[Sochaczew] Komunikacja miejska

Organizatorzy transportu miejskiego, przewoźnicy komunikacji miejskiej, wykazy taboru.
Awatar użytkownika
Formuła1
Posty: 178
Rejestracja: 2008-03-09, 13:29
Lokalizacja: "A moje miasto to Białystok, a moje życie to Białystok..."

[Sochaczew] Komunikacja miejska

Post autor: Formuła1 »

Witam. Jako iż nie znalazłem podobnego tematu zakładam nowy. Czy ma ktoś może informacje nt. linii autobusowych w Sochaczewie (tzn. skąd dokąd jeździ), bo z rozkładu MZK nie da rady nic wyczytać. Z góry dziękuję za odpowiedź. Temat będzie można później dać do kosza.

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Na terenie miasta i okolic funkcjonuje komunikacja miejska prowadzona przez Zakład Komunikacji Miejskiej w Sochaczewie. Została powołana 1 maja 1979 roku i w jej ramach wyznaczono 6 linii autobusowych. Obecnie do dyspozycji mieszkańców przygotowano 12 linii:

1. Chemitex – ¯uków (szkoła)- Zatra – PKP (w wybranych kursach do Mars – Kożuszki)
2. Energomontaż – PKP – Chodaków (Chemitex) – Korczaka (w wybranych kursach do Brochowa)
3. Energomontaż – PKP – Trojanów – Chodaków (Chemitex) – ¯uków (szkoła)-Zatra – Szpital – PKP – Energomontaż (w wybranych kursach przez Kornelin, Kozłów)
3A. Energomontaż – PKP – Szpital – ¯uków (szkoła)-Zatra – Chodaków (Chemitex) – Trojanów – PKP – Energomontaż (w wybranych kursach przez Kornelin, Kozłów)
4. Chemitex – Młyn – (w wybranych kursach przez Cm. Wypalenisko) – PKP – Energomontaż (w wybranych kursach przez Kornelin, Kozłów)
5. Energomontaż – PKP – Chodaków (Chemitex) – Plecewice (w wybranych kursach przez Wólkę, Konary)
6. Mokas – ¯elazowa Wola – Chodaków (Chemitex) – PKP (w wybranych kursach do Energomontażu)
7. Chodaków (Chemitex) – Carrefour – Mars (Kożuszki)
8. Pl. Św. Dominika – Olimpijska – Wójtówka – Czyste – Czerwonka – ¯yrardowska – PKP – Pl. Św. Dominika
9 . Kąty – Kuznocin – PKP
12. Szpital - Traugutta - PKP (z powrotem PKP - 600-lecia - Szpital)
LD. Korczaka – Szpital – PKP, Chodaków (Chemitex) – Trojanów – PKP

Linie te obsługiwane są przez 17 autobusów:
9 Jelczy M11
2 Jelcze M081MB3
3 Solarisy Urbino 9
2 Solbus B9,5
1 Autosan M09LE "Sancity".

¬ródło www.wikipedia.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizatorzy i przewoźnicy”