MKS testuje krakowskiego Vero

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Jelcz...
Bartek

MKS testuje krakowskiego Vero

Post autor: Bartek »

Dzisiaj tzn. 30.03.06r. do ok godziny 10 lub wcześniej, przybył do Mielca Jelcz 081MB DH373 MPK Kraków. Nie wiem ile będzie jeździł, ale mam nadzieje że MKS zakupi takie autobusy.
Zdjęica będą jak autobus opuści zajezdnie.
Ostatnio zmieniony 2006-03-30, 20:50 przez Bartek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No proszę. Może się okazać, że mielecki MKS zakupi takie sympatyczne pojazdy :P

Bartek

Post autor: Bartek »

Oto zdjęcie w/w pojazdu. Duet solaris+"lajkonik" stoi na pętli Ducha Św.

http://img235.imageshack.us/my.php?imag ... 0025ci.jpg

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nawet ładnie się prezentuje. :P

Bartek

Post autor: Bartek »

¯eby tylko został na stałe. Bardzo mi sie spodobał i życzę wszystkim żeby takie autobusy jeździły w waszych miastach.

Michał

Post autor: Michał »

W moim jeździ. Jeden. Dziękuje za taki autobus. Tydzień jeździ następny tydzień stoi zepsuty w zajezdni. I tak w kółko.

ppln

Post autor: ppln »

A ja dzisiaj widziałem jednego na ulicach Łodzi (na Politechniki) Przypominam, że tych Jelczy jeszcze nie ma w taborze MPK (chociaż bym je chętnie widział, ale Solarki U10 chętniej bo przydałyby się na więcej linii)

Bartek

Post autor: Bartek »

Michał pisze:W moim jeździ. Jeden. Dziękuje za taki autobus. Tydzień jeździ następny tydzień stoi zepsuty w zajezdni. I tak w kółko.
Zależy też jak się dba o autobusy. Ten Krakowski jest bardzo ładny i zadbany.

Dziwny

Post autor: Dziwny »

Mnie zastanawia, czemu nie wysłano na testy najnowszej wersji Vero, czyli wozu DH382, tylko taki, który jest "już nieaktualny" ;) Wprawdzie nowe paskudne okrągłe światła przednie nie zmieniają warunków eksploatacji całego pojazdu, no ale jest to jakieś wprowadzanie w błąd ewentualnych przyszłych użytkowników. Będą się spodziewać takiego jak ten, który testowano a po zakupie przyjedzie taki brzydal :(

Bartek

Post autor: Bartek »

Chodzą takie plotki, że pani prezes zamierza kupić albo 2 nowe, albo 4 używane. Ile w tym prawdy, niewiadomo.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

pr110 pisze:albo 4 używane.
Ciekawe skąd.

Podi

Post autor: Podi »

plocmaster pisze:Ciekawe skąd.
Faktycznie,kto im to sprzeda...

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Dziwny pisze:Mnie zastanawia, czemu nie wysłano na testy najnowszej wersji Vero, czyli wozu DH382, tylko taki, który jest "już nieaktualny" ;)
Wg mnie jest tak z Vectem: możesz kupić sobie światła klasyczne (większość) albo soczewkowe, wyglądające trochę gorzej. Zresztą MKS nie ma kasy na wyposażenie dodatkowe :retard:

voy

Post autor: voy »

Vero to są denerwujące autobusy - strasznie rzucają i strasznie się tłuką. Ale w tej klasie nie ma nic lepszego do kupienia - Kapeną lepiej się jeździ, ale jest fatalna jeżeli chodzi o jakość i bezawaryjność.

Bartek

Post autor: Bartek »

Podi pisze:
plocmaster pisze:Ciekawe skąd.
Faktycznie,kto im to sprzeda...
Też się zastanawiałem skąd 4 używane kupią :nuts:

Hannibal

Post autor: Hannibal »

plocmaster pisze:Wg mnie jest tak z Vectem: możesz kupić sobie światła klasyczne (większość) albo soczewkowe, wyglądające trochę gorzej.
Całkiem możliwe, zważywszy na to, że TEN Vero został wyprodukowany w 2006 r ;)

Dziwny

Post autor: Dziwny »

To ja zgłaszam sprzeciw ;) , dlaczego nam przysłali takiego jednego paskudę skoro, jak widać, nowe robią dalej z lampami od Vario :(

emes133

Post autor: emes133 »

Podi pisze:Faktycznie,kto im to sprzeda...
Może Kraków ... :D

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Dziwny pisze:To ja zgłaszam sprzeciw ;) , dlaczego nam przysłali takiego jednego paskudę skoro, jak widać, nowe robią dalej z lampami od Vario :(
Czego ty chcesz, poza tym autobusy macie całkiem dobre, a ta paskuda lepiej świeci. ;)

Dziwny

Post autor: Dziwny »

Przyznaję, że trochę się czepiam, ale mnie irytuje to, że nie ma żadnej serii autobusów, żeby były wszystkie takie same, tylko zawsze się muszą czymś różnić. Jak nie z zewnątrz to znowu w środku. No, ale ja jestem dziwny, więc pewnie nikomu oprócz mnie to nie przeszkadza ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jelcz”