Informacja pasażerska

Ogólnie o transporcie w Polsce, problemy i codzienność komunikacji miejskiej
Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:
Poznaniak pisze:Bo tam nie mieszkasz to nie wiesz cos sie dzieje
Mieszka tam wielu moich znajomych, ja bywam często i nigdy nie słyszałem muzyki... Nikt go znam nie słyszał :retard: :shocked:
No to Ty i znajomi maja po prostu pecha

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Poznaniak pisze:No to Ty i znajomi maja po prostu pecha
Masz jakiś dowód na to, skoro ludzie, którzy tam są codziennie parę razy mają zawsze pecha?? :mruga:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:
Poznaniak pisze:No to Ty i znajomi maja po prostu pecha
Masz jakiś dowód na to, skoro ludzie, którzy tam są codziennie parę razy mają zawsze pecha?? :mruga:
No ja tam też ejstem parenaście razy i jakos pecha nie miałem :D

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Jakbyś miał kolejny raz szczęście to powiedz gdzie i kiedy...Albo nagraj bo chciałbym to usłyszeć...

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Jakbyś miał kolejny raz szczęście to powiedz gdzie i kiedy...Albo nagraj bo chciałbym to usłyszeć...
Oczywiscie. To mówisz, ze będąć ciagle na PSTce mam mieć dyktafon włączony :P?

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Nie włączony, ale w gotowości albo załatw sobie komórkę z dyktafonem :mruga: ;)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Nie włączony, ale w gotowości albo załatw sobie komórkę z dyktafonem :mruga: ;)
Spoko, spoko jak cos to w komórce mam :)

BTW: Kolega moze słyszał, czy w tramwajach zapowiadane jest "Rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego"?

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Nie jest zapowiadane, a w jednym Combino przedwczoraj słysząłem R.Przybyszewskiego... W "93" zaś (ogólnie małe MANy) nic nie słychać podobnie jak w sprawie AL.Solidarności.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Nie jest zapowiadane, a w jednym Combino przedwczoraj słysząłem R.Przybyszewskiego... W "93" zaś (ogólnie małe MANy) nic nie słychać podobnie jak w sprawie AL.Solidarności.
W "93" akurat we wszystkich MANach jest zapowiadane "Rondo Przybyszewskiego" (podobnie też wyświetlane). Zeby jeszcze śmieszniej w komputerze pokładowym też jest Rondo Przybysza a o rozkładach kierowcy też juz nie wspomne

A Solidarności to sie chyba nigdy nie doczekamy...

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Ja ostatnio jadąc 93 tam właśnie nic nie słyszałem, nie dam głowy ale chyba #1023...

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Ja ostatnio jadąc 93 tam właśnie nic nie słyszałem, nie dam głowy ale chyba #1023...
No cóż ja jechałem ostatnio min. 1004, 1044, 1062 i zapowiadane jest Przybyszewskiego

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Całkiem możliwe, przejadę się i zobaczę ;)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Poznańczyk pisze:Całkiem możliwe, przejadę się i zobaczę ;)
Polecam :)

Jadnak i tak zapowiedzi tzn jej brak nie pobija gustowne karteczki na tablicach wewnętrznych z rondem J.N-Jeziorańskiego :)

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

No nie pobije tych tandetnych naklejek i będzie podobnie jak z "Baraniaka" , tzn karteczki odpadną?? :devil:

Dziwne że przez/wzdłuż Solidarności jedzie przeciez bardzo dużo linii (4,10,12,14,15 ,16,68,69 ,71,72, 74,82,83 ,85,91, 234,235) a od razu wydrukowali wszystko na nowo! Przez RJNJ jedzie tylko 1,6,7,13,15,93 i 251) i nic nie zrobili poza kompromitacją. Czyżby to wpływy ZZ "Solidarnośc" przy MPK?? :mruga:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Trudno odpowiedziec na to pytanie :). Jednakże mozna spekulowac na ten temat. Nowe tablice sie pewnie pojawią za tydzień dla linii 1 i 6, a dla reszty...jak będa piniądze na kartki, tasme klejące i tusz do drukarek :rotfl:
Ostatnio zmieniony 2006-03-05, 22:00 przez Poznaniak, łącznie zmieniany 1 raz.

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Poznaniak pisze:.jak będa piniądze na krtki, tasme kelące i tusz do drukarek :rotfl:
Takie cos to chyba w biurach przy S-1 i S-3 mają a jak nie to pożyczę, przyłączycie się??

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Ja sobie sam przygotuje i wydrukuje :P

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Ja sobie sam przygotuje i wydrukuje :P
I nakleisz w którejś z linii ? . ? . ?

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Może :P Albo zostawie dla siebie :)

Dobra zostawmy juz te tablice, bo z nimi to może są wydatki jakieś, ale zeby nie można było chociaż w komputerze zmienić nazwy przystanku, mała przesada..

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

Nie ma się kto za to wziąć, bo nikomu się nie chce. Nie ma nikogo kto ma to w kompetencjach zawodowych?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje”