Linie pospieszne

Ogólnie o transporcie w Polsce, problemy i codzienność komunikacji miejskiej
Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Pamiętam A B i C które jeździły prawie zawsze na DAFach z czerwonymi bocznymi tablicami blaszanymi z literką .... aaachhh :cry:
Bo DAFy warto dodać zostały zakupione własnie to obsługi linii pośpiesznych :)

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Wilchelm pisze: tylko na pośpiechach nie zaznacie Volva B10BLE 6x2
No, raczej nie, chociaż kiedyś widziałam go na C. Może ze dwa razy... (Ale to chyba w dzień wolny) I jeszcze czasem na D można spotkać Jelcza 120M. Też rzadko, ale ostatni raz jak jechałam D to właśnie tym Jelczem. Dokładnie #9027 :)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

W Poznaniu w związku z planami optymalizacji dr Krycha z BIT-u ostatnia prawdziwa linia pospieszna => A może zostać skasowana w wyniku uruchomienia trasy przez M.Rocha i trasy na Franowo.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:W Poznaniu w związku z planami optymalizacji dr Krycha z BIT-u ostatnia prawdziwa linia pospieszna => A może zostać skasowana w wyniku uruchomienia trasy przez M.Rocha i trasy na Franowo.
E tam...przemianuja na normalną, zwykłą jedynie. Kasowac pewnie nie skasują

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Nawet jeśli to nie będziemy mieli pospiesznej linii poza Py. Linia A nawet jako zwykła będzie od Kaponiery do Garbar jechała "po torach"? Bezsens.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Nawet jeśli to nie będziemy mieli pospiesznej linii poza Py. Linia A nawet jako zwykła będzie od Kaponiery do Garbar jechała "po torach"? Bezsens.
No chyba, ze ten lotniskowiec powstanie :)

No niby bezsens, ale starsze pokolenie woli sobie jechac nowym, niskopodłogowym MANem niż po tej samej owej trasie jechać starym holndrem

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Poznaniak pisze:niskopodłogowym MANem niż po tej samej owej trasie jechać starym holndrem
Jaka linia przez Most Rocha może być obsługiwana przez holendry? Nie wydaje mi się żeby tak jakakolwiek pojechała...

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:
Poznaniak pisze:niskopodłogowym MANem niż po tej samej owej trasie jechać starym holndrem
Jaka linia przez Most Rocha może być obsługiwana przez holendry? Nie wydaje mi się żeby tak jakakolwiek pojechała...
"Wszystko się może zdarzyć..." :)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

A mi sie wydaje, że najwyżej 105N, Pesa 121N, Hipolit lub Skoda 16T. :D

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:A mi sie wydaje, że najwyżej 105N, Pesa 121N, Hipolit lub Skoda 16T. :D
A fuj...wypluj te ostatnie :) :P

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

no brzydkie, ale zobaczymy jak się we Wrocławiu sprawdzi. Będzie jednakże zapewne droższe od 2-ch poprzednich, ale tansze od Combino (MPK powinno już tylko to kupować).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje”