M122

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Jelcz...
Kuba

Post autor: Kuba »

Nie jestem pewien, ale Jelcz kosztował chyba poniżej 700 tys. A Mercedes to <b>niewiem</b>.

voy

Post autor: voy »

Raczej nie. Teraz autobusy kosztują powyżej 700 tysięcy, a 10 lat temu taki twór kosztował dużo mniej, a jak to nie jest oryginalny Mercedes no to cena będzie jeszcze niższa.

Kuba

Post autor: Kuba »

No ale 500 tys. <b>napewno</b>, to nie jest aż taki badziewny wóz, to w końcu A'la Mercedes! :retard:

voy

Post autor: voy »

500 tysięcy to pewnie kosztowały, ale oryginały.

Bartek

Post autor: Bartek »

Mam pyanie. Czy ktoś ma więcej info. na temat testowanycj Jelczedesów czy Melczów w Mielcu??

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Chcą ściągać używki z Gdyni? A już myślałem że w GOPie kupią...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To trochę dziwne, o ile czegoś nie pomyliłem, to swego czasu MKS w Mielcu kupował nowoczesne autobusy niskopodłogowe - tzn. SU 12 i Neoplany K4016td. Tak więc, po co im pojazdy używane ? Czyżby brak funduszy ? :o:

Kuba

Post autor: Kuba »

pr110 pisze:Mam pyanie. Czy ktoś ma więcej info. na temat testowanycj Jelczedesów czy Melczów w Mielcu??
Eee, chyba Ci sie pomylilo :o: No moze ewentualnie orginalne Mercedesy, ale Jelczo-Merce... :]

Bartek

Post autor: Bartek »

Do J-31 Te merce były testowane przed zakupem M121MB czyli w 1996-1997 roku. przecie<font color=red><b>rz</b></font> MKS nie kupuje autobusów urzywanych.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

pr110 pisze:Do J-31 Te merce były testowane przed zakupem M121MB czyli w 1996-1997 roku. przecież MKS nie kupuje autobusów używanych.
Ok. Dzięki. To wobec tego ja źle zrozumiałem. Myślałem, że MKS teraz coś "testuje". ;)

W sumie - wydaje mi się, patrząc perspektywicznie - że MKS Mielec o wiele lepszy interes zrobił kupując Neoplany i SU 12 ;)

Kuba

Post autor: Kuba »

Heh, na pewno, gdyby kupil te Jelczedesy to dlugo by juz nie wyrobily, kilka lat i by przerdzewialy :retard:

Bartek

Post autor: Bartek »

Tak, macie racje jeżeli w Mielcu pojawiły by sie te merce to teraz na 28 w szczycie by puszczali melony albo h9-iątki:P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jelcz”