Wykazy linii komunikacyjnych w Polsce
Miejskie linie autobusowe w Gdańsku - stan na dzień 04 I 2013r.
Linia • Trasa • Przewoźnik
LINIE ZWYKŁE :
106 • Akademia Muzyczna (ul. Łąkowa) - Siennicka - Pokładowa - Westerplatte - ZKM • Gdańsk
108 • Jana z Kolna - Dragana (powrót: Chełm Cienista) - Chełm - Więckowskiego • ZKM Gdańsk
110 • Wrzeszcz PKP - Os. Złota Karczma - Astronautów - Port Lotniczy • ZKM Gdańsk
111 • Jana z Kolna - Akademia Muzyczna - Nowotna - Górki Zachodnie • ZKM Gdańsk
112 • Jana z Kolna - Przejazdowo - Sobieszewo - Przegalina • ZKM Gdańsk
113 • Olimpijska - Łostowice Świętokrzyska - Gościnna • ZKM Gdańsk
115 • Wrzeszcz PKP - Wagnera - Dworzec PKS - Targ Rakowy/Targ Sienny • ZKM Gdańsk
116 • Wrzeszcz PKP - Potokowa - Matemblewo • ZKM Gdańsk
117 • Sopot - Os. Przylesie - Cm. Oliwski - Oliwa Pętla Tramwajowa - Jelitkowo Kapliczna • WarBus
118 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Chełm Cienista - Jeleniogórska • ZKM Gdańsk
120 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Dolne Miasto • ZKM Gdańsk
122 • Wrzeszcz PKP - Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopot - Kamienny Potok SKM • WarBus
123 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Urząd Wojewódzki - Równa • ZKM Gdańsk
124 • Zaspa - Szpital - Hallera-Baza ZKM - Wrzeszcz PKP • ZKM Gdańsk
126 • Wrzeszcz PKP - Rębiechowo - Banino - (¯ukowo - Urząd Gminy) • WarBus
127 • Jasieńska - Budapesztańska - Galeria Bałtycka - Zaspa SKM - Przymorze Wielkie - Oliwa PKP • ZKM Gdańsk
129 • Wrzeszcz PKP - Na Wzgórzu - Migowo • ZKM Gdańsk
130 • Wałowa - Dworzec Główny - Migowo - Jasieńska • ZKM Gdańsk
131 • Dworzec Główny - Piecewska - Matemblewo • ZKM Gdańsk
136 • Wrzeszcz PKP - Potokowa - Niedźwiednik • ZKM Gdańsk
138 • Akademia Muzyczna - Elbląska - Przetoczna - Ku Ujściu - Sucharskiego - Ku Ujściu - Pokładowa - Sucharskiego - Westerplatte • ZKM Gdańsk
142 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Potokowa - Schuberta Nowolipie - Zakopiańska - Targ Sienny/Targ Rakowy • ZKM Gdańsk
143 • Oliwa PKP - Tysiąclecia - Sopot - Os. Przylesie • WarBus
148 • Nowy Port - Pl. Wolności - Dworska - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
149 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Krynicka • ZKM Gdańsk
151 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Św. Wojciech • ZKM Gdańsk
154 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Sandomierska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
155 • Łostowice Świętokrzyska - Wieżycka - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
156 • Chełm Witosa - Ujeścisko - Przywidzka - Czermińskiego • ZKM Gdańsk
157 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Nowatorów - Bysewo • ZKM Gdańsk
162 • Wrzeszcz PKP - Na Wzgórzu - Łostowice Świętokrzyska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
164 • Wrzeszcz PKP - Matejki - Kielecka - Jasień - Pólnicy • ZKM Gdańsk
166 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Rafineria brama 8 • ZKM Gdańsk
167 • Jana z Kolna - Dworzec PKP - Fabryczna - Bysewo • ZKM Gdańsk
168 • Jana z Kolna - Dworzec PKP - Lipowa - Kiełpino Górne (Węsierska) • ZKM Gdańsk
169 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopocka - Osowa PKP - Osowa Przesypownia • ZKM Gdańsk
171 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopocka - Myśliborska - Chwaszczyno - Gdynia - Dąbrowa Tesco • WarBus / PKM Gdynia
174 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Kielecka - Otomin - Pętla • PKS Gdańsk
175 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Łostowice Świętokrzyska - Maćkowy Mleczarnia • ZKM Gdańsk
178 • Wałowa - Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Gęsia - Olszynka-Szkoła • ZKM Gdańsk
179 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Oliwa ZOO - Sopocka - Owczarnia • ZKM Gdańsk
183 • Niedźwiednik - Potokowa - Piekarnicza - Zakopiańska - Targ Sienny/Targ Rakowy • ZKM Gdańsk
184 • Wałowa - Dworzec Główny - Cygańska Góra - Piecki Wileńska • ZKM Gdańsk
186 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Błonia - Górki Wschodnie • ZKM Gdańsk
188 • Zaspa SKM - Dywizjonu 303 - Zaspa-Szpital - Nowy Port • ZKM Gdańsk
189 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Sandomierska - Maćkowy Mleczarnia • ZKM Gdańsk
195 • Dworzec Główny - Hucisko - Chełm Witosa • ZKM Gdańsk
199 • Oliwa PKP - Czerwony Dwór - Przymorze SKM - Suchanino • ZKM Gdańsk
200 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Św. Wojciech - Pruszcz Gd. - Os. Wschód • PKS Gdańsk
205 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Św. Wojciech - Radunica - Pruszcz Gd. - Komarowo • PKS Gdańsk
207 • Brama Oliwska - Św. Wojciech - Pruszcz Gd.-¯wirki i Wigury - Pruszcz Gd.-Osiedle Kasprowicza - Pruszcz Gd.-Os. Wschód - Pruszcz Gd.-Komarowo • PKS Gdańsk
210 • Osowa PKP - Sopocka - Port Lotniczy - Dworzec Główny - Gościnna • ZKM Gdańsk
212 • Przegalina - Sobieszewo Wyspa - Dworzec Główny • ZKM Gdańsk
213 • Olimpijska - Niepołomicka - Łostowice Świętokrzyska • ZKM Gdańsk
227 • Jelitkowo - Czerwony Dwór - Zaspa SKM - Galeria Bałtycka - Chełm Cienista • ZKM Gdańsk
232 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Pruszcz Gd. - CER • PKS Gdańsk
255 • Łostowice Świętokrzyska - Wieżycka - Kowale - Apollina • PKS Gdańsk
256 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Sandomierska - Łostowice Świętokrzyska - Kowale - Jankowo • PKS Gdańsk
262 • Wrzeszcz PKP - Sobótki - Cm. Łostowicki - Łostowice Świętokrzyska - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
264 • Wrzeszcz PKP - Matejki - Myśliwska - Jasień - Pólnicy • ZKM Gdańsk
275 • Kampinoska - Srebrna - Łostowice Świętokrzyska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
283 • Politechnika SKM - Piekarnicza - Leśna Góra • ZKM Gdańsk
295 • Zakoniczyn - Niepołomicka - Łostowice Świętokrzyska • ZKM Gdańsk
367 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Lipowa - Kiełpino - Bysewo • ZKM Gdańsk
384 • Wałowa - Dworzec Główny - Dobrowolskiego - Migowo • ZKM Gdańsk
512 • Sobieszewo Wyspa - Wieniecka - Przegalina • ZKM Gdańsk
525 • Wały Piastowskie - Dworzec PKP - Myśliwska - ¯yczliwa - Rakietowa - Bysewo • ZKM Gdańsk
574 • Otomin - Pętla - Lubowicka - Jabłoniowa - Jasień - Pólnicy • PKS Gdańsk
578 • Olszynka - Szkoła - Bratki - Zawodzie - Olszynka - Szkoła • ZKM Gdańsk
LINIE NOCNE :
N1 • Orunia Górna - Chełm Witosa - Dworzec Główny - Oliwa PKP - (Sopot - Gdynia) - Osowa PKP • ZKM Gdańsk
N2 • Jasieńska - Budapesztańska - Na Wzgórzu - Wrzeszcz PKP - Hallera - Baza ZKM • ZKM Gdańsk
N3 • Dworzec Główny - Myśliwska - Zwierzyniecka (n/ż)- Szczęśliwa - Kiełpino Górne (Węsierska) - Nowatorów - Port Lotniczy - Wrzeszcz PKP • ZKM Gdańsk
N4 • Jelitkowo Kapliczna - Oliwa Pętla Tramwajowa - Uniwersytet - Galeria Bałtycka - Opera Bałtycka - Dworzec Główny - Chełm Witosa - Płocka - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
N5 • Dworzec Główny - Św. Wojciech - Pruszcz Gd. - Urząd Skarbowy • PKS Gdańsk
N6 • Niedźwiednik - Potokowa - Migowo - Dworzec Główny - Nowy Port - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
N8 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Stogi - Górki Zachodnie • ZKM Gdańsk
N9 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Rafineria - Zagroble - Sobieszewo Wyspa - Węgorzowa - Przegalina • ZKM Gdańsk
N11 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Zawodzie - Gęsia - Olszynka - Szkoła • ZKM Gdańsk
N12 • Jasieńska - Migowo - Piecki Wileńska - Dworzec Główny - Stocznia Północna - PGE ARENA Gdańsk - Nowy Port - Brzeźno (Gałczyńskiego) - Al. Hallera - Przymorze Wielkie - Czerwony Dwór - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
N13 • Przymorze Wielkie - Przymorze SKM (n/ż) - Galeria Bałtycka (n/ż) - Opera Bałtycka (n/ż) - Dworzec Główny - Cieszyńskiego (n/ż) - Łódzka (n/ż) - Olimpijska • ZKM Gdańsk
Pogrubiono linie które mają dłuższą trasę.
Linia • Trasa • Przewoźnik
LINIE ZWYKŁE :
106 • Akademia Muzyczna (ul. Łąkowa) - Siennicka - Pokładowa - Westerplatte - ZKM • Gdańsk
108 • Jana z Kolna - Dragana (powrót: Chełm Cienista) - Chełm - Więckowskiego • ZKM Gdańsk
110 • Wrzeszcz PKP - Os. Złota Karczma - Astronautów - Port Lotniczy • ZKM Gdańsk
111 • Jana z Kolna - Akademia Muzyczna - Nowotna - Górki Zachodnie • ZKM Gdańsk
112 • Jana z Kolna - Przejazdowo - Sobieszewo - Przegalina • ZKM Gdańsk
113 • Olimpijska - Łostowice Świętokrzyska - Gościnna • ZKM Gdańsk
115 • Wrzeszcz PKP - Wagnera - Dworzec PKS - Targ Rakowy/Targ Sienny • ZKM Gdańsk
116 • Wrzeszcz PKP - Potokowa - Matemblewo • ZKM Gdańsk
117 • Sopot - Os. Przylesie - Cm. Oliwski - Oliwa Pętla Tramwajowa - Jelitkowo Kapliczna • WarBus
118 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Chełm Cienista - Jeleniogórska • ZKM Gdańsk
120 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Dolne Miasto • ZKM Gdańsk
122 • Wrzeszcz PKP - Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopot - Kamienny Potok SKM • WarBus
123 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Urząd Wojewódzki - Równa • ZKM Gdańsk
124 • Zaspa - Szpital - Hallera-Baza ZKM - Wrzeszcz PKP • ZKM Gdańsk
126 • Wrzeszcz PKP - Rębiechowo - Banino - (¯ukowo - Urząd Gminy) • WarBus
127 • Jasieńska - Budapesztańska - Galeria Bałtycka - Zaspa SKM - Przymorze Wielkie - Oliwa PKP • ZKM Gdańsk
129 • Wrzeszcz PKP - Na Wzgórzu - Migowo • ZKM Gdańsk
130 • Wałowa - Dworzec Główny - Migowo - Jasieńska • ZKM Gdańsk
131 • Dworzec Główny - Piecewska - Matemblewo • ZKM Gdańsk
136 • Wrzeszcz PKP - Potokowa - Niedźwiednik • ZKM Gdańsk
138 • Akademia Muzyczna - Elbląska - Przetoczna - Ku Ujściu - Sucharskiego - Ku Ujściu - Pokładowa - Sucharskiego - Westerplatte • ZKM Gdańsk
142 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Potokowa - Schuberta Nowolipie - Zakopiańska - Targ Sienny/Targ Rakowy • ZKM Gdańsk
143 • Oliwa PKP - Tysiąclecia - Sopot - Os. Przylesie • WarBus
148 • Nowy Port - Pl. Wolności - Dworska - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
149 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Krynicka • ZKM Gdańsk
151 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Św. Wojciech • ZKM Gdańsk
154 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Sandomierska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
155 • Łostowice Świętokrzyska - Wieżycka - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
156 • Chełm Witosa - Ujeścisko - Przywidzka - Czermińskiego • ZKM Gdańsk
157 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Nowatorów - Bysewo • ZKM Gdańsk
162 • Wrzeszcz PKP - Na Wzgórzu - Łostowice Świętokrzyska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
164 • Wrzeszcz PKP - Matejki - Kielecka - Jasień - Pólnicy • ZKM Gdańsk
166 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Rafineria brama 8 • ZKM Gdańsk
167 • Jana z Kolna - Dworzec PKP - Fabryczna - Bysewo • ZKM Gdańsk
168 • Jana z Kolna - Dworzec PKP - Lipowa - Kiełpino Górne (Węsierska) • ZKM Gdańsk
169 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopocka - Osowa PKP - Osowa Przesypownia • ZKM Gdańsk
171 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopocka - Myśliborska - Chwaszczyno - Gdynia - Dąbrowa Tesco • WarBus / PKM Gdynia
174 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Kielecka - Otomin - Pętla • PKS Gdańsk
175 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Łostowice Świętokrzyska - Maćkowy Mleczarnia • ZKM Gdańsk
178 • Wałowa - Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Gęsia - Olszynka-Szkoła • ZKM Gdańsk
179 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Oliwa ZOO - Sopocka - Owczarnia • ZKM Gdańsk
183 • Niedźwiednik - Potokowa - Piekarnicza - Zakopiańska - Targ Sienny/Targ Rakowy • ZKM Gdańsk
184 • Wałowa - Dworzec Główny - Cygańska Góra - Piecki Wileńska • ZKM Gdańsk
186 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Błonia - Górki Wschodnie • ZKM Gdańsk
188 • Zaspa SKM - Dywizjonu 303 - Zaspa-Szpital - Nowy Port • ZKM Gdańsk
189 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Sandomierska - Maćkowy Mleczarnia • ZKM Gdańsk
195 • Dworzec Główny - Hucisko - Chełm Witosa • ZKM Gdańsk
199 • Oliwa PKP - Czerwony Dwór - Przymorze SKM - Suchanino • ZKM Gdańsk
200 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Św. Wojciech - Pruszcz Gd. - Os. Wschód • PKS Gdańsk
205 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Św. Wojciech - Radunica - Pruszcz Gd. - Komarowo • PKS Gdańsk
207 • Brama Oliwska - Św. Wojciech - Pruszcz Gd.-¯wirki i Wigury - Pruszcz Gd.-Osiedle Kasprowicza - Pruszcz Gd.-Os. Wschód - Pruszcz Gd.-Komarowo • PKS Gdańsk
210 • Osowa PKP - Sopocka - Port Lotniczy - Dworzec Główny - Gościnna • ZKM Gdańsk
212 • Przegalina - Sobieszewo Wyspa - Dworzec Główny • ZKM Gdańsk
213 • Olimpijska - Niepołomicka - Łostowice Świętokrzyska • ZKM Gdańsk
227 • Jelitkowo - Czerwony Dwór - Zaspa SKM - Galeria Bałtycka - Chełm Cienista • ZKM Gdańsk
232 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Pruszcz Gd. - CER • PKS Gdańsk
255 • Łostowice Świętokrzyska - Wieżycka - Kowale - Apollina • PKS Gdańsk
256 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Sandomierska - Łostowice Świętokrzyska - Kowale - Jankowo • PKS Gdańsk
262 • Wrzeszcz PKP - Sobótki - Cm. Łostowicki - Łostowice Świętokrzyska - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
264 • Wrzeszcz PKP - Matejki - Myśliwska - Jasień - Pólnicy • ZKM Gdańsk
275 • Kampinoska - Srebrna - Łostowice Świętokrzyska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
283 • Politechnika SKM - Piekarnicza - Leśna Góra • ZKM Gdańsk
295 • Zakoniczyn - Niepołomicka - Łostowice Świętokrzyska • ZKM Gdańsk
367 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Lipowa - Kiełpino - Bysewo • ZKM Gdańsk
384 • Wałowa - Dworzec Główny - Dobrowolskiego - Migowo • ZKM Gdańsk
512 • Sobieszewo Wyspa - Wieniecka - Przegalina • ZKM Gdańsk
525 • Wały Piastowskie - Dworzec PKP - Myśliwska - ¯yczliwa - Rakietowa - Bysewo • ZKM Gdańsk
574 • Otomin - Pętla - Lubowicka - Jabłoniowa - Jasień - Pólnicy • PKS Gdańsk
578 • Olszynka - Szkoła - Bratki - Zawodzie - Olszynka - Szkoła • ZKM Gdańsk
LINIE NOCNE :
N1 • Orunia Górna - Chełm Witosa - Dworzec Główny - Oliwa PKP - (Sopot - Gdynia) - Osowa PKP • ZKM Gdańsk
N2 • Jasieńska - Budapesztańska - Na Wzgórzu - Wrzeszcz PKP - Hallera - Baza ZKM • ZKM Gdańsk
N3 • Dworzec Główny - Myśliwska - Zwierzyniecka (n/ż)- Szczęśliwa - Kiełpino Górne (Węsierska) - Nowatorów - Port Lotniczy - Wrzeszcz PKP • ZKM Gdańsk
N4 • Jelitkowo Kapliczna - Oliwa Pętla Tramwajowa - Uniwersytet - Galeria Bałtycka - Opera Bałtycka - Dworzec Główny - Chełm Witosa - Płocka - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
N5 • Dworzec Główny - Św. Wojciech - Pruszcz Gd. - Urząd Skarbowy • PKS Gdańsk
N6 • Niedźwiednik - Potokowa - Migowo - Dworzec Główny - Nowy Port - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
N8 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Stogi - Górki Zachodnie • ZKM Gdańsk
N9 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Rafineria - Zagroble - Sobieszewo Wyspa - Węgorzowa - Przegalina • ZKM Gdańsk
N11 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Zawodzie - Gęsia - Olszynka - Szkoła • ZKM Gdańsk
N12 • Jasieńska - Migowo - Piecki Wileńska - Dworzec Główny - Stocznia Północna - PGE ARENA Gdańsk - Nowy Port - Brzeźno (Gałczyńskiego) - Al. Hallera - Przymorze Wielkie - Czerwony Dwór - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
N13 • Przymorze Wielkie - Przymorze SKM (n/ż) - Galeria Bałtycka (n/ż) - Opera Bałtycka (n/ż) - Dworzec Główny - Cieszyńskiego (n/ż) - Łódzka (n/ż) - Olimpijska • ZKM Gdańsk
Pogrubiono linie które mają dłuższą trasę.
W domu mam pełno planów miast z lat 70., 80. i 90. Jeśli jest zainteresowanie to mogę dodawać trasy linii komunikacji miejskiej z tamtych czasów.
Na razie na zachętę:
Bydgoszcz, lipiec 1985:
Linie tramwajowe dzienne:
1 Dworzec Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Wschodnia (linia szczytowa)
2 Dworzec Bydgoszcz Główna - Karpacka
3 Wilczak - Bydgoszcz Wschodnia
4 Dworzec Bydgoszcz Główna - Stadion "Zawisza"
5 Wilczak - "Stomil" (linia szczytowa)
6 Łęgnowo - Bielawy
7 Osiedle Kapuściska - Bydgoszcz Wschodnia (linia szczytowa)
8 Dworzec Bydgoszcz Główna - Osiedle Kapuściska
9 Glinki - "Stomil" (linia szczytowa)
10 Glinki - Bielawy
Linie tramwajowe nocne
3N, 4N, 6N, 8N - trasy identyczne jak dzienne odpowiedniki
Linie autobusowe
51 Plac Kościeleckich - Deszczowa (linia szczytowa)
52 Os. Błonie - Os. Leśne
53 Os. Błonie - Glinki
54 Dw. Bydgoszcz Główna - Piaski
55 Morska - Gwardii Ludowej
56 Pl. Kościeleckich - "Belma"
57 Rondo XXX-lecia PRL - Witebska (w dni wolne od pracy na trasie Wyścigowa - Witebska)
58 Pl. Kościeleckich - Smukała
59 Os. Błonie - Przemysłowa (linia szczytowa)
59bis Wyścigowa - Przemysłowa (kursuje w dni robocze w międzyszczycie)
60 Morska - Osowa Góra
61 Dw. Bydgoszcz Główna - Ugory
62 Z. Augusta - Os. Błonie
63 Aleja LWP - Mokra (linia szczytowa)
64 Barwna - Morska
65 Os. Leśne - Fordon (wybr. kursy do Mariampola)
66 Pl. Kościeleckich - Pl. Kościeleckich (okrężna, szczytowa)
67 Dw. Bydgoszcz Gł. - Łęczycka
68 Os. Leśne - Glinki
69 Os. Błonie - Wyścigowa (linia szczytowa)
70 Wyścigowa - Os. Bajka
71 R. Grunwaldzkie - Rekinowa (linia szczytowa)
72 Wyścigowa - Twardzickiego
202 R. Toruńskie - Smoleńska (linia szczytowa)
[bez numeru] Os. Leśne - Myślęcinek
Linie nocne
57N Os. Błonie - Os. Bajka
Linie pospieszne
101 Pl. Kościeleckich - Fordon (linia szczytowa)
102 Os. Błonie - Lipniki
104 Pl. Kościeleckich - Os. Bajka
Jeśli macie jakieś "zachcianki" to mogę je spełniać w pierwszej kolejności. Bo map mam ok. 70-100, więc na pewno wszystkich nie przepiszę
Na razie na zachętę:
Bydgoszcz, lipiec 1985:
Linie tramwajowe dzienne:
1 Dworzec Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Wschodnia (linia szczytowa)
2 Dworzec Bydgoszcz Główna - Karpacka
3 Wilczak - Bydgoszcz Wschodnia
4 Dworzec Bydgoszcz Główna - Stadion "Zawisza"
5 Wilczak - "Stomil" (linia szczytowa)
6 Łęgnowo - Bielawy
7 Osiedle Kapuściska - Bydgoszcz Wschodnia (linia szczytowa)
8 Dworzec Bydgoszcz Główna - Osiedle Kapuściska
9 Glinki - "Stomil" (linia szczytowa)
10 Glinki - Bielawy
Linie tramwajowe nocne
3N, 4N, 6N, 8N - trasy identyczne jak dzienne odpowiedniki
Linie autobusowe
51 Plac Kościeleckich - Deszczowa (linia szczytowa)
52 Os. Błonie - Os. Leśne
53 Os. Błonie - Glinki
54 Dw. Bydgoszcz Główna - Piaski
55 Morska - Gwardii Ludowej
56 Pl. Kościeleckich - "Belma"
57 Rondo XXX-lecia PRL - Witebska (w dni wolne od pracy na trasie Wyścigowa - Witebska)
58 Pl. Kościeleckich - Smukała
59 Os. Błonie - Przemysłowa (linia szczytowa)
59bis Wyścigowa - Przemysłowa (kursuje w dni robocze w międzyszczycie)
60 Morska - Osowa Góra
61 Dw. Bydgoszcz Główna - Ugory
62 Z. Augusta - Os. Błonie
63 Aleja LWP - Mokra (linia szczytowa)
64 Barwna - Morska
65 Os. Leśne - Fordon (wybr. kursy do Mariampola)
66 Pl. Kościeleckich - Pl. Kościeleckich (okrężna, szczytowa)
67 Dw. Bydgoszcz Gł. - Łęczycka
68 Os. Leśne - Glinki
69 Os. Błonie - Wyścigowa (linia szczytowa)
70 Wyścigowa - Os. Bajka
71 R. Grunwaldzkie - Rekinowa (linia szczytowa)
72 Wyścigowa - Twardzickiego
202 R. Toruńskie - Smoleńska (linia szczytowa)
[bez numeru] Os. Leśne - Myślęcinek
Linie nocne
57N Os. Błonie - Os. Bajka
Linie pospieszne
101 Pl. Kościeleckich - Fordon (linia szczytowa)
102 Os. Błonie - Lipniki
104 Pl. Kościeleckich - Os. Bajka
Jeśli macie jakieś "zachcianki" to mogę je spełniać w pierwszej kolejności. Bo map mam ok. 70-100, więc na pewno wszystkich nie przepiszę
Najpierw chciałbym zastrzec, że to są te do których się "dokopałem", więc być może kiedyś znajdę coś jeszcze.
A oto lista:
- Bielsko-Biała (1994)
- Ciechanów (1980)
- Cieszyn (1985)
- Częstochowa (1983)
- Gorzów Wlkp. (1979, 1991)
- Jelenia Góra (1989)
- Kalisz (1992)
- Kołobrzeg (1986)
- Konin (1987)
- Koszalin (1983)
- Krosno (1988)
- Legnica (1984)
- Leszno (1985)
- Lublin (1980)
- Ostrowiec Św. (1990)
- Piła (1985)
- Przemyśl (1982)
- Radom (1981)
- Rzeszów (1977)
- Sandomierz (1992)
- Sieradz (1986)
- Słupsk (1976, 1988)
- Szczecin (1984/85)
- Włocławek (1991)
- Zgierz (1987)
Jeśli coś uda mi się znaleźć uzupełnię listę
A oto lista:
- Bielsko-Biała (1994)
- Ciechanów (1980)
- Cieszyn (1985)
- Częstochowa (1983)
- Gorzów Wlkp. (1979, 1991)
- Jelenia Góra (1989)
- Kalisz (1992)
- Kołobrzeg (1986)
- Konin (1987)
- Koszalin (1983)
- Krosno (1988)
- Legnica (1984)
- Leszno (1985)
- Lublin (1980)
- Ostrowiec Św. (1990)
- Piła (1985)
- Przemyśl (1982)
- Radom (1981)
- Rzeszów (1977)
- Sandomierz (1992)
- Sieradz (1986)
- Słupsk (1976, 1988)
- Szczecin (1984/85)
- Włocławek (1991)
- Zgierz (1987)
Jeśli coś uda mi się znaleźć uzupełnię listę
Proszę bardzo Stan komunikacji na grudzień 1982.
LINIE AUTOBUSOWE
Linia nr 1:
TRAUGUTTA - Zwycięstwa (z powrotem Armii Czerwonej) - al. Trzydziestolecia - Morska - Mścice - Strzeżenice - Mielno - UNIEŚCIE
Linia nr 2:
CHEŁMONIEWO - Zwycięstwa - Mieszka I - BoWiD
Linia nr 3:
SKWIERZYNKA - Władysława IV - ZWM - Fałata - al. Zawadzkiego - al. Trzydziestolecia - Krakusa i Wandy - Lechicka (z powrotem: Powstańców Wlkp. - Zwycięstwa) - NIEKŁONICE (w niektórych godzinach. GNIEZKOWO)
Linia nr 4:
WŁADYSŁAWA IV - ZWM - Janka Krasickiego - Traugutta - 4 Marca - Gnieźnieńska - Bieruta - Słowiańska - Lechicka - Łużycka - Skargi - Obotrytów - Lechicka - OSIEDLE LECHITÓW
Linia nr 5:
BIELICE - Szczecińska - Zwycięstwa - Chełmoniewo - Dzierzęcino - LUBIATOWO
Linia nr 6:
WŁADYSŁAWA IV - al. Zawadzkiego - Kościuszki - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - SZCZECIńSKA
Linia nr 7:
OSIEDLE LECHITÓW - Lechicka - Łużycka - Skargi - Obotrytów - Lechicka - Powstańców Wielkopolskich (z powrotem: Krakusa i Wandy) - Zwycięstwa - Armii Czerwonej - Janka Krasickiego - Gdańska - SIANÓW
Linia nr 8:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - SZCZECIńSKA
Linia nr 9:
WŁADYSŁAWA IV - ZWM - Fałata - Młyńska - 1 Maja - Bieruta - Sarzyno - Konikowo - ŚWIESZYNO
Linia nr 10:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Traugutta - Zwycięstwa - al. Trzydziestolecia - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Linia nr 11:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Kościuszki - al. Zawadzkiego - al. Trzydziestolecia - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Linia nr 12:
CHEŁMONIEWO - Zwycięstwa - Traugutta - Armii Czerwonej - Kościuszki - al. Zawadzkiego - Niepodległości - Spokojna - Morska - Przemysłowa - BoWiD - Mieszka I - SZCZECIńSKA
Linia nr 13:
WŁADYSŁAWA IV - al. Zawadzkiego - Kościuszki - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - Krakusa i Wandy - Gnieźnieńska - Kretomino - BONIN
Linia nr 14:
ŚNIADECKICH-BUKOWA - ZWM - Janka Krasickiego - Traugutta - Zwycięstwa - al. Trzydziestolecia - Niepodległości - Spokojna - Morska - Przemysłowa - BoWiD - Mieszka I - Szczecińska - Zwycięstwa - Traugutta - Janka Krasickiego - ZWM - ŚNIADECKICH-BUKOWA
Linia nr 15:
LEŚNA - Marchlewskiego - Janka Krasickiego - ZWM - Władysława IV - al. Zawadzkiego - Niepodległości - Rosenbergów - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Nazwy ulic oryginalne
LINIE AUTOBUSOWE
Linia nr 1:
TRAUGUTTA - Zwycięstwa (z powrotem Armii Czerwonej) - al. Trzydziestolecia - Morska - Mścice - Strzeżenice - Mielno - UNIEŚCIE
Linia nr 2:
CHEŁMONIEWO - Zwycięstwa - Mieszka I - BoWiD
Linia nr 3:
SKWIERZYNKA - Władysława IV - ZWM - Fałata - al. Zawadzkiego - al. Trzydziestolecia - Krakusa i Wandy - Lechicka (z powrotem: Powstańców Wlkp. - Zwycięstwa) - NIEKŁONICE (w niektórych godzinach. GNIEZKOWO)
Linia nr 4:
WŁADYSŁAWA IV - ZWM - Janka Krasickiego - Traugutta - 4 Marca - Gnieźnieńska - Bieruta - Słowiańska - Lechicka - Łużycka - Skargi - Obotrytów - Lechicka - OSIEDLE LECHITÓW
Linia nr 5:
BIELICE - Szczecińska - Zwycięstwa - Chełmoniewo - Dzierzęcino - LUBIATOWO
Linia nr 6:
WŁADYSŁAWA IV - al. Zawadzkiego - Kościuszki - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - SZCZECIńSKA
Linia nr 7:
OSIEDLE LECHITÓW - Lechicka - Łużycka - Skargi - Obotrytów - Lechicka - Powstańców Wielkopolskich (z powrotem: Krakusa i Wandy) - Zwycięstwa - Armii Czerwonej - Janka Krasickiego - Gdańska - SIANÓW
Linia nr 8:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - SZCZECIńSKA
Linia nr 9:
WŁADYSŁAWA IV - ZWM - Fałata - Młyńska - 1 Maja - Bieruta - Sarzyno - Konikowo - ŚWIESZYNO
Linia nr 10:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Traugutta - Zwycięstwa - al. Trzydziestolecia - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Linia nr 11:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Kościuszki - al. Zawadzkiego - al. Trzydziestolecia - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Linia nr 12:
CHEŁMONIEWO - Zwycięstwa - Traugutta - Armii Czerwonej - Kościuszki - al. Zawadzkiego - Niepodległości - Spokojna - Morska - Przemysłowa - BoWiD - Mieszka I - SZCZECIńSKA
Linia nr 13:
WŁADYSŁAWA IV - al. Zawadzkiego - Kościuszki - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - Krakusa i Wandy - Gnieźnieńska - Kretomino - BONIN
Linia nr 14:
ŚNIADECKICH-BUKOWA - ZWM - Janka Krasickiego - Traugutta - Zwycięstwa - al. Trzydziestolecia - Niepodległości - Spokojna - Morska - Przemysłowa - BoWiD - Mieszka I - Szczecińska - Zwycięstwa - Traugutta - Janka Krasickiego - ZWM - ŚNIADECKICH-BUKOWA
Linia nr 15:
LEŚNA - Marchlewskiego - Janka Krasickiego - ZWM - Władysława IV - al. Zawadzkiego - Niepodległości - Rosenbergów - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Nazwy ulic oryginalne
Zgodnie z życzeniem - Piła 1985.
Linia nr 0:
ŚNIADECKICH (Jadwiżyn) - Dąbrowskiego - Most Chrobrego - Wodna - al. Niepodległości - Dzierżyńskiego - Marchlewskiego - Budowlanych - LWP - Dzieci Polskich - Okrzei - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - al. Piastów - Most Chrobrego - al. Powst. Wlkp. - Łączna - ŚNIADECKICH (Jadwiżyn)
Linia nr 1:
LWP/PARTYZANTÓW - pl. Zwycięstwa - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - Towarowa - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - al. Piastów - Most Chrobrego - Bydgoska - LELEWELA (przejazd PKP) (z powrotem: Dw. PKP - Kwiatowa - pl. PPR)
Linia nr 2:
AL. POZNAńSKA - Wiosny Ludów - Siemiradzkiego - Marksa - pl. PPR - al. Piastów - al. Niepodległości - ZBROJNA
Linia nr 3:
LOTNICZA (Chorwacka) - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Dąbrowskiego - Śniadeckich - Łączna - al. Powst. Wlkp. - Bydgoska - Roosevelta - Tucholska - WAWELSKA (baza PKS)
Linia nr 4:
WYSPIAńSKIEGO (tory kolejowe) - Mickiewicza - LWP - Konarskiego - pl. 9 Maja - Krasickiego - Buczka - 1 Maja - al. Piastów - Most Chrobrego - AL. POWST. WLKP. (huta szkła Polam)
Linia nr 5:
PL. INWALIDÓW - Wyspiańskiego - Konarskiego - pl. 9 Maja - Krasickiego - Buczka - 1 Maja - pl. PPR - Towarowa - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - Dw. PKP - al. Piastów - Most Chrobrego - Browarna - Ludowa - Okólna - Bydgoska - Podchorążych - KOSSAKA (z powrotem: Dw. PKP - Kwiatowa - pl. PPR)
Linia nr 6:
WALKI MŁODYCH - Browarna - Most Chrobrego - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - al. Poznańska - MOTYLEWSKA/PRZEMYSŁOWA
Linia nr 7:
DZIAŁKI ZALESIE - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Bydgoska - LELEWELA (przejazd PKP)
Linia nr 8:
AL. POWST. WLKP. (huta szkła Polam) - Most Chrobrego - pl. Zwycięstwa - LWP/KONARSKIEGO
Linia nr 9:
DZIAŁKI ZALESIE - LWP - pl. Zwycięstwa - al. Piastów - pl. PPR - SIEMIRADZKIEGO (Jez. Piaszczyste)
Linia nr 10:
PL. INWALIDÓW - Mickiewicza - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Bydgoska - Podchorążych - KOSSAKA
Linia nr 50:
PL. ZWYCIęSTWA - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - al. Poznańska - UJŚCIE
Linia Z (sezonowa):
PL. ZWYCIęSTWA - al. Powst. Wlkp. - Obwodnica - JEZIORO PŁOTKI
Mam nadzieję, że nie ma żadnych błędów
@Lubel (nie wiem, czy na tym forum można tak "prosić") - interesowałyby mnie Gniezno oraz miasta dawnego woj. kaliskiego
Linia nr 0:
ŚNIADECKICH (Jadwiżyn) - Dąbrowskiego - Most Chrobrego - Wodna - al. Niepodległości - Dzierżyńskiego - Marchlewskiego - Budowlanych - LWP - Dzieci Polskich - Okrzei - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - al. Piastów - Most Chrobrego - al. Powst. Wlkp. - Łączna - ŚNIADECKICH (Jadwiżyn)
Linia nr 1:
LWP/PARTYZANTÓW - pl. Zwycięstwa - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - Towarowa - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - al. Piastów - Most Chrobrego - Bydgoska - LELEWELA (przejazd PKP) (z powrotem: Dw. PKP - Kwiatowa - pl. PPR)
Linia nr 2:
AL. POZNAńSKA - Wiosny Ludów - Siemiradzkiego - Marksa - pl. PPR - al. Piastów - al. Niepodległości - ZBROJNA
Linia nr 3:
LOTNICZA (Chorwacka) - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Dąbrowskiego - Śniadeckich - Łączna - al. Powst. Wlkp. - Bydgoska - Roosevelta - Tucholska - WAWELSKA (baza PKS)
Linia nr 4:
WYSPIAńSKIEGO (tory kolejowe) - Mickiewicza - LWP - Konarskiego - pl. 9 Maja - Krasickiego - Buczka - 1 Maja - al. Piastów - Most Chrobrego - AL. POWST. WLKP. (huta szkła Polam)
Linia nr 5:
PL. INWALIDÓW - Wyspiańskiego - Konarskiego - pl. 9 Maja - Krasickiego - Buczka - 1 Maja - pl. PPR - Towarowa - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - Dw. PKP - al. Piastów - Most Chrobrego - Browarna - Ludowa - Okólna - Bydgoska - Podchorążych - KOSSAKA (z powrotem: Dw. PKP - Kwiatowa - pl. PPR)
Linia nr 6:
WALKI MŁODYCH - Browarna - Most Chrobrego - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - al. Poznańska - MOTYLEWSKA/PRZEMYSŁOWA
Linia nr 7:
DZIAŁKI ZALESIE - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Bydgoska - LELEWELA (przejazd PKP)
Linia nr 8:
AL. POWST. WLKP. (huta szkła Polam) - Most Chrobrego - pl. Zwycięstwa - LWP/KONARSKIEGO
Linia nr 9:
DZIAŁKI ZALESIE - LWP - pl. Zwycięstwa - al. Piastów - pl. PPR - SIEMIRADZKIEGO (Jez. Piaszczyste)
Linia nr 10:
PL. INWALIDÓW - Mickiewicza - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Bydgoska - Podchorążych - KOSSAKA
Linia nr 50:
PL. ZWYCIęSTWA - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - al. Poznańska - UJŚCIE
Linia Z (sezonowa):
PL. ZWYCIęSTWA - al. Powst. Wlkp. - Obwodnica - JEZIORO PŁOTKI
Mam nadzieję, że nie ma żadnych błędów
@Lubel (nie wiem, czy na tym forum można tak "prosić") - interesowałyby mnie Gniezno oraz miasta dawnego woj. kaliskiego
- TranslatorPS
- Posty: 282
- Rejestracja: 2007-10-02, 21:05
- Lokalizacja: PL-WR,KR,KSU/IE-G
W związku z ostatnio stworzoną przeze mnie mapką radomskiej sieci '81, mógłbyś porównać spis pod tym >> http://web.archive.org/web/200609031113 ... 1981-06-30 >> adresem ze spisem w Twojej kolekcji? Interesuje mnie głównie to, co się różni albo to, czego nie ma na www
Linia nr 1 (trasa z mojego planu:)
SUCHA - Dzierżyńskiego - Toruńska - Wierzbicka - Nowa (powrót: Dzierżyńskiego)- Dzierżyńskiego - Wałowa - Traugutta - Mickiewicza - Sienkiewicza - 1 Maja - Słowackiego - Górna (powrót: Średnia) - Kaszubska - Lubelska - Sadków - KIEDRZYN
Linia nr 2 (trasa z mojego planu z ul. Planowej:)
PLANOWA - Główna - Świerczewskiego - Reja - Traugutta - 22 Lipca - 1 Maja - Słowackiego - Idalińska - Przejazd (brak ul. Pięknej) - Mazowiecka ... WIERTNICZA (IDALIN)
Linie nr 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - takie same
Linia nr 11 z Gw. Ludowej w obu kierunkach kursuje Malczewskiego, Wałową
Linie nr 12 i 13 - takie same
Linia nr 14 kursuje na Borkach na ul. Suchą (tam gdzie 1 i 16)
Linia nr 15, 16 - taka sama
Linia nr 17 na Potkanowie kończy na ul. Odlewniczej
Linia nr 18 - taka sama
Linia nr 19 nie kursuje ul. Kolejową (...Czarna - Domagalskiego...)
Linie nr 20 do 25 takie same
Przez ul. Kelles-Krauza kursuje jedynie linia B (pozostałe PL. ZWYCIęSTWA - Malczewskiego...)
Linia nr 101 - taka sama
Brakuje dopisków o kursowaniu linii tylko w dni robocze.
SUCHA - Dzierżyńskiego - Toruńska - Wierzbicka - Nowa (powrót: Dzierżyńskiego)- Dzierżyńskiego - Wałowa - Traugutta - Mickiewicza - Sienkiewicza - 1 Maja - Słowackiego - Górna (powrót: Średnia) - Kaszubska - Lubelska - Sadków - KIEDRZYN
Linia nr 2 (trasa z mojego planu z ul. Planowej:)
PLANOWA - Główna - Świerczewskiego - Reja - Traugutta - 22 Lipca - 1 Maja - Słowackiego - Idalińska - Przejazd (brak ul. Pięknej) - Mazowiecka ... WIERTNICZA (IDALIN)
Linie nr 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - takie same
Linia nr 11 z Gw. Ludowej w obu kierunkach kursuje Malczewskiego, Wałową
Linie nr 12 i 13 - takie same
Linia nr 14 kursuje na Borkach na ul. Suchą (tam gdzie 1 i 16)
Linia nr 15, 16 - taka sama
Linia nr 17 na Potkanowie kończy na ul. Odlewniczej
Linia nr 18 - taka sama
Linia nr 19 nie kursuje ul. Kolejową (...Czarna - Domagalskiego...)
Linie nr 20 do 25 takie same
Przez ul. Kelles-Krauza kursuje jedynie linia B (pozostałe PL. ZWYCIęSTWA - Malczewskiego...)
Linia nr 101 - taka sama
Brakuje dopisków o kursowaniu linii tylko w dni robocze.
- TranslatorPS
- Posty: 282
- Rejestracja: 2007-10-02, 21:05
- Lokalizacja: PL-WR,KR,KSU/IE-G
Generalnie więc linie się zlewają z tym, co jest na www - 2 i Piękna to taka krótka uliczka na której jedzie może 80m, natomiast co do 11, to tamta trasa w nawiasie to kryterium uliczne jako końcowy i Malczewskiego/Wałową kursuje normalnie (ba, do bodajże 2010-11 ta trasa została niezmieniona) Interesuje mnie tylko jedno w takim razie, bo jest brak na tamtej stronie - 21. Czy jest takie coś u Ciebie? Nie powinno być podobno tej luki, gdyż tworzy ona część linii stworzonych jako dojazdy na Gołębiów (z grubsza 16-25).
- Piotrek_2274
- Posty: 700
- Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
- Lokalizacja: Warszawa
BB1993 Gratuluję pokaźnego zbioru planów Jakby kogoś interesowało to ja mógłbym wypisać coś z własnej kolekcji:
-Wrocław (1948, 1971, 1983, 1986, 1989)
-Ostróda (1988, 1992)
-Jelenia Góra (1992, 1993?)
-Gdańsk (1964, 1970, 1985, 1988)
-Trójmiasto (1977)
-Gdynia (1981, 1989)
-Gdynia+Sopot (1969)
-Sopot (1980)
-Poznań (1965, 1985)
-Sandomierz (1991?)
-Szczecin (1965)
-Łódź (1969, 1987, 1993)
-Kraków (1967, 1993)
-Toruń (1982)
-Puławy (1990)
-Oświęcim (1982)
-Gniezno (1980)
-Katowice (1967)
-Bydgoszcz (1967, 1979)
-Elbląg (1986)
-Zabrze (1975)
-Częstochowa (1991)
-Kołobrzeg (1998)
-Świnoujście (2000)
-Olsztyn (1973)
-Wrocław (1948, 1971, 1983, 1986, 1989)
-Ostróda (1988, 1992)
-Jelenia Góra (1992, 1993?)
-Gdańsk (1964, 1970, 1985, 1988)
-Trójmiasto (1977)
-Gdynia (1981, 1989)
-Gdynia+Sopot (1969)
-Sopot (1980)
-Poznań (1965, 1985)
-Sandomierz (1991?)
-Szczecin (1965)
-Łódź (1969, 1987, 1993)
-Kraków (1967, 1993)
-Toruń (1982)
-Puławy (1990)
-Oświęcim (1982)
-Gniezno (1980)
-Katowice (1967)
-Bydgoszcz (1967, 1979)
-Elbląg (1986)
-Zabrze (1975)
-Częstochowa (1991)
-Kołobrzeg (1998)
-Świnoujście (2000)
-Olsztyn (1973)