Jelcz M183M w PKS Gliwice

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Jelcz...
Bartek

Post autor: Bartek »

No, z tego to po Solcu będzie niezły sprzęt. Ciekawe tylko kogo uda im się skusić tym wozem ;)

B@rteK

Post autor: B@rteK »

Ja już wiem kogo :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

B@rteK pisze:Ja już wiem kogo :D
Jak Wiesz to napisz :mruga:

vanquisz

Post autor: vanquisz »

Nacjonaliści z Meteora-Irexu w świecie przekonani do polskiej motoryzacji! :D
W GOPie to prawie nówka..

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

vanquisz pisze:Nacjonaliści z Meteora-Irexu w świecie przekonani do polskiej motoryzacji
Jeśli Irex byłby zainteresowany, to chyba ciut przespał sprawę, bo teraz do gry wchodzi pośrednik handlowy. Gdyby Irex byłby zainteresowany tym Jelczem, to odkupiłby go za trochę mniejszą kasę (pomniejszoną o to co sobie pośrednik policzy), bezpośrednio od PKS-u w Gliwicach ;)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

J-31 pisze:
vanquisz pisze:Nacjonaliści z Meteora-Irexu w świecie przekonani do polskiej motoryzacji
Jeśli Irex byłby zainteresowany, to chyba ciut przespał sprawę, bo teraz do gry wchodzi pośrednik handlowy. Gdyby Irex byłby zainteresowany tym Jelczem, to odkupiłby go za trochę mniejszą kasę (pomniejszoną o to co sobie pośrednik policzy), bezpośrednio od PKS-u w Gliwicach ;)
W co raczej wątpię, chociaż kto wie. A Irex to woli siedzieć w MANach niż Jelczach...

B@rteK

Post autor: B@rteK »

J-31 pisze:
B@rteK pisze:Ja już wiem kogo :D
Jak Wiesz to napisz :mruga:
Myślę raczej o własnym podwórku :P

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

PKS Gliwice już od ponad 1,5 roku próbuje sprzedać unikatowego Jelcza M183. Tym razem obniżono cenę o 10 000zł, do pułapu 40 000zł:
:strzałka: http://otomoto.pl/jelcz-m183mb-T2139482.html

Ciekawostką jest fakt, iż w tle zdjęć z ogłoszenia widoczny jest jeden z gliwickich Zemunów (wg. TWB wycofane w 2007 roku) oraz Neoplan N4021NF #SG 2891A (wg. TWB kasacja 2009). Mocno przedawnione fotografie, czy błąd w bazie danych "Fotogalerii Transportowej"?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jelcz”