Jelcze serii L11

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Jelcz...
Mercury

Post autor: Mercury »

Lol...... żadnego M11T i L11T nigdy nawet w planach nie było :rotfl:

Jest to strona virtualnego MPK do Vbusa - i koleś sobie pewnie dla jaj wymyślił...

Co do Słupska - PKS posiada bodajże jeszcze 2 lub 3 L11. MZK Słupsk ma 3 Jelcze L11 (719-721), wszystkie po naprawach głównych w latach 2003-2005. 719 jeździ liniowo, natomiast 720 i 721 służą jako nauki jazdy (oraz wynajmy).

marekJG

Post autor: marekJG »

PKS Tour Jelenia Góra mimo posiadania wielu luksusowych autokarów nadal eksploatuje 6 szt. Jelcza L11, na liniach lokalnych. Jeden z nich jest obecnie Cyklobusem i zainastalowano w nim stojaki na rowery.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

JacekM pisze:W Warszawie Jelcze L11 można najłatwiej spotkać na przewozach pracowniczych do Polkoloru w Piasecznie, na liniach obsługiwanych przez Trans Petrocolor
To prawda, ale... również dosyć często L11 - PPKS Piaseczno - pojawia się na darmowych liniach do Reala na Ursynowie. A po za tym od pieruna tego jeździ na lokalnych liniach - zarówno PKS Grójec jak i PPKS Piaseczno - na Dw. Zachodni oraz na na Dw. Południowy :)

muszyx
Posty: 255
Rejestracja: 2005-05-07, 15:28
Lokalizacja: Myśliwiecka 3/5/7

Post autor: muszyx »

Ja pamiętam czasy, kiedy jeździły po Olsztynie M11 i jedna L11. :) Pięknie się nimi podróżowało... Ale L11 miałem okazję się przejechać już wtedy, kiedy nie należała do MPK, tylko do prywatnego przewoźnika (który często rozwoził młodzież do pewnego klubu. :smile2: Oczywiście jechałem na wycieczkę nim :P ). Zwykłe fotele, zasłony nieprane z trzy miesiące ale reszta wnętrza błyszczała się. :D Z jednej strony szkoda, że już nie jeżdżą (M11 poszły do prywatnego przewoźnika w Lublinie), ale może być to powodem zniechęcenia dalszej eksploatacji autobusów i kupno używek z zachodu i północy (patrz: Dania). ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

muszyx pisze: zasłony nieprane z trzy miesiące
Tak często :?:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Poznaniak pisze:3x- KPA Kombus Kórnik
1x- Translub Lubon (juz chyba wycofany)


Wiecej nie ma
Dodatkowo ~10 L11 w PPKS Poznań.

Paweł

Post autor: Paweł »

Razor 688 pisze:Na ziemi Podbeskidzkiej, czyli (¯ywiec, Bielsko Biała, Czechowice) na stanie są/były następujące Jelcze:
Bielsko Biała PKS- 3 Jelcze L-11, 5 Jelczy L-11/2 z czego Jeździ tylko jeden, który przeszedł remont.

Czechowice Dziedzice PKM - 2 Jelcze L-11/2 do tej pory jeżdżą obydwa przeszły modernizacje są w wersji M-11.

¯ywiec PKS - 5 Jelczy L-11/2 z czego jeżdżą dwa reszta sprzedana do Meteora.
No to chyba tyle. :)
Sprostowanie: PKS Bielsko-Biała posiadał łącznie około 25 sztuk L-11 i L11/2 (i 5 sztuk M-11), w ¯ywcu było kilkanaście sztuk i do tego około 10 M-11.

Awatar użytkownika
Razor 688
Posty: 456
Rejestracja: 2006-11-06, 18:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Razor 688 »

Paweł pisze:Sprostowanie: PKS Bielsko-Biała posiadał łącznie około 25 sztuk L-11 i L11/2 (i 5 sztuk M-11), w ¯ywcu było kilkanaście sztuk i do tego około 10 M-11.
Napisałem to według danych z TWB. :chytry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Niestety ja już się dwa razy przekonałem, że TWB nie jest pewne i się myli ;)

Paweł

Post autor: Paweł »

Trudno uzupełniać TWB nie mając jakichkolwiek danych poszczególnych pojazdów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jelcz”