Wiersze w autobusach i vlepki w pojazdach KM.

Ogólnie o transporcie w Polsce, problemy i codzienność komunikacji miejskiej
Damhan

Post autor: Damhan »

Poznań Podi pisze:To były takie tradycyjne vlepki,czy jakieś karteczki.
Ps.Dużo przyklejają u was w Km vlepek?
Przez jakiś czas była to u nas plaga. Zaklejane karteczkami były żelazka i niskacze. W Citadisie ktoś bezczelnie zakleił takimi naklejkami cały wyświetlacz wewnętrzny. Ech... A nalepki miały treść "Lechia Gdańsk" Biało- Zieloni" Lechia Hooligans" itp. Co za wariactwo.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

janzel pisze:
Poznań Podi pisze:To były takie tradycyjne vlepki,czy jakieś karteczki.
Ps.Dużo przyklejają u was w Km vlepek?
Przez jakiś czas była to u nas plaga. Zaklejane karteczkami były żelazka i niskacze. W Citadisie ktoś bezczelnie zakleił takimi naklejkami cały wyświetlacz wewnętrzny. Ech... A nalepki miały treść "Lechia Gdańsk" Biało- Zieloni" Lechia Hooligans" itp. Co za wariactwo.
Eh, co za ludzie :nuts:

Damhan

Post autor: Damhan »

Inspektor pisze:Jak ja bym takiego dorwał... :retard:
To co byś zrobił? :diabeł: Ja bym zadzwonił do Centrali Ruchu ZKM. W każdym tramwaju znajduje się numer telefonu.( w autobusach też).

Inspektor

Post autor: Inspektor »

janzel pisze:To co byś zrobił? :twisted:
Już ja wiem co bym zrobił :diabeł:

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Inspektor pisze:Już ja wiem co bym zrobił :diabeł:
Hy, зaяц. Пoгoди...!!! :?: :D

Podi

Post autor: Podi »

Yyy czy ktoś to przetłumaczy :| ?

Damhan

Post autor: Damhan »

Hy, зaяц. Пoгoди...
u2w pisze:Hy, зaяц. Пoгoди...!!! :?: :biggrin:
czy to ma coś wspólnego z pogodą? :diabeł: ;)

Podi

Post autor: Podi »

czy to ma coś wspólnego z pogodą?
A co by miał Inspektor zrobić z pogodą? :mruga:

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

No cóż, niegdyś był to język obowiązkowy w szkołach :( A cytat jednym z najpopularniejszych.
czyt.: Nu, zajac. Pagadi!!! (No, zając. Ja Ci pokażę!!!)

Damhan

Post autor: Damhan »

u2w pisze:No cóż, niegdyś był to język obowiązkowy w szkołach :frown: A cytat jednym z najpopularniejszych.
czyt.: Nu, zajac. Pagadi!!! (No, zając. Ja Ci pokażę!!!)
Właśnie myślałem że pagadi to pogoda. :D :lol: To z bajki Wilk i Zając, prawda?

Podi

Post autor: Podi »

To z bajki Wilk i Zając, prawda?
Nom.

voy

Post autor: voy »

Odnośnie vlepek to w słupskim migu podziwiałem vlepkę... Ikarusa! :o:
Ciekawe kto taką nakleił, pewnie jakiś ukryty MKM.

Damhan

Post autor: Damhan »

voy pisze:Odnośnie vlepek to w słupskim migu podziwiałem vlepkę... Ikarusa! :o:
Ciekawe kto taką nakleił, pewnie jakiś ukryty MKM.
To na pewno nie był prawdziwy MKM. :|

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Vlepki z żartami o autobusach, kierowcach (chyba MZA) i inne związane z KM (rysunki, teksty) pojawiają się też i w Warszawie. Naprawdę, nie jest to nic pasjonującego... :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Ostatnio w jednym z tramwajów zauważyłem na drzwiach vlepkę z napisem "Tora Tora Tora" A na szafie drzwiowej tradycyjną nalepkę Lechia Gdańsk z herbem Gdańska. Ledwie się powstrzymałem żeby ich nie zerwać. Ostatnio dośc populerną metodą chuliganerii na niszczenie trmwajów jest naklejanie długich pasków z narysowanym grafitti na zewętznej części wyświetlacza lub tego kasetonu na tablice. Kiedyś chciałem to zerwać, ale się powstrzymałem.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

janzel pisze:Ostatnio w jednym z tramwajów zauważyłem na drzwiach vlepkę z napisem "Tora Tora Tora" A na szafie drzwiowej tradycyjną nalepkę Lechia Gdańsk z herbem Gdańska. Ledwie się powstrzymałem żeby ich nie zerwać. Ostatnio dośc populerną metodą chuliganerii na niszczenie trmwajów jest naklejanie długich pasków z narysowanym grafitti na zewętznej części wyświetlacza lub tego kasetonu na tablice. Kiedyś chciałem to zerwać, ale się powstrzymałem.
A przed czym się tak powstrzymujesz, nie ma co się obawiac ;) Trzeba działać ku dobru narodu.

Damhan

Post autor: Damhan »

Inspektor pisze:A przed czym się tak powstrzymujesz, nie ma co się obawiac :wink: Trzeba działać ku dobru narodu.
A przed tym,że to jest bardzo mocno przyklejone i gdybym spróbbował to zerwać to zostałby biały brzydki ślad z którym nikt by nic nie zrobił. Już lepij wygląda ciemnonebieskie grafitti na wyświetlaczu, niż biały ślad po nim. Jednym slowem: nie chcę jeszcze bardziej zaszkodzić. :)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

janzel pisze:Jednym slowem: nie chcę jeszcze bardziej zaszkodzić
Tak wlaśnie myślałem ;)

Damhan

Post autor: Damhan »

Tak wlaśnie myślałem :wink:
Wiesz, gdybym mógł to najchętniej pozrywałbym wszystkie naklejki, ale te łobuzy używają jakiegoś mocnego kleju. :D Chyba po to żeby uchronić swoje "dzieła" przed osobnikami takimi jak ja ;) :lol:
Poza tym mam nieraz typowe odruchy MKM-a, czyli sam wyrzucam do śmietniczki np. walające się po podłodze butelki.

Przy okazji zmienię nazwę tematu.

Podi

Post autor: Podi »

Ja kiedys jadąc z tatą tramwajem(miałem wtedy 7 lat,a więc rok 98)na końcu składu,czyli na przy tyl<font color=blue><b>niej</b></font> szybie drugiego wagonu zdrapałem przez całą drogę do domu graffiti,które było na całej szybie.Zawsze jak jest graffiti na szybie to je zdrapuje-to się da zrobić :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje”