Dokumenty komunikacji miejskiej [MPK Brzesko]

Ogólnie o transporcie w Polsce, problemy i codzienność komunikacji miejskiej
SkiJumper

Dokumenty komunikacji miejskiej [MPK Brzesko]

Post autor: SkiJumper »

Witam wszystkich forumowiczów.

Przez miesiąc Maj odbywam praktykę w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Brzesku (w zasadzie trafiłem tu przez przypadek). Obsługują 6 linii + dowóz młodzieży do gimnazjów, ok. 10 autobusów w taborze, zatrudnienie 28 osób.

Przechodząc do tematu, moim zadaniem tam jest palenie starych dokumentów. :D
Spotykałem się z dokumentami od roczników 1989, 1990 i młodsze.
Były to m. in.: faktury, kartoteki magazynowe, Rw (rozchód wewnętrzny), książki napraw autobusów, karta pracy kierowcy i inne.

Aktualnie mam puste blankiety rozkładów jazdy, rozkłady jazdy z 1994 roku, bileciki o nominale 30gr/3000zł i 40gr/4000zł

Gdyby ktoś z was był zainteresowany proszę o informacje na "pw" na pewno się dogadamy. :mruga:



Jeśli macie zapytania odnośnie działania MPK w Brzesku z chęcią odpowiem na pytania.
Ostatnio zmieniony 2012-05-19, 11:12 przez SkiJumper, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Ja mam pytanie. Czy mógłbyś się wywiedzieć który rocznik jest ichniejszy Autosan A1010M :?: Niestety rok wpisany na TWB jest niepewny.

Bartek

Post autor: Bartek »

Ja też mam pytanie, w jakich godzinach i na jakich przewozach szkolnych (do jakiej miejscowości) można spotkać Jelcza (Jelcze) PR110 ?

SkiJumper

Post autor: SkiJumper »

@Bartek
W zajezdni stoją dwa takie Jelcze (żółto-niebieskie), jeden na pewno kursuje z młodzieżą z Mokrzysk do Brzeska (do Gimnazjum nr.1) w godzinach porannych między 7-8 i później ok 13-30 i 14-30. Drugi Jelcz stał cały tydzień w jednym miejscu (nie używany albo zepsuty :shocked: )

@Amalio
w poniedziałek postaram się dowiedzieć

Awatar użytkownika
Wojtek-MKM
Posty: 574
Rejestracja: 2010-08-06, 13:41
Lokalizacja: Kraków Czyżyny

Post autor: Wojtek-MKM »

Jakie autobusy żyją, a jakie są zezłomowane? http://phototrans.pl/24,453,0,Miejskie_ ... _o_o_.html Pytam dlatego, że dane mogą być niepewne.

Da radę spotkać jakiś autobus MPK na mieście w sobotę?

SkiJumper

Post autor: SkiJumper »

@Wojtek-MKM
Prawda, te dane są mało aktualne. Na pewno Nysa 522 nie jeździ już w taborze MPK (od dawna). Resztę wybadam w tygodniu.

Nie spotkasz żadnego pojazdu MPK na linii w sobotę oraz niedzielę.
Kursy zostały zawieszone bodajże w Styczniu 2012, miasto zdecydowało że te kursy są nierentowne (obliczyli że w te dwa dni ogólnie z autobusów korzystało ok. 300 osób) i autobusy stoją w zajezdni.

Awatar użytkownika
Wojtek-MKM
Posty: 574
Rejestracja: 2010-08-06, 13:41
Lokalizacja: Kraków Czyżyny

Post autor: Wojtek-MKM »

Tylko że niektóre pojazdy mają odpowiedni wpis, że są wycofane :chytry: Trzeba przejrzeć karty pojazdów żeby wszystko wybadać.

SkiJumper

Post autor: SkiJumper »

Aktualnie jest na stanie 15 autobusów (informacja od kierownika zajezdni) w weekend można policzyć wszystkie, ale mnie w weekendy nie ma. zidentyfikowałem 7 szt. podaje informacje po nr. rejstracyjnych KBR7h25, KBR28hh, KBR7h24, KBRc830, KBR20vs, TAV2800, TAM1256

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

No a co z tym Mediumem :?:

Awatar użytkownika
Mariolino
Posty: 79
Rejestracja: 2010-04-23, 14:24
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mariolino »

Jakbyś miał coś związanego z MPK Tarnów i / lub WPK Tarnów jak to dawniej było to daj znać.

SkiJumper

Post autor: SkiJumper »

@Amalio
Autosan A1010M jest z roku 2000, informacja 100% pewna.
Dowiedziałem się dopiero dziś, dlatego nie pisałem wcześniej.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Dzięki :!:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje”