CER • PKS Gdańsk

255 • Łostowice Świętokrzyska - Wieżycka - Kowale - Apollina • PKS Gdańsk

256 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Sandomierska - Łostowice Świętokrzyska - Kowale - Jankowo • PKS Gdańsk

262 • Wrzeszcz PKP - Sobótki - Cm. Łostowicki - Łostowice Świętokrzyska - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk

264 • Wrzeszcz PKP - Matejki - Myśliwska - Jasień - Pólnicy • ZKM Gdańsk

275 • Kampinoska - Srebrna - Łostowice Świętokrzyska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk

283 • Politechnika SKM - Piekarnicza - Leśna Góra • ZKM Gdańsk

295 • Zakoniczyn - Niepołomicka - Łostowice Świętokrzyska • ZKM Gdańsk

367 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Lipowa - Kiełpino - Bysewo • ZKM Gdańsk

384 • Wałowa - Dworzec Główny - Dobrowolskiego - Migowo • ZKM Gdańsk

512 • Sobieszewo Wyspa - Wieniecka - Przegalina • ZKM Gdańsk

525 • Wały Piastowskie - Dworzec PKP - Myśliwska - ¯yczliwa - Rakietowa - Bysewo • ZKM Gdańsk

574 • Otomin - Pętla - Lubowicka - Jabłoniowa - Jasień - Pólnicy • PKS Gdańsk

578 • Olszynka - Szkoła - Bratki - Zawodzie - Olszynka - Szkoła • ZKM Gdańsk

LINIE NOCNE :

N1 • Orunia Górna - Chełm Witosa - Dworzec Główny - Oliwa PKP - (Sopot - Gdynia) - Osowa PKP • ZKM Gdańsk

N2 • Jasieńska - Budapesztańska - Na Wzgórzu - Wrzeszcz PKP - Hallera - Baza ZKM • ZKM Gdańsk

N3 • Dworzec Główny - Myśliwska - Zwierzyniecka (n/ż)- Szczęśliwa - Kiełpino Górne (Węsierska) - Nowatorów - Port Lotniczy - Wrzeszcz PKP • ZKM Gdańsk

N4 • Jelitkowo Kapliczna - Oliwa Pętla Tramwajowa - Uniwersytet - Galeria Bałtycka - Opera Bałtycka - Dworzec Główny - Chełm Witosa - Płocka - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk


N5 • Dworzec Główny - Św. Wojciech - Pruszcz Gd. - Urząd Skarbowy • PKS Gdańsk

N6 • Niedźwiednik - Potokowa - Migowo - Dworzec Główny - Nowy Port - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk

N8 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Stogi - Górki Zachodnie • ZKM Gdańsk

N9 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Rafineria - Zagroble - Sobieszewo Wyspa - Węgorzowa - Przegalina • ZKM Gdańsk

N11 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Zawodzie - Gęsia - Olszynka - Szkoła • ZKM Gdańsk

N12 • Jasieńska - Migowo - Piecki Wileńska - Dworzec Główny - Stocznia Północna - PGE ARENA Gdańsk - Nowy Port - Brzeźno (Gałczyńskiego) - Al. Hallera - Przymorze Wielkie - Czerwony Dwór - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk

N13 • Przymorze Wielkie - Przymorze SKM (n/ż) - Galeria Bałtycka (n/ż) - Opera Bałtycka (n/ż) - Dworzec Główny - Cieszyńskiego (n/ż) - Łódzka (n/ż) - Olimpijska • ZKM Gdańsk

Pogrubiono linie które mają dłuższą trasę.
Galant na Facebooku GG: 40125202.

BB1993
Posty: 57
Rejestracja: 2009-07-11, 20:13
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: BB1993 » 2013-09-15, 23:57

W domu mam pełno planów miast z lat 70., 80. i 90. Jeśli jest zainteresowanie to mogę dodawać trasy linii komunikacji miejskiej z tamtych czasów.
Na razie na zachętę:
Bydgoszcz, lipiec 1985:
Linie tramwajowe dzienne:
1 Dworzec Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Wschodnia (linia szczytowa)
2 Dworzec Bydgoszcz Główna - Karpacka
3 Wilczak - Bydgoszcz Wschodnia
4 Dworzec Bydgoszcz Główna - Stadion "Zawisza"
5 Wilczak - "Stomil" (linia szczytowa)
6 Łęgnowo - Bielawy
7 Osiedle Kapuściska - Bydgoszcz Wschodnia (linia szczytowa)
8 Dworzec Bydgoszcz Główna - Osiedle Kapuściska
9 Glinki - "Stomil" (linia szczytowa)
10 Glinki - Bielawy

Linie tramwajowe nocne
3N, 4N, 6N, 8N - trasy identyczne jak dzienne odpowiedniki

Linie autobusowe
51 Plac Kościeleckich - Deszczowa (linia szczytowa)
52 Os. Błonie - Os. Leśne
53 Os. Błonie - Glinki
54 Dw. Bydgoszcz Główna - Piaski
55 Morska - Gwardii Ludowej
56 Pl. Kościeleckich - "Belma"
57 Rondo XXX-lecia PRL - Witebska (w dni wolne od pracy na trasie Wyścigowa - Witebska)
58 Pl. Kościeleckich - Smukała
59 Os. Błonie - Przemysłowa (linia szczytowa)
59bis Wyścigowa - Przemysłowa (kursuje w dni robocze w międzyszczycie)
60 Morska - Osowa Góra
61 Dw. Bydgoszcz Główna - Ugory
62 Z. Augusta - Os. Błonie
63 Aleja LWP - Mokra (linia szczytowa)
64 Barwna - Morska
65 Os. Leśne - Fordon (wybr. kursy do Mariampola)
66 Pl. Kościeleckich - Pl. Kościeleckich (okrężna, szczytowa)
67 Dw. Bydgoszcz Gł. - Łęczycka
68 Os. Leśne - Glinki
69 Os. Błonie - Wyścigowa (linia szczytowa)
70 Wyścigowa - Os. Bajka
71 R. Grunwaldzkie - Rekinowa (linia szczytowa)
72 Wyścigowa - Twardzickiego
202 R. Toruńskie - Smoleńska (linia szczytowa)
[bez numeru] Os. Leśne - Myślęcinek

Linie nocne
57N Os. Błonie - Os. Bajka

Linie pospieszne
101 Pl. Kościeleckich - Fordon (linia szczytowa)
102 Os. Błonie - Lipniki
104 Pl. Kościeleckich - Os. Bajka

Jeśli macie jakieś "zachcianki" to mogę je spełniać w pierwszej kolejności. Bo map mam ok. 70-100, więc na pewno wszystkich nie przepiszę :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster » 2013-09-16, 00:09

Płock poproszę jeśli masz
ObrazekObrazek

BB1993
Posty: 57
Rejestracja: 2009-07-11, 20:13
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: BB1993 » 2013-09-16, 19:57

No niestety Płocka nie mam :(
Z najbliższych mogę tylko zaproponować Włocławek (pocz. lat 90.).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 28819
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 » 2013-09-16, 21:07

BB1993 będzie łatwiej, jeśli wymienisz nazwy miast, których mapy Posiadasz ;)
Obrazek

BB1993
Posty: 57
Rejestracja: 2009-07-11, 20:13
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: BB1993 » 2013-09-16, 22:20

Najpierw chciałbym zastrzec, że to są te do których się "dokopałem", więc być może kiedyś znajdę coś jeszcze.
A oto lista:
- Bielsko-Biała (1994)
- Ciechanów (1980)
- Cieszyn (1985)
- Częstochowa (1983)
- Gorzów Wlkp. (1979, 1991)
- Jelenia Góra (1989)
- Kalisz (1992)
- Kołobrzeg (1986)
- Konin (1987)
- Koszalin (1983)
- Krosno (1988)
- Legnica (1984)
- Leszno (1985)
- Lublin (1980)
- Ostrowiec Św. (1990)
- Piła (1985)
- Przemyśl (1982)
- Radom (1981)
- Rzeszów (1977)
- Sandomierz (1992)
- Sieradz (1986)
- Słupsk (1976, 1988)
- Szczecin (1984/85)
- Włocławek (1991)
- Zgierz (1987)
Jeśli coś uda mi się znaleźć uzupełnię listę :)

Awatar użytkownika
Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard » 2013-09-16, 22:28

Naprawdę masz tak stary z Koszalina? Bardzo by było miło, jakbyś go podał. :)

BB1993
Posty: 57
Rejestracja: 2009-07-11, 20:13
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: BB1993 » 2013-09-16, 22:55

Proszę bardzo :) Stan komunikacji na grudzień 1982.

LINIE AUTOBUSOWE
Linia nr 1:
TRAUGUTTA - Zwycięstwa (z powrotem Armii Czerwonej) - al. Trzydziestolecia - Morska - Mścice - Strzeżenice - Mielno - UNIEŚCIE

Linia nr 2:
CHEŁMONIEWO - Zwycięstwa - Mieszka I - BoWiD

Linia nr 3:
SKWIERZYNKA - Władysława IV - ZWM - Fałata - al. Zawadzkiego - al. Trzydziestolecia - Krakusa i Wandy - Lechicka (z powrotem: Powstańców Wlkp. - Zwycięstwa) - NIEKŁONICE (w niektórych godzinach. GNIEZKOWO)

Linia nr 4:
WŁADYSŁAWA IV - ZWM - Janka Krasickiego - Traugutta - 4 Marca - Gnieźnieńska - Bieruta - Słowiańska - Lechicka - Łużycka - Skargi - Obotrytów - Lechicka - OSIEDLE LECHITÓW

Linia nr 5:
BIELICE - Szczecińska - Zwycięstwa - Chełmoniewo - Dzierzęcino - LUBIATOWO

Linia nr 6:
WŁADYSŁAWA IV - al. Zawadzkiego - Kościuszki - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - SZCZECIńSKA

Linia nr 7:
OSIEDLE LECHITÓW - Lechicka - Łużycka - Skargi - Obotrytów - Lechicka - Powstańców Wielkopolskich (z powrotem: Krakusa i Wandy) - Zwycięstwa - Armii Czerwonej - Janka Krasickiego - Gdańska - SIANÓW

Linia nr 8:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - SZCZECIńSKA

Linia nr 9:
WŁADYSŁAWA IV - ZWM - Fałata - Młyńska - 1 Maja - Bieruta - Sarzyno - Konikowo - ŚWIESZYNO

Linia nr 10:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Traugutta - Zwycięstwa - al. Trzydziestolecia - Morska - Przemysłowa - BoWiD

Linia nr 11:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Kościuszki - al. Zawadzkiego - al. Trzydziestolecia - Morska - Przemysłowa - BoWiD

Linia nr 12:
CHEŁMONIEWO - Zwycięstwa - Traugutta - Armii Czerwonej - Kościuszki - al. Zawadzkiego - Niepodległości - Spokojna - Morska - Przemysłowa - BoWiD - Mieszka I - SZCZECIńSKA

Linia nr 13:
WŁADYSŁAWA IV - al. Zawadzkiego - Kościuszki - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - Krakusa i Wandy - Gnieźnieńska - Kretomino - BONIN

Linia nr 14:
ŚNIADECKICH-BUKOWA - ZWM - Janka Krasickiego - Traugutta - Zwycięstwa - al. Trzydziestolecia - Niepodległości - Spokojna - Morska - Przemysłowa - BoWiD - Mieszka I - Szczecińska - Zwycięstwa - Traugutta - Janka Krasickiego - ZWM - ŚNIADECKICH-BUKOWA

Linia nr 15:
LEŚNA - Marchlewskiego - Janka Krasickiego - ZWM - Władysława IV - al. Zawadzkiego - Niepodległości - Rosenbergów - Morska - Przemysłowa - BoWiD

Nazwy ulic oryginalne :)

Kozy

Post autor: Kozy » 2013-09-17, 09:55

Ja natomiast mam w domu sporo map z II połowy lat 90., także też mogę jakieś wykazy dostarczyć ;)

Piotr

Post autor: Piotr » 2013-09-17, 10:01

Wpis usunięty przez autora.
Ostatnio zmieniony 2017-11-25, 12:13 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Biały
Posty: 276
Rejestracja: 2011-10-26, 01:22
Lokalizacja: Piła

Post autor: Biały » 2013-09-17, 13:36

Jeśli to nie problem to poprosiłbym o Piłę (1985).
ESPEOERTE

Awatar użytkownika
Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard » 2013-09-17, 16:42

13 z Władka IV, 11 na BoWiD, 14 przez Szczecińską (!)... piękne! Mały błąd Ci się wkradł (3 - nie Gniezkowo, ino Giezkowo), ale i tak za to masz u mnie zimne piwo.

BB1993
Posty: 57
Rejestracja: 2009-07-11, 20:13
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: BB1993 » 2013-09-17, 17:56

Zgodnie z życzeniem - Piła 1985.

Linia nr 0:
ŚNIADECKICH (Jadwiżyn) - Dąbrowskiego - Most Chrobrego - Wodna - al. Niepodległości - Dzierżyńskiego - Marchlewskiego - Budowlanych - LWP - Dzieci Polskich - Okrzei - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - al. Piastów - Most Chrobrego - al. Powst. Wlkp. - Łączna - ŚNIADECKICH (Jadwiżyn)

Linia nr 1:
LWP/PARTYZANTÓW - pl. Zwycięstwa - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - Towarowa - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - al. Piastów - Most Chrobrego - Bydgoska - LELEWELA (przejazd PKP) (z powrotem: Dw. PKP - Kwiatowa - pl. PPR)

Linia nr 2:
AL. POZNAńSKA - Wiosny Ludów - Siemiradzkiego - Marksa - pl. PPR - al. Piastów - al. Niepodległości - ZBROJNA

Linia nr 3:
LOTNICZA (Chorwacka) - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Dąbrowskiego - Śniadeckich - Łączna - al. Powst. Wlkp. - Bydgoska - Roosevelta - Tucholska - WAWELSKA (baza PKS)

Linia nr 4:
WYSPIAńSKIEGO (tory kolejowe) - Mickiewicza - LWP - Konarskiego - pl. 9 Maja - Krasickiego - Buczka - 1 Maja - al. Piastów - Most Chrobrego - AL. POWST. WLKP. (huta szkła Polam)

Linia nr 5:
PL. INWALIDÓW - Wyspiańskiego - Konarskiego - pl. 9 Maja - Krasickiego - Buczka - 1 Maja - pl. PPR - Towarowa - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - Dw. PKP - al. Piastów - Most Chrobrego - Browarna - Ludowa - Okólna - Bydgoska - Podchorążych - KOSSAKA (z powrotem: Dw. PKP - Kwiatowa - pl. PPR)

Linia nr 6:
WALKI MŁODYCH - Browarna - Most Chrobrego - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - al. Poznańska - MOTYLEWSKA/PRZEMYSŁOWA

Linia nr 7:
DZIAŁKI ZALESIE - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Bydgoska - LELEWELA (przejazd PKP)

Linia nr 8:
AL. POWST. WLKP. (huta szkła Polam) - Most Chrobrego - pl. Zwycięstwa - LWP/KONARSKIEGO

Linia nr 9:
DZIAŁKI ZALESIE - LWP - pl. Zwycięstwa - al. Piastów - pl. PPR - SIEMIRADZKIEGO (Jez. Piaszczyste)

Linia nr 10:
PL. INWALIDÓW - Mickiewicza - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Bydgoska - Podchorążych - KOSSAKA

Linia nr 50:
PL. ZWYCIęSTWA - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - al. Poznańska - UJŚCIE

Linia Z (sezonowa):
PL. ZWYCIęSTWA - al. Powst. Wlkp. - Obwodnica - JEZIORO PŁOTKI

Mam nadzieję, że nie ma żadnych błędów :)

@Lubel (nie wiem, czy na tym forum można tak "prosić") - interesowałyby mnie Gniezno oraz miasta dawnego woj. kaliskiego :)

Piotr

Post autor: Piotr » 2013-09-18, 05:59

Wpis usunięty przez autora.
Ostatnio zmieniony 2017-11-25, 12:17 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Biały
Posty: 276
Rejestracja: 2011-10-26, 01:22
Lokalizacja: Piła

Post autor: Biały » 2013-09-18, 12:31

Wielkie dzięki kolego :!: Nie wiedziałem, że w 85 roku było tak mało linii. A o istnieniu linii Z nie miałem bladego pojęcia, pewnie dlatego, że cały czas myślałem że na Płotki jeździła linia P.
ESPEOERTE

ODPOWIEDZ