Koszalińska Kolej Dojazdowa

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o Metrze i kolei...
akwabud

Post autor: akwabud »

Witam ponownie z północy kraju. Fotki dotyczące tramwajów już są odblokowane, ale ja chciałbym zaprosić na wizytę na kolejce wąskotorowej. Prace wrą, władze zaczynają pomagać - aktualne fotki . Można zadawać pytania do przedstawicieli TMKW.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

akwabud pisze:Witam ponownie z północy kraju. Fotki dotyczące tramwajów już są odblokowane, ale ja chciałbym zaprosić na wizytę na kolejce wąskotorowej. Prace wrą, władze zaczynają pomagać - aktualne fotki . Można zadawać pytania do przedstawicieli TMKW.
Wow :shocked: . Gratulacje. Rozumiem, że jest coraz bardziej realna szansa na to, że na KKD ruch zostanie wznowiony :)

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Kiedy mogły by się odbyć pierwsze przejazdy tą kolejką?

akwabud

Post autor: akwabud »

W dniu dzisiejszym TMKW zamieściło apel. Zapraszam do zapoznania się z nim . Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy przy reaktywacji kolejki. Każda , nawet najmniejsza pomoc się przyda i pozwoli jeszcze szybciej uruchomić "ciuchcie".
Kiedy mogły by się odbyć pierwsze przejazdy tą kolejką?
W/g nas ,jak najszybciej. Ale tak mówiąc realnie na wakacje powinna już jeżdzić. Wszystko zależy od tempa robót przy uruchumieniu i naprawie.

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Nie ukrywam, że w pierwszy weekend wakcji będę w okolicy Koszalina i bardzo chętnie bym się przejechał tą kolejką dlatego takie moje zainteresowanie w tej sprawie :biggrin:

akwabud

Post autor: akwabud »

Dołączę jeszcze jeden apel.
Poszukujemy wszelkich zdjęć z okresu działalności kolejki ( i przed wojną jako niemiecka i po wojnie jako polska), filmów, artykułów prasowych, danych statystycznych, itp dokumentów. Kontakt na PW lub e-maila.

[ Dodano: 2006-03-18, 16:22 ]
Z powodów rozwojowych zmienił się adres dostępu do forum TMKW - Towarzystwa Miłośników Koszalińskiej Wąskotorówki. Koszalin 24.info - dział TMKW
Również zmienił się adres do działów historycznych Koszalin 24.info - historia komunikacji w regionie

Za niedogodności przepraszamy.

Akwabud

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koleje i Metro”